Хочете нову натяжну стелю? Зробіть правильний вибір

Нова натяжна стеля являє собою полотно з ПВХ плівки або тканини з поліуретановим просоченням, яке заправляється в спеціальний профіль, розташований по периметру приміщення. Незважаючи на тонку текстуру натяжні стелі є міцними, довговічними, безпечними і надійними. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Калуш, ціна найнижча в регіоні.

Види натяжних стель

В асортименті нашої компанії ви знайдете більше 200 колірних відтінків, також, можете вибрати будь-який з представлених видів натяжних стель, таких як:

 • ширяючі;
 • з фотодруком;
 • різьблені;
 • світлопропускні;
 • дворівневі;
 • "зоряне небо";
 • матові;
 • глянцеві;
 • сатинові;
 • двоколірні і ін.

Ширяючі. Ця назва нової натяжної стелі виникло через відчуття, що стеля на кшталт парить в повітрі і не торкається стін. Такий ефект досягається за рахунок прихованого підсвічування уздовж всього периметра стін, розташованої під натяжною полотном. Ширяюу стелю можна з упевненістю вважати одним з хітів в оформленні стельового простору.

До перевагами таких стель можна віднести:

Монтажні роботи займають не більше 1 дня в порівнянні з іншими видами оздоблювальних робіт.

Велику колірну гамму. Серед безлічі відтінків різних тонів ви обов'язково знайдете відповідний саме під дизайн вашого приміщення.

Універсальність. Ширяючі стелі підходять під безліч стилів дизайнерських ідей.

Різноманітність фактури. Натяжні ПВХ полотна мають кілька видів фактури:

 • глянець;
 • мат;
 • сатин.

Фотодрук. Нову натяжну стелю можна урізноманітнити нанесенням на неї будь-якого малюнка будь-якої складності. Це можливо завдяки фотодруку на промислових принтерах. Такого роду малюнки не вигоряють, не тьмяніють, і зберігають свій первинний вигляд десятиліттями. Найпоширенішими можна вважати:

 • зображення неба з хмарами;
 • флору і фауну;
 • абстрактні малюнки;
 • різні карти;
 • сюжети і герої мультфільмів для дитячих кімнат;
 • всесвіт.

Різьблені. Новинкою серед натяжних стель по праву можна назвати різьблені або перфоровані натяжні стелі. Вони являють собою дворівневу стелю, де верхній рівень - це суцільне натяжне полотно, а нижній - перфоровані. Такий вид обробки стельового простору дає можливість використовувати як поєднання декількох кольорів полотен, так і різного роду підсвічування, яка може бути прихованим або зовнішнім. Різьблені стелі можна ще назвати об'ємними, так як крізь отвори нижнього полотна проглядається верхнє і створюється ефект 3Д.

Отвори можуть бути різного розміру і по-різному розташовуватися на полотні.Світлопропускаючі. Напівпрозорий або світлопропускаючий натяжний потолок дозволяє зробити освітлення розсіяним. Досягається такий ефект завдяки світлодіодній стрічці, вбудованої під натяжне полотно, виготовлене зі спеціальної напівпрозорої плівки. Вона має високу пропускну здатність. Такі стелі підійдуть в будь-яке приміщення.

Поради щодо вибору натяжних стель

Безумовно, вибираючи нову натяжну стелю, легко загубитися серед великого асортименту фактури і колірної гами. Давайте розберемося як же зробити правильний вибір.

Для початку потрібно визначитися з фактурою полотна, так як плівкові натяжні стелі не підходять для приміщень з низькою температурою повітря, а тканинні - для приміщень з підвищеною вологістю.

Залежно від висоти стелі і його площі слід вибрати конструкцію майбутньої стелі: однорівневу, дво- або багаторівневу, комбіновану з гіпсокартоном, хвилю або будь-який інший ваш варіант.

Коли ви визначитеся з матеріалом полотна, потрібно вибрати колір, який впишеться в загальний інтер'єр приміщення. Слід пам'ятати, що стеля повинна бути на тон світліше стін, якщо, звичайно, ви не зважитеся поекспериментувати. Коли вибір припав на тканинну натяжну стелю, то тут є два рішення по відношенню до кольору: вибрати з представленої палітри або замовити фотодрук. Що стосується ПВХ полотен, вони можуть бути глянцеві, матові або сатинові. Зупинившись на одному з підвидів, також, слід вибрати колір.

Далі проводиться виготовлення та встановлення натяжної стелі.

Безперечно, натяжні стелі завоювали довіру вже більш ніж в 30 країнах світу і є найсучаснішим видом обробки стельового простору. Якщо ви хочете встановити в приміщенні нову натяжну стелю, наша компанія з радістю вам в цьому допоможе.

Наші кваліфіковані фахівці проведуть якісні роботи будь-якої складності в найкоротші терміни, так як ми цінуємо ваш час. Звернувшись до нас, ви отримуєте масу привілеїв: безкоштовну послугу з виміру, знижку, гарантію на обслуговування і матеріали, і, як результат, ідеальний якісний, безпечний і надійний натяжний потолок.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully