Підготовка до встановлення натяжної стелі. Стелі натяжні Калуш.

Готуємо стелю

Як такої фінішної обробки основна стеля (перекриття) не вимагає, тому що натяжна стеля не просвічує і приховає всі візуальні недоліки рідного стелі. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Калуш, ціна найнижча в регіоні.

Однак потрібно враховувати наступні моменти, при наявності щілин, тріщин, отворів на основному стелі їх потрібно загерметизувати, для усунення надходження повітряних потоків в простір між основною і натяжною стелею з сусідніх приміщень, припливної та витяжної вентиляції і т.д.

Необхідно усунути осипання штукатурки з основної стелі, зняти стару плитку, фризи, стельові шпалери, стельові декори і т.д. Все це надалі може впасти на Вашу натяжну стелю.

При наявності старих натяжних, підвісних, рейковий стель, стель типу «армстронг» і т.д. бажано їх демонтувати, необхідно бачити основу, з чим доведеться працювати монтажної групі. Або обговорити всі нюанси з інженером по вимірах.

Готуємо стіни

Керамічна плитка, кахель або інші конструктивні та оздоблювальні матеріали повинні бути надійно закріплені по всій поверхні без «пустот», щоб уникнути появи тріщин в процесі установки стелі. Тобто верхній шар кахлю потрібно укладати не на «п'ятаки», а повністю промащувати розчином.

Не пізніше, ніж за 4 - 5 днів до початку робіт по установки Вашого натяжної стелі потрібно закінчити обклеювання стін шпалерами, оштукатурювання і шпаклівку стін. Всі шари необхідно просушити.

Рекомендуємо при фарбуванні стін, при наявності шпалер під фарбування, остаточний шар фарби наносити після установки натяжної стелі, щоб уникнути попадання пилу на шар фарби.

Готуємо об'єкт

На день початку робіт на об'єкті не повинно знаходитися стороннє обладнання, матеріали, будівельне сміття, пил і т.д., не повинні проводитися сторонні роботи, які могли б створити перешкоди при монтажі натяжної стелі.

Натяжна стеля ціна від 220 грн за квадратний метр.

Необхідно прибирати кімнатні рослини, тварин, всі дрібні предмети і речі, предмети чутливі до температури.

З метою забезпечення доступу монтажної групі до стін і стелі - бажано звільнити простір по периметру приміщення. Інженер з вимірами при виїзді на об'єкт дає рекомендації щодо вашої обстановки на об'єкті.

Кондиціонери, бойлери / титани, душові кабіни бажано встановлювати після установки Вашого натяжної стелі, з метою забезпечення місця для роботи установників.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully