Які матеріали і технології застосовуються для виготовлення натяжних стель.

Натяжні стелі роблять зі штучних матеріалів за спеціальною технологією. Для виготовлення натяжних полотен застосовують два види матеріалів. Незважаючи на різні температурні режими, фактура полотна дозволяє встановлювати натяжні стелі Долина в будь-яких приміщеннях.

 • Полівінілхлоридна (ПВХ) плівка.
 • Поліефірна тканина з поліуретановим просоченням.

Полівінілхлоридна (ПВХ) плівка. Найчастіше для натяжних стель використовують плівку ПВХ. Стандартна ширина рулону варіюється від 130 см до 500 см. За допомогою зварювання на спеціальному верстаті, полотно можна збільшити до потрібних розмірів, але при цьому шви спайки будуть трохи помітні.

Незважаючи на те, що плівка ПВХ має товщину 0,15-0,35 мм, вона досить міцна і здатна витримати до 100 л води на 1 кв м, а також при пожежі не горить, а плавиться.

Плівка ПВХ має температурні обмеження:

 • при температурі понад +65 градусів полотно має властивість провисати;
 • при температурному режимі від 0 градусів і нижче плівка стає крихкою і є велика ймовірність, що вона почне руйнуватися;
 • при кімнатній температурі полотно відновлюється і стає еластичним і пружним.

Для того щоб натяжна стеля з ПВХ плівки прослужила вам не один рік, слід дотримуватися рекомендацій по температурному режиму і не встановлювати такі конструкції в неопалюваних приміщеннях. Також, щоб уникнути псування полотна, не рекомендується монтувати освітлювальні прилади, які сильно гріються, наприклад, лампи розжарювання.

Широка колірна гамма дозволяє підібрати плівку ПВХ для абсолютно будь-якого стилю і дизайну інтер'єру. Також вона має велику різноманітність фактур, серед яких:

 • глянець;
 • мат;
 • сатин;
 • транслюцід (напівпрозоре полотно);
 • дзеркальні плівки і металік;
 • декоративні варіанти: оксамит, хутро, мармур, дерево, шкіра, шовк, парча, перламутр, галактика та інші.

Матеріали, з яких виконані стелі натяжні, а також технології їх установки дозволяють робити конструкції багаторівневими, арочними або у вигляді інших форм і фігур в залежності від каркаса.

Поліефірна тканина з поліуретановим просоченням. За рахунок поліуретану поліефірна тканина за властивостями більш міцна, ніж плівка ПВХ, а також має велику стандартну ширину, яка складає максимум 5 метрів. Найчастіше такої ширини досить для того, щоб встановити натяжну стелю на велику площу без швів.

У разі якщо потрібно об'єднати кілька полотен між собою, використовуються спеціальні сполучні профілі, так як зварювати таке полотно неможливо.

У порівнянні з ПВХ плівкою, при однаковій температурі повітря властивості поліефірної тканини мають протилежний ефект:

при високій температурі полотну властиво стискатися;

при низьких температурах тканина зберігає пружність, що дає можливість застосовувати її в холодних приміщеннях без будь-яких ризиків.

На стелі, виготовлені з вищеназваних матеріалів, за допомогою технології фотодруку можна наносити різного роду зображення.

Технологія виготовлення натяжних стель

Технологія виготовлення натяжних стель - це свого роду хімічна реакція, при якій відбувається процес з'єднання таких компонентів:

 • ПВХ матеріалів;
 • термостабілізаторів;
 • присадок;
 • пластифікатора;
 • пігменту і т.п.

В результаті виходить однорідна маса, яку розгортають, як тісто, в плоске полотно.

Недотримання технології виробництва і потрібної кількості матеріалів призводить до виготовлення неякісних натяжних стель, які навіть можуть нашкодити здоров'ю.

Не останню роль в якості полотен для натяжних стель грає обладнання, на якому вони обробляються. Для того щоб натяжна стеля була якісною і мала однакову товщину по всьому периметру, верстати налаштовують під кожну партію матеріалів. Прокатка обладнання проводиться регулярно і ні в якому разі не змінюється їх призначення, так як може вийде неякісний виріб, а також верстати можуть швидко вийти з ладу.

Якісний розкрій полотна - це ще один найважливіший процес при виготовленні натяжних стель. Після того, як всі виміри зроблені, їх слід внести в спеціальну програму, яка самостійно розраховує потрібний розмір полотна.

Що стосується установки, то найкраще скористатися кваліфікованими послугами фахівців.

Можна з упевненістю сказати, що стелі натяжні є дуже практичним і сучасним видом оздоблення стель. Також вони мають відносно невисоку вартість, при цьому міцність матеріалу дозволяє забути про ремонт на кілька десятиліть.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully