Шумоізоляція під натяжну стелю. Натяжна стеля ціна Калуш.

Ви регулярно роздратовані від тупоту і стукотів над головою? Значить, вам просто необхідна шумоізоляція стелі в квартирі: під глянцеві натяжні стелі можна заховати ізолюючі звук матеріали у вигляді матів і знайти довгоочікувану тишу. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Калуш, ціна найнижча в регіоні.

Шумопоглинаючі властивості вінілових і тканинних полотен

Плівкові і текстильні натяжні конструкції і самі по собі мають здатність приглушати звуки. Ці властивості їм забезпечує повітряний прошарок, яка утворюється між базовим і натяжною покриттям.

Як відомо, звукові хвилі - це вібрації, а поліестерові і полімерні полотна стають для них бар'єром, який також знижує рівень шуму. Якщо перекриття тонкі, а сусіди зверху не дуже завзяті, такий звукоізоляції виявляється досить.

Ще один важливий момент: двостороннє шумогашення. Коли все навпаки, сусіди над вами не гучні, а дуже чутливі і їх дратує гучна музика навіть серед білого дня у вихідний, натяжне полотно захистить їх від звуків музики, а вас від їх претензій.

Звукоізоляція під натяжну стелю

Однак найчастіше півзаходів недостатньо і потрібно серйозно ізолювати стіни, підлогу і стелю. Коли мова йде про вибір ізоляційного матеріалу, потрібно визначити, якого роду шуми вас найчастіше турбують. Адже на певний вид звуків є свій ізолятор.

Звуки за типом передачі і поширенню діляться структурні і повітряні. По повітрю переміщаються звуки спілкування, від роботи ноутбуків, телевізорів та іншої віщає техніки. Ці шуми передаються через стіни і перекриття.

Структурні звуки механічного роду - це будівельні та ремонтні шуми, стрибки дітей і стуки м'ячем. Ці акустичні хвилі передаються через тверді матеріали, їх швидкість поширення в 12 разів вище, ніж при передачі звуків по повітрю. Ось чому їх набагато сильніше чутно.

Види звукоізоляції

Зробити шумоізоляцію під натяжною стелею можна двома способами:

1) комплексно. Повністю обробити акустичними матеріалами перекриття, підлога, стіни (цей метод найбільш результативним). Однак максимальний ефект вимагає серйозних фінансових витрат і на сантиметри, але скорочує площа приміщення. Отже, комплексні рішення підходять лише для великогабаритних апартаментів;

2) частково. Шумоізоляція під натяжну стелю монтується після виготовлення каркаса і перед натягуванням плівки або тканини. Звукопоглинальні плити укладаються на профілі перекриття.

Матеріали для звукоізоляції

Залежно від жорсткості звукоізолятора поділяють:

  • тверді - мінеральні важкі матеріали з вагою до 400 кг в кубічному метрі і коефіцієнтом звукопоглинання 0,5, у вигляді застигають суспензій, сипучих гранул з включеннями пористих заповнювачів: вермукліта, пемзи і перліту;
  • м'які - скловолоконні, мінераловатні і повстяні рулонні матеріали (найлегші), їх вага до 100 кг в кубічному метрі і коефіцієнт звукопоглинання до 0,95;
  • напівтверді - пористі, скловолоконні та мінеральні плитні матеріали, із середньою вагою, 130 кг в кубічному метрі і звукопоглинальним коефіцієнтом до 0,75.

Якісну звукоізоляцію натяжних конструкцій забезпечують плити з пінопласту у 15 і 25 мм завтовшки. Це найпопулярніше рішення для створення комфортної акустики за рахунок простоти монтажу і дешевизни матеріалу.

Також вони не здатні давати усадку і відмінно поглинають шуми. Тому мінераловатні і скловолоконні матеріали по сангигиенического властивостями рекомендовані до установки в медичних, виробничих, громадських, житлових приміщеннях і в громадському харчуванні.

Акустичні полотна

Окремо варто розглянути спеціальні акустичні тканини. Хоч вони і мають невеликі звукоізоляційні властивості, однак їхня функція інша - забезпечувати звуковий комфорт при прослуховуванні музики або перегляді фільмів.

Натяжна стеля ціна від 220 грн за квадратний метр.

Акустичні тканини мають численну перфорацію (це, власне кажучи, поліефірна сітка, залита поліуретаном), отже, не відображають звук - немає ефекту відлуння, а пропускають його через свої пори, при цьому звукові хвилі перетворюються в енергію тепла.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully