Матові натяжні стелі ціна виробника

Матові натяжні стелі ціна виробника

Якщо Ви хочете змінити дизайн приміщення, але при цьому не хочете проводити в ньому глобальний ремонт, Ви можете скористатися можливістю і просто встановити в ньому матові натяжні стелі. Незважаючи на свою зовнішню скромність, вони мають масу переваг перед іншими видами цих виробів. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Івано-Франківськ.

Найголовніша їх перевага в тому, що даний вид виробу однаково добре виглядає в приміщенні з будь-яким дизайном, адже матові полотна важко відрізнити від звичайної пофарбованої і ідеально відштукатуреної стельової поверхні. Крім цього, вони мають широкий діапазон робочих температур, що означає можливість їх монтажу навіть в холодних приміщеннях, наприклад, на балконі.

Важливою перевагою є і те, що натяжні матові полотна надзвичайно прості в догляді. Для того, щоб усунути на них будь-які забруднення, немає необхідності купувати дорогі спеціальні миючі засоби, досить використовувати саме звичайний засіб для миття вікон і м'яку ганчірочку без ворсу.

Змонтувавши в приміщення матові натяжні полотна, ви можете не боятися, що вас затопить сусід зверху. Це пов'язано з тим, що плівка ПВХ, з якої виготовляють полотна, не пропускає воду.

Фото матових натяжних стель

Натяжна матова стеля ціна за квадратний метр.

Натяжні полотна, встановлені фахівцями нашої компанії, не змінюють з часом свій колір і форму, поява на них тріщин або цвілі повністю виключається. При необхідності полотна можна мити водою і миючими засобами, однак вони бояться гострих предметів і розчинників на основі ацетону, здатних пошкодити полотно.

Популярність натяжних стель пояснюється, крім естетичної складової, їх дивовижною функціональністю. Перш за все, це міцність полотна. Воно може накопичувати в собі великий обсяг рідини, що разом з водонепроникністю, дозволяє врятувати меблі, стіни і підлогу від «потоплення» сусідами зверху. Після видалення води, стелю висихає і знову приймає колишню форму. Завдяки високій якості наших стель, на них не залишається слідів навіть від іржавої води.

Матеріал, з яких виготовляються полотна для стель, не викликають алергії, екологічні та володіють протипожежними властивостями.

Стелі можна встановлювати в будь-яких приміщеннях, наприклад, у ванній кімнаті, вітальні, офісі, ресторані - всюди, де Ви хочете. Вони не провисають при зміні температур, не вбирають запахи і не утворюють конденсат.

При виробництві стель використовуються різні матеріали, такі, наприклад, як скло, алюміній, пластик. Відмітна властивість кожної конструкції полягає в її універсальності. Тому ви можете використовувати підвісну стелю в житловому приміщенні, офісі, торговому центрі, складському або промисловому приміщенні.