Ціни на натяжні стелі Калуш

Натяжні стелі монтаж. Що робити спочатку - стелю або стіни? Це цікавить дуже багатьох замовників і навіть будівельників.

Для майстрів практично немає різниці - монтувати натяжні стелі після наклейки шпалер або до. Тому представимо вам всі тонкощі і проблеми, які виникають в обох випадках, і ви зможете вибрати найбільш підходящий варіант.

При монтажі каркаса натяжна конструкції дійсно сиплеться пил (при просверливании отворів в стінах під кріпильні елементи). Її кількість залежить від якості і виду матеріалу стін (від бетону і цегли її більше, від дерева - мінімум).

Однак монтажні бригади використовують під час цього процесу професійний пилосос, тому пилу можна не боятися. Отже, встановлюється каркас, на нього натягується вінілове полотно за допомогою теплової гармати.

Натяжні стелі монтаж Івано-Франкіівськ

Це обладнання нагріває кімнату до + 40 ° С, а під стелею до + 60 ° С, ось чому часто рекомендується спочатку встановити стелю. Деякі види обробки краще не нагрівати, а не дуже якісно приклеєні шпалери від нагрівання можуть відклеїтися.

Після установки стелі можна клеїти шпалери. По периметру приміщення між стінами і стелею залишається невеликий зазор, в який можна сміливо ховати не дуже рівні краї шпалер. Коли все полотнища приклеєні, потрібно почекати 24 години до повного висихання (при закритих вікнах).

Натяжна стеля ціна від 220 грн за квадратний метр.

Якщо є можливість, для надійності краще почекати пару днів, а потім акуратно, щоб не забруднити полотно стелі, виробляти фарбування. Якщо краплі водоемульсійною фарби все ж потраплять на плівку - це не страшно.

Полотно відмінно миється, проте краще плями видалити відразу ж вологою тканиною або серветкою. Після того як стіни висохнуть (варто почекати ще добу, хоча, якщо терміни підтискають, орієнтуйтеся на час висихання, вказане на упаковці фарби).

В останню чергу в технологічну щілину вставляється декоративна стрічка. Вона входить в набір стелі, і за вашим бажанням залишається білою або в виробничих умовах забарвлюється в колір стелі або стін.

Деякі клієнти самостійно клеять шпалери і просять відразу ж вставити стрічку-заглушку в техзазор, тому що не впевнені, що самі зможуть добре це зробити. Але ідеально відрізати верхню частину полотнища шпалер виходить не завжди - через дефекти стін потрібно підрізування.

Натяжні стелі ось це вже небезпечний момент: при підрізуванні недосвідчені робітники часто проколюють або прорізають вінілові полотнища. Вставити маскувальну стрічку зовсім нескладно. Якщо сумніваєтеся в своїх здібностях, попросіть майстра показати, як це робиться, - і ваш стеля залишиться цілим.

В першу чергу шпалери.

Якщо натяжні стелі роблять після поклейки шпалер, необхідно почекати кілька днів, щоб вони не відклеїлися при нагріванні приміщення. Щодо пилу, як ви вже зрозуміли, можна не турбуватися.

Якщо обробка дуже цінна, монтажники закриють її плівкою, приклеєною малярським скотчем. Це можуть зробити і господарі. Послідовність монтажу така ж: установка каркаса, натяжка плівки, вставка маскувальною заглушки.

Один нюанс: коли прийде час міняти шпалери, їх буде практично неможливо витягнути з-під каркаса стелі. Їх потрібно буде просто обірвати або відрізати. І такі шпалери будуть клеїтися за першим варіантом.

Комбінований варіант.

Зрідка робляться винятки: монтаж стелі проводиться в два етапи. Спочатку монтується каркас, тобто виконуються пилові роботи, яких багато остерігаються. Потім наклеюються шпалери. Потім майстри приїжджають вдруге і натягують полотно, а також вставляють декоративну стрічку.

На закінчення - про стан стін

Залишилося звернути вашу увагу на такий момент, як стан стін. Наприклад, як поєднується плитка на стінах і монтаж стелі. У листі згадано, що кахель вже покладено, але знали чи плиточники, що в санвузлі і кухні будуть натяжні стелі?

Дуже важливо, коли плануються натяжні конструкції, попередити про це плиточників. При установці верхнього ряду вони повинні дуже якісно заповнювати простір між стінами і плитками клеєм, щоб не було порожнеч.

Інакше при просверливании отворів для кріплення каркаса плитка може тріснути або розколотися. І монтажники стель завжди про це попереджають господарів, так як не несуть відповідальності за цей шкоди.

Це саме можна сказати і до монтажу гіпсокартонних перегородок. Якщо не попередити майстрів заздалегідь, каркас ні до чого буде кріпити. Під листами гіпсокартону обов'язково потрібно зробити заставні для стельового каркаса.

Тепер ви знаєте, чи можна клеїти шпалери після натяжних стель. Інсталятори зазвичай вважають за краще спочатку змонтувати стелі, а малярам спокійніше, якщо вони першими наклеять шпалери. Але як краще вчинити саме у вашому випадку, вирішувати вам.