Сучасні стелі натяжні в сучасному стилі інтер'єру

Сучасні стелі натяжні в сучасних стилях інтер'єру, таких як мінімалізм, лофт, хай-тек і поп-арт, використовуються досить часто. Це пояснюється тим, що дані стилі мають на увазі використання якісних штучних матеріалів. Різноманітність колірних, фактурних і конструктивних рішень натяжних стель, а також оригінальні технології їх оформлення, дозволяють втілювати в життя будь-які, навіть найскладніші ідеї і задумки. Таке оздоблення стельового простору відмінно поєднується з сучасною технікою, меблями і новими матеріалами, використовуваними для декору стін і підлоги.

Оформлення стелі для інтер'єру хай-тек

Стелі як не можна краще підкреслять сучасний стиль інтер'єру під назвою хай-тек, адже для його оформлення використовуються виключно високотехнологічні штучні матеріали. В даному випадку можна вибрати полотно чорного, білого або сірого кольору. Так як характерною рисою цього стилю є застосування великої кількості металевих предметів, стельовий простір вдало прикрасить полотно сірого кольору з глянсовою фактурою. Також тут доречно використання декоративних плівок, що імітують металеву або дзеркальну поверхню.

Натяжна стеля в сучасному стилі хай-тек може являти собою однорівневу конструкцію, що складається з полотна одного кольору або декількох кольорових полотен, з'єднаних за допомогою методу спайки або спеціальних профілів. Однак, найчастіше в цьому стилі використовується багаторівнева конструкція з чіткими формами і прямими кутами.

Чудовим доповненням стелі в стилі хай-тек, стане світлодіодне підсвічування. Воно може розташовуватися по периметру стелі, в застельовому просторі, між різними рівнями конструкції або в спеціальній ніші для штор. Технологічність і сучасність стилю вдало підкреслить «ширяючу» натяжну стелю або конструкцію з «ширяючими» світловими лініями.

Стеля в стилі лофт

Стиль лофт в оформленні інтер'єру з'явився порівняно недавно. У цьому сучасному стилі натяжні стелі використовуються часто. Сучасне оздоблення стелі в даному випадку повинно гармоніювати з цегляними або побіленими стінами, характерними для такого інтер'єру. Для стелі найкраще підійдуть полотна з білої, бежевої, цегляно-червоної, сіркої або помаранчевої палітри.

Натяжна стеля в стилі лофт може мати як матову, так і глянсову поверхню. Якщо планується оздоблення приміщення з високими стелями, краще віддати перевагу матовому тканинному полотну, що імітує традиційну штукатурку. Важливо пам'ятати, що класичний лофт - приміщення з дуже високими стелями.

Тому тим, хто планує реалізацію інтер'єру в цьому стилі в кімнаті з низькою стелею, рекомендується вибрати полотно з глянцевою поверхнею. Його відбиваюча здатність дозволить візуально розширити простір і створити ілюзію віддалення стелі від підлоги.

Використання натяжної стелі в інтер'єрі поп-арт

Стиль поп-арт, що виник в 50-60 роках минулого століття, користується сьогодні широкою популярністю. Його головною метою є демонстрація різних об'єктів предметного світу і масової культури. У цьому сучасному стилі використання сучасних натяжних стель вважається як не можна до речі. Справа в тому, що в асортименті полотен сьогодні представлені найнеймовірніші яскраві відтінки, які відмінно підходять для кричущого і ламає всі канони стилю. Вони дозволяють створювати несподівані колірні контрасти, що підкреслюють загальний інтер'єр.

При оформленні приміщення в стилі поп-арт можна сміливо використовувати технологію фотодруку. Так, на полотно можна нанести яскраву картину Уорхола або колаж іншого відомого художника епохи. Відмінно буде виглядати в такому інтер'єрі різьблена стеля, нижнє полотно якого прикрашено колами, квадратами і іншими геометричними фігурними вирізами різної форми.

Стиль мінімалізм і натяжна стеля

У список сучасних стилів, в яких можна використовувати сучасні натяжні стелі, входить також мінімалізм. В даному випадку для оформлення стельового простору підійдуть прості прямолінійні одно- або багаторівневі конструкції. Конструктивно стеля повинна бути простою і містити мінімальну кількість декоративних елементів.

Класична натяжна стеля в такому інтер'єрі - глянсове або матове біле полотно. Розбавити однотонність можна, використовуючи вставки з полотна чорного або сірого кольору. У мінімалізмі особливу роль відіграє освітлення. Воно може бути оформлено з використанням вбудованих світильників і світлодіодних стрічок. Оригінально буде виглядати стеля з «ширяючими» лініями.

Правильно оформити натяжну стелю в будь-якому сучасному стилі вам допоможе компанія «LuxHome». Наші фахівці встановлять для вас конструкцію будь-якої складності.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully