Кріплення натяжної стелі: міфи і реальність. Натяжна стеля ціна Коломия.

Існує помилкова думка, що стельовий карниз і натяжна стеля несумісні. Давайте дізнаємося, як встановити естетичний дует - натяжна стеля і карниз для портьер. Потолочний карниз для натяжних стель

Для комплектації з натяжними стелями можна використовувати звичайні стельові карнизи. Є тільки кілька моментів, які необхідно врахувати заздалегідь.

Типи карнизів для натяжних стель

По матеріалу з:

  • пластика (недорогі, для повітряних штор);
  • алюмінію (легкі, але міцні універсального застосування);
  • дерева (масивні для щільних штор);
  • сталеві ковані (для портьєр в підлогу з важких тканин);

по конструкції:

  • струнні, являють собою металеві струни, натягнуті між двох кронштейнів;
  • профільні (жорсткі і гнучкі), у вигляді рейки, по якому їздять гачки за допомогою роликів;
  • круглі - штанга, закріплена в кронштейнах;
  • шинні, у вигляді плоскої шини з жолобами, в яких переміщаються гачки завдяки роликам.

Кріплення карниза до натяжної стелі

Як же поєднати стельовий карниз і натяжну стелю? Розглянемо два способи фіксації шинного карниза - відкритий і закритий. Перший варіант простіший і тому частіше застосовується. Другий - складніше, проте дає візуально привабливіший результат.

Відкритий монтаж карниза на натяжну стелю.

Процес починається зі створення основи для кріплення шини карниза (після монтажу каркасу стелі до натягування плівки). Для неї використовується дерев'яний брус довжиною і шириною відповідний карнизної шині.

Висота бруса повинна бути на пару міліметрів меншою, ніж відстань між каркасом натяжної стелі і перекриттям. Щоб точно визначити ці розміри, на стелі робиться розмітка для кріплення карнизної основи, а потім проводиться розмітка стін по периметру. Потім фіксується каркас натяжної стелі.

Далі до стелі дюбелями прикручується дерев'яний брус. Попередньо цю заставну деталь необхідно правильно обробити. Вона повинна бути ретельно відшліфована, щоб не пошкодила при зіткненні вінілову плівку.

Також брус потрібно покрити захисним складом (антисептичним та / або гідрофобним). Пам'ятайте: стеля встановлюється на півстоліття, а деревина натуральний матеріал, який схильний до руйнування, особливо в разі затоплення.

Натяжна стеля ціна від 220 грн за квадратний метр.

Висота заставної регулюється за допомогою монтажних клинів. Коли брус закріплений, натягується вінілова плівка. Заставна, не доходить до неї на пару міліметрів, хоч я знаю. У тих місцях, де карниз буде прикручувати за плівку до бруса, приклеюються армирующие полотно кільця.

Це робиться, щоб ПВХ-матеріал не розірвався. Потім в вінілі пропалює отвори для саморізів. Потім шина карниза прикручується до бруса.

Приховане кріплення карниза до натяжної стелі.

Цей варіант дозволяє прикріпити карниз без отворів в полотні стелі. Суть прихованого методу в безпосередньому монтажі карниза на чорнове перекриття.

Після установки карниза до стелі прикручується брус, на який кріпиться каркас натяжної конструкції. В результаті місця кріплення портьєр абсолютно не видно, здається, що тканину спадає зі стелі. Фото наочно демонструє переваги прихованого кріплення карниза до натяжної стелі - кімната візуально стає вище.

Важливо придбати карниз до вимірювань кімнати для виготовлення натяжної конструкції, так як габарити карниза визначають форму і розмір ніші, таким чином впливаючи на розмір натяжної стелі.

Натяжні стелі Івано-Франківськ

Карниз до перекриття кріпиться дюбелями з гільзами з пластика або металу. При фіксації закладного бруса від карниза відступають на пару міліметрів. І в цьому випадку деревне елемент повинен бути оброблений, щоб в майбутньому не став гнити і пліснявіти.

Каркасні багети кріплять з боку карниза. Завдяки цьому натягнуте полотно стелі повністю закриває брусок, роблячи його невидимим. Найефектніше цей метод в комплекті з лаковими плівками.

На закінчення - монтаж настінного карниза

Якщо натяжну стелю вже встановлено, карниз кріпиться тільки на стіну. Але іноді цей спосіб вибирають спочатку з кількох причин. Установка стельового карниза в комплексі з натяжними стелями - задоволення не з дешевих.

Натяжні стелі Івано-Франківськ

А монтаж настінного кріплення для штор коштує недорого, і його можна виконати самостійно. Другою причиною є бажання з часом змінити дизайн інтер'єру, наприклад замість портьєр повісити жалюзі.

І остання причина - дизайнерська задумка. Елегантні ковані паличні карнизи, масивні дерев'яні з великими кільцями - іноді для стильності інтер'єру переважно помітний карниз, що прикрашає приміщення.

Однак при установці настінного карниза необхідно бути дуже акуратним, щоб не пошкодити гострими елементами вінілову плівку, а також важливо відступити на таку відстань від стелі, щоб при експлуатації карниза кільця, гачки й затиски не торкалися плівки.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully