Вінілові полотна виробляють в широкому асортименті кольорів. Вироби поділяються на матові, сатинові і глянсові натяжні стелі. Кольори полотен глянцевого типу найрізноманітніші - понад 100 фарб, що випускається.

Різноманітність кольорів полотен натяжних стель залежить від матеріалу, з якого вони виготовлені. За великим рахунком всі вироби діляться на два види: ПВХ (ПВХ) плівки і тканинні полотна. Кожен підвид має свої особливості, в тому числі і стосовно забарвлень. Вибирати покриття слід з урахуванням специфіки майбутньої експлуатації.

Завжди вдається підшукати щось потрібне з представленого товару для будь-якого інтер'єру і стилю оформлення. Крім того, глянцева поверхня за рахунок своїх дзеркальних властивостей допомагає візуально підняти приміщення. З цієї причини їх частіше замовляють для невисоких квартир. Ця здатність в поєднанні з вдалим забарвленням дозволяє перетворити навіть звичайний простір.

Основні відтінки глянцю

Білий. Традиційне рішення для обробки стельової поверхні. Рясний білий простір створює відчуття чистоти і навіть стерильності. Разом з тим колір сприяє пробудженню почуття спокою, розслаблення, свободи і простору.

Коричневий, бежевий, малиновий. Такі приглушені кольори полотен натяжних стель з ПВХ теж допомагають розслабленню і відпочинку. В обстановці з подібним покриттям відчувається справжня гармонія. Схожими властивостями володіють синій, зелений і сірий кольори в різних відтінках і тонах.

Червоний, оранжевий, жовтий. Палітра від червоного до жовтого символізує енергію, оптимізм і життєлюбство. Психологи стверджують, що подібні теплі відтінки стимулюють до бажання спілкуватися і дружелюбності. Головне - не перестаратися, тому що перенасичення червоним не дасть вам розслабитися, а на кухні буде провокувати підвищений апетит.

Чорний. Універсальний тон. Символ впевненості, що є також ознакою практичності.

Це лише кілька головних фарб. А плівкові моделі ніяк не обмежені в кольорі. У той час як тканина куди менш багата на палітру. Але це не робить її гірше, тому що текстиль має свої унікальні властивості, яких немає у полівінілхлориду.

Тканина

Особливість і перевага текстилю в тому, що він випускається в основному білого кольору. Але на поверхню можна наносити абсолютно будь-які зображення за допомогою широкоформатного друку.

Іноді при замовленні натяжних стель кольори полотен, запропоновані виробником, не можуть повною мірою відповідати обраному стилю інтер'єру. В такому випадку на арену виходить індивідуальне фарбування. Крім того, можна прикрасити полотно картинкою замовника. Все залежить від бажання покупця.

Фарба наноситься в спеціальних умовах на професійному обладнанні. Це гарант того, що результат буде високоякісним і стеля не втратить первинного стану з часом.

Інша часта ситуація пов'язана з тим, що з часом планування кімнат, оформлення і колір стелі надокучає, стають буденними. Те, що спочатку здавалося привабливим і модним, перестає радувати. А вихід дуже простий.

Для оновлення інтер'єру зовсім не обов'язково міняти покриття на нове і влаштовувати капремонт. Достатньо всього лише пофарбувати старе тканинне полотно. Причому, це з легкістю можна зробити самостійно, не викликаючи бригаду майстрів.

Фарбування проводиться просто. Порядок дій такий:

  • звільнення простору від меблів;
  • покриття великих предметів плівкою для захисту;
  • аналогічний захист підлоги;
  • заклеювання місць з'єднання стін з стельової мембраною;
  • очищення і просушування тканини;
  • фарбування.

Фарбувати можна пульверизатором або валиком. Щоб поверхня фарбувалась добре, потрібно просушити перший шар і нанести другий. Коли просохне фарба, залишається повернути все на свої місця і радіти оновленому інтер'єру.

Поєднання кольорів

Вмілий розподіл відтінків впливає на активність людини і її настрій. Щоб грамотно підібрати кольори полотен натяжних стель до різних кімнат і інших елементів інтер'єру, потрібно знати деякі правила.

Для спальні підходить тепла гамма - зелений, оранжевий або рожевий. Ці забарвлення символізують свіжість і позитив. Також годяться фіолетовий або синій, які викликають сонливість і спокій. Червоний колір, будучи досить агресивним, не підходить.

У ванній доречна холодна палітра або щось нейтральне. А вітальня буде непогано виглядати при будь-якому оформленні.

Там, де важлива працездатність, в кабінеті або в офісі, краще використовувати жовтий колір і уникати розслабляючого синього і фіолетового.

Якщо кімната мала, то розумніше зовсім відмовитися від експериментів і зупинитися на класичному білому покритті або одному з пастельних відтінків - персиковому, бежевому, сірому і т. Д.

Різноманітні фарби оточують нас всюди. Кожна з них по-своєму впливає на свідомість. Тому вибирати забарвлення для будинку потрібно обдумано. А якщо ви не впевнені зробити це самі, до ваших послуг наші професіонали. Звертайтеся, ми допоможемо підшукати краще рішення.