Як замовити натяжні стелі недорого і зі смаком?

Порівняно недавно натяжні стелі вважалися розкішшю, яку могли собі дозволити тільки замовники з досить великим прибутком. Їх висока вартість більшою мірою пояснювалася відсутністю на території нашої країни компаній по виготовленню полотен. Стелі розкроювали, зварювали і доповнювалися кріпильними елементами великими мануфактурами за кордоном і доставлялися замовнику разом з необхідною фурнітурою.

Все це призводило до значних матеріальних витрат. Сьогодні замовити натяжні стелі недорого - цілком реально, адже тепер ПВХ-плівки і тканинні полотна доставляються з Європи і Китаю в рулонах, а стелі виготовляються на вітчизняних мануфактурах.

Чому варто вибрати натяжні стелі?

Природно, вартість натяжних стель за рахунок відкриття в нашій країні цехів з виготовлення полотен знизилася. Однак для багатьох замовників ціни на такі покриття залишаються занадто високими. Економія на ремонт для них є першочерговим завданням, яка багато в чому впливає на вибір оздоблення для стельового простору.

Незважаючи на те, що натяжні стелі нерідко обходяться дорожче деяких оздоблювальних матеріалів, вони мають безліч переваг, включаючи тривалий термін служби, унікальні декоративні та експлуатаційні характеристики. Можна замовити недорогий натяжні стелі, але навіть вони буде служити як мінімум 15 років, не втрачаючи свого зовнішнього вигляду.

Додайте до цих достоїнств вологостійкість, пожежобезпечність, можливість установки складних конструкцій, високу швидкість монтажу і інші плюси натяжних стель, і ви зрозумієте, що дане покриття варто витрачених коштів.

Способи заощадити на натяжних стелях

Якщо ви обмежені в матеріальних можливостях, але все ж хочете замовити натяжні стелі недорого, рекомендуємо вам ознайомитися зі способами економії на цьому сучасному і стильному способі оздоблення. Важливо розуміти, що кінцева вартість натяжної конструкції залежить від обраного матеріалу, його кольору і фактури. Також на кошторис буде впливати складність конструкції і кількість кутів в приміщенні.

Щоб знизити вартість, компанія «LuxHome» рекомендує скористатися наступними порадами.

Відмовтеся від стель з дорогими фактурами. ПВХ-плівки з матовою фактурою обійдуться набагато дешевше плівок з глянцевою поверхнею. Також можна звернути увагу на сатинові натяжні стелі, які знаходяться в тому ж ціновому діапазоні, що і матові полотна. Якщо економія для вас на першому місці, не варто вибирати плівки з декоративною фактурою. Покриття, що імітують дзеркальну, шкіряну, тканинну або інші складні поверхні, будуть коштувати дуже дорого.

Вибирайте стелі з простою конструкцією. Найдорожчими є прямолінійні однорівневі натяжні стелі. Їх розкрій і встановлення не вимагають значних витрат часу, коштів і зусиль. Також слід пам'ятати, що на вартість стелі буде впливати кількість кутів в приміщенні.

Віддайте перевагу стелі білого кольору. Практично у всіх каталогах відомих виробників натяжних полотен вартість кольорових покриттів набагато вище, ніж білих.

Не встановлюйте зайвих світильників. Вартість натяжної стелі багато в чому залежить від кількості встановлених в неї точкових світильників. Виберіть фірму, яка пропонує безкоштовний вимір. На сучасному ринку ремонтно-будівельних послуг можна зустріти чимало фірм, які надають послуги заміру приміщення за певну суму. Однак великі, поважаючі себе компанії, пропонують замір абсолютно безкоштовно.

Зверніться в компанію, що надає повний спектр послуг. Замовити натяжні стелі недорого можна в тій фірмі, яка пропонує не тільки замір і установку конструкції, але і виготовлення полотна. Це дозволить вам уникнути необхідності звернення в сторонні компанії і витрат на доставку готового матеріалу на місце установки.

І остання рекомендація: якщо ви хочете замовити недорогі стелі, зверніться в компанію «LuxHome». Ми пропонуємо матеріали і комплектуючі за найнижчими в Івано-Франківську цінами, а також надаємо безкоштовні послуги заміру приміщення. Для своїх клієнтів ми пропонуємо постійні акції і знижки. Все це гарантує, що ви отримаєте найдешевші натяжні стелі, які буде радувати вас своєю бездоганністю десятками років!

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully