Монтаж натяжних стель в Івано-Франківську

Установка дворівневих натяжних стель відбувається в кілька етапів. Залежно від того, який матеріал для оздоблення ви вибрали. Гіпсокартон, доведеться шпаклювати і вирівнювати, але з ПВХ - плівкою буде набагато менше «мороки». Основа натяжної стелі збирається за допомогою профілів декількох різновидів (з підсвічуванням і без підсвічування). Натяжна дворівнева стеля з плівки ПВХ дозволяє ділити простір кімнати на декілька зон.

Наприклад, розділити робочу зону і зону відпочинку в одній кімнаті, за допомогою різноманіття форм, кольорів і вишуканих фактур даного матеріалу, а також не забувайте про красиві і стильні плінтуси і освітлювальні прилади. Гіпсокартонні стелі, навпаки, дуже довгий і витратний варіант оздоблення дворівневої натяжної стелі.

Прийоми установки натяжної дворівневої стелі.

Одним із прийомів, є установка необхідного багета і по ньому, згодом, натягують плівку на стелю. Це самий практичний і вигідний спосіб. Він допоможе вдало приховати всі нерівності старої стелі і необхідні комунікації.

Або можна закріпити на стелю конструкції з гіпсокартону, бажаних вами форм і по ним, в подальшому, натягувати плівку. Але цей спосіб займає багато часу і матеріалів, а також необхідно буде ідеально шпаклювати поверхню, інакше, при натягуванні плівки, будуть видні всі шорсткості і нерівності. Тому перший прийом набагато легше і практичніше.

Технологія монтажу дворівневої натяжної стелі

Зробити необхідні виміри стелі, враховуючи комунікації і місце для точкових світильників або ламп, між старим і новим стелею.

 • Створити ескіз.
 • Вирізати і підготувати всі частини вашого ескізу.
 • Виготовлення та встановлення металевої основи, за допомогою профілів.
 • Безпосередній монтаж стелі.
 • Установка карнизів.

Задуманий ескіз, відправляють, в основному на завод або майстерню з виготовлення подібних заготовок для натяжної стелі. За допомогою електричного перфоратора і шуруповерта, потрібно закріпити конструкції по всьому периметру в приміщенні. Теплова гармата необхідна для нагріву ПВХ полотна, перед безпосередньою її натяжкою. Далі, варто не забувати, про освітлювальні прилади. Варто знати і враховувати, що натяжна стеля з конструкцією забирає до 10 сантиметрів висоти кімнати. Після установки платформ під освітлювальні прилади починається натяжка полотна. Теплова гармата розігріє матеріал. Потім, слід закріпити ПВХ за допомогою спеціальних шпателів в профіль. І вже по натягнутому полотну кріплять термокільця або термо квадрати, і вирізують необхідного розміру отвори під світильники. І фінальним етапом установки, є кріплення стельових плінтусів. Дотримуйтесь всіх етапах технології монтажу дворівневих натяжних стель.

Інструменти, які знадобляться для установки дворівневої натяжної стелі.

 • Спеціальні шпателі.
 • Електро шуруповерт.
 • Електроперфоратор.
 • Теплова гармата.
 • Газовий балон.
 • Рівень.
 • І, безумовно, сама металева конструкція і полотна до неї.

При світловому оформленні такої стелі, краще всього використовувати точкові освітлювальні прилади, красиво виглядають підсвічені стельові ніші. Також використовуються різні кольори лампочок, що додасть стилю і затишку у вашому домі.

Резюмуючи сказане, хочеться підкреслити кілька пунктів. Довіряйте установку дворівневої натяжної стелі, тільки професіоналам, якщо не ви впевнені в своїх силах. Фахівці допоможуть правильно, красиво і швидко здійснити монтаж і технологію дворівневої натяжної стелі. А головне, що вам дадуть гарантію якості. Якщо ви, все ж, вирішили самі здійснити установку стелі, то варто, спочатку точно і чітко зробити заміри приміщення, виміряти точну площу кімнати і довжини діагоналей. Потім, придумати ескіз майбутньої стелі, придбати всі необхідні інструменти і матеріали для монтажу дворівневої натяжної стелі. Бажано, подивитися кілька відео такого виду робіт. Продумайте всі деталі і тільки тоді приступайте до роботи, не бійтеся звертатися до фахівців, адже отриманий результат буде дуже довго радувати вашу сім'ю і гостей будинку. Враховуйте колір, фактуру, матеріал полотна. Щоб все гармоніювало і доповнювало одне одного. Затишний інтер'єр та дизайн будинку, не тільки радує око, але і надихає!

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully