Сатинові натяжні стелі Івано-Франківськ

Сатинові натяжні стелі Івано-Франківськ

Сатинові натяжні стелі по фото, як і натуральна сатинова тканина, невагомі і повітряні. Поблискуючи, як водна гладь, вони немов дихають природною свіжістю. Цікаві і неординарні, ці стелі задають настрій всьому інтер'єру.

Компанія Luxhome пропонує сатинові натяжні стелі в Івано-Франківську найвищої якості, підтверджуючи серйозність своїх послуг більш ніж десятирічної гарантією.

Сатинові або матові стелі натяжні відомі своїми «капризами» по відношенню до денного і штучного світла: стельова поверхня при різному освітленні виглядає інакше. Тому освітлювальні прилади потрібно підбирати дуже виважено.

Сатинова стеля - гідне оформлення

Популярність сатинових натяжних стель і ціна їх легко з'ясовна: вони взяли від матових і глянцевих їх кращі властивості:

  • Дрібнозернистий рельєф, відмінно виглядає як в моно кольорі, так і в художньому розпису;
  • Благородний блиск, багатий в умовах вітальні, і ненав'язливий в спальні або дитячій;
  • Шовковиста структура, що забезпечує витончені декоративні рішення - унікальні і своєрідні.

Зверніть увагу, що сатинові стелі, як і інші стелі натяжні нашої компанії, прослужать вам не менше п'ятдесяти років, не втрачаючи форми і кольору.

Сатинові натяжні стелі фото

Натяжна стеля ціна за квадратний метр найнижча в регіоні.

Якщо ваш інтер'єр передбачає пишність бароко або величавість вікторіанського стилю, то замовте стелі з принтом у вигляді фрески або копії відомої репродукції. Якщо ж стиль інтер'єру близький до мінімалізму, то доречний буде однотонну сатинову стелю або навіть просто білу.

При денному - вона має колір, який у нього є спочатку. При штучному світлі сатинова стеля стає майже білою. Щоб стеля здавалася вище, вона повинна бути світліше стін. При поділі на зони приміщення допускається використання декількох різних кольорів. Відтінок може бути доволі інтенсивного кольору. Але застосувати всі можливості сатинової стелі при оздобленні квартири можуть лише досвідчені дизайнери. Основна перевага сатинової натяжної стелі - це її велич. Вона може облаштувати будь-який інтер'єр. Безліч квітів пропонується на вибір при натягненні сатинової стелі. Так як, ПВХ плівки безпечні для здоров'я, застосування сатинових стель допустимо в різних громадських місцях (дитячий садок, школа, поліклініка і т.п.). Сатинова натяжна стеля довговічна і надійна. Висока міцність дозволяє служити їй тривалий час.

Схожість з справжнім сатином - ось головна перевага цієї стелі. Вона не вицвіте і не деформується, якщо дотримуватися умов експлуатації сатинової стелі. Поверхня стелі дуже гладка. Матове світло відбивається, заспокоюючи очі. Головна відмінність від глянцевої (дзеркальної) стелі полягає у відсутності блиску. Сатинова натяжна стеля імітує тканину. Вона є проміжним варіантом між матовим і глянсовим стелями.

Блиск сатину завжди оригінальний і аристократичний. Придбавши таку стелю, можна сміливо називати себе прихильником класики в інтер'єрі. Структура шовку завжди додасть сатиновій натяжній стелі благородний блиск. Це можливо через переплетення ниток сатинового поливинилхлоридного полотна. Сатинова натяжна стеля надає інтер'єру особливу візуальну особливість сприйняття. На поверхню сатинового полотна за допомогою спеціального обладнання можна нанести багато різноманітних малюнків. Вони будуть ефектно виглядати при зональної підсвічуванні сатинової натяжної стелі. Вибір сатинових стель надзвичайно різноманітний.