Натяжні стелі Івано-Франківськ: штапікові або гарпунні?

Штапікова система натяжних стель - найдешевший спосіб установки натяжних конструкцій. І це основний її плюс. Тільки штапікове кріплення підходить для монтажу і тканинних, і плівкових полотен. Здійснюємо монтаж натяжних стель в Івано-Франківську ціна найнижча в регіоні.

Для монтажу стель зазвичай використовують французькі оригінальні методи - кліпсовой для тканинних і гарпунний - для плівкових. Саме ці кріплення дозволяють зберігати ідеальну рівність (без провисання) натягнутого полотна протягом десятиліть.

Штапікова система кріплення натяжної стелі

В основі технології штапікового монтажу лежить застосування спеціального П-образного алюмінієвого або ПВХ-профілю. Його товщина всього 15 мм - і це ще один плюс штапікового системи. Адже натяжну стелю опускається нижче базового саме на цю висоту (гарпунні стелі «з'їдають» від 35 мм).

При штапіковій технології немає необхідності ретельно вимірювати стелю - полотно викроюється більше, ніж потрібно, з усіх боків. Стеля кріпиться на каркас. Тому штапікове кріплення натяжної стелі починається з його створення.

До стін по всьому периметру за допомогою дюбелів і саморізів кріпляться каркасні профілі по попередньо накресленої лінії монтажу. Потім приміщення і плівкове полотно нагріваються (для тканинних мембран це не потрібно).

Плівка і далі прогрівається, і заправляється в каркас, рівномірно розтягуючись. Кріплення полотна здійснюється за рахунок спеціального пластикового штапика, який вставляється в паз профілю, притискаючи краю плівки.

Потім між стінами і натяжною стелею вставляється еластична пластикова стрічка, естетично маскує техотверстіе. І встановлюються світильники на попередньо підготовлені на базовій стелі кріплення.

Штапіковий метод кріплення натяжної стелі вимагає високого професіоналізму монтажників. Мінусом натяжних стель, встановлених за допомогою теплової гармати, називають перегрів і псування меблів, пластикових вікон та оздоблення стін.

Це відбувається, якщо штапікову стелю встановлюють непрофесіонали: за рахунок перегріву вони намагаються прибрати зморшки і складки, що виникають із-за нерівномірного натягу полотна.

Плюси і мінуси штапікових натяжних стель

Підведемо підсумки. Переваги штапікового монтажу:

 • Найнижча вартість.
 • Економія висоти приміщення (стеля опускається всього на 1,5 см).
 • Підходить для всіх типів натяжних матеріалів.
 • Немає необхідності в точних вимірах.
 • Підтримка вітчизняних виробників.

Недоліки штапікової технології:

 • Потрібен високий рівень майстерності, щоб якісно закріпити полотно.
 • З роками кріплення слабшає і плівка провисає.
 • Неможливо демонтувати і заново встановити натяжна стеля.

Гарпунна технологія кріплення

Альтернативою штапіковому кріпленню є прогресивна фіксація на гарпун. Метод відрізняється принципово. Спочатку потрібно абсолютно точно виміряти базову стелю і створити креслення із зазначенням входять до перекриття труб і інших комунікацій.

Натяжна стеля ціна від 220 грн за квадратний метр.

На підставі цієї схеми комп'ютерна програма видає лекало, за яким викроюється полотно стелі, причому на 6 - 10% вже і коротше заданих розмірів. В цьому і є суть методу. При монтажі розігріте полотно розм'якшується і сильно розтягується.

Завдяки цьому його можна натягнути на каркас, а після охолодження плівка приймає свої реальні розміри, за рахунок чого полотно натягується. Стеля стає ідеально рівним і гладким. Завдяки такій технології полотно конструкції навіть через десятки років не провисає.

Натяжні стелі Івано-Франківськ

По периметру всієї плівки на верстаті струмом високої частоти приварюється гарпун - еластична пластикова стрічка. Гарпунний профіль сконструйований так, що краї плівки з гарпуном вставляються в нього і надійно зачіпляються в пазах.

В іншому гарпунна технологія аналогічна штапіковій. Каркас кріпиться до стін за рівнем, приміщення і плівка нагріваються. Після фіксації полотна зазор між горизонтальною і вертикальними поверхнями декорується стрічкою-заглушкою і встановлюються світильники.

Плюси і мінуси гарпунного методу

Почнемо з недоліків. Він один - більш висока вартість в порівнянні з штапікового методом. Це обумовлено додатковими витратними матеріалами та виробничими витратами, а також високою вартістю європейських профілів.

А ось достоїнств у гарпунних стель значно більше:

 • Довговічність до 50 років.
 • Надійність і ідеальна рівність (без провисання).
 • Простота монтажу.
 • Економія матеріалу до 10% (особливо відчутна при замовленні дорогих декоративних фактур).
 • І найголовніше! Гарпун полотно можна багаторазово знімати і встановлювати на місце (для зливу води при затопленні і просушування базового перекриття; для доступу до комунікацій).

На закінчення - вибрати натяжні стелі гарпунною системи або штапікового?

Попереджений значить озброєний. Тепер вам буде легко вирішити, який метод фіксації натяжних стель вибрати.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully