Матові натяжні стелі ціна

Сучасні натяжні матові стелі - дуже популярний оздоблювальний матеріал для прикраси внутрішніх житлових і робочих приміщень в Івано-Франківську, дуже активно використовується в будівництві і ремонті і користується заслуженою повагою через свою унікальну практичність і довговічність. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Івано-Франківськ, ціна найнижча в регіоні.

Переваги натяжних матових стель

Матова стеля - найдоступніша і найпопулярніша натяжна стеля, так дуже проста за зовнішнім виглядом, легка в установці, невибаглива в експлуатації, має масу фактур і забарвлень для адаптації в будь-який інтер'єрний дизайн. На них навіть можна наносити фотодрук і художній розпис, що робить ваш інтер'єр набагато багатше і оригінальніше. На такий фактурі будь-який малюнок не розтікається і виглядає дуже виразно.

Матові натяжні стелі дуже ефективні для використання в робочих офісах - вони не відволікають людей від роботи, дуже акуратно виглядають і зберігають свій привабливий вигляд дуже довгий час. Якщо ви маєте намір у себе в будинку створити непомітний і стильний світлий інтер'єр - матова стеля стане для вас найкращим вибором!

Матові натяжні стелі вважаються найпростішими і самими недорогими з усіх натяжних стель. При цьому в Івано-Франківську ціни на матову стелю дуже сильно різняться - кількість пропозицій величезна, а якість багатьох пропозицій залишає бажати кращого. Далеко не всі компанії включають в ціну натяжної матового стелі монтаж і комплектуючі. При купівлі та встановлення такої стелі необхідно бути уважними і уточнювати розцінки.

Скільки коштують натяжні стелі в Івано-Франківську.

Вартість натяжних матових стель залежить від типу матеріалу (матові, глянсові, сатинові), площі полотна, складності дизайну, вбудованих світильників і складності електропроводки. Установка і монтаж матової стелі також входять у вартість стельової конструкції. Тому при уточненні ціни на безшовне виробництво, завжди з'ясовуйте - що входить у вартість натяжної стелі?

Компанія "LuxHome" гарантує вам наявність всіх моделей матових натяжних стель. Ми забезпечуємо професійний монтаж і установку матового стелі будь-якої складності, а також даємо гарантію на його експлуатацію в Івано-Франківську! Якість нашої продукції, ви зможете оцінити за численними відгуками наших постійних клієнтів, які працюють з нами вже багато років. Наша ціна від виробника на матові натяжні стелі буде нижче вартості аналогічної продукції у багатьох дилерів стель в Івано-Франківську!

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully