Світлодіодне підсвічування натяжної стелі

Складно уявити собі натяжні стелі без будь-якого освітлювального приладу. Найчастіше використовують люстри. Але все популярнішим стає світлодіодне підсвічування з натяжними стелями. Воно не тільки перетворює кімнату, але і робить її більш просторою, насиченою і незвичайною. За допомогою таких приладів вдасться створювати різні візуальні ефекти і виділяти певні частини кімнати. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Надвірна, ціна найнижча в регіоні.

Також є й інші переваги світлодіодних стрічок. Вони не псуються від морозу або підвищеної вологості, так що можуть розташовуватися на неопалювальній лоджії або в приміщенні ванної разом зі спеціальними полотнами натяжного типу. Стрічки легко встановлюються, досить різноманітні за кольором, яскравості. Вони гнучкі і можуть приймати форми навіть найскладніших конструкцій. Не вимагають заміни довгий час. Вони стають частиною багатьох сучасних рішень (використовуються при створенні ширяють покриттів і ширяють ліній).

Правильний монтаж

Зупинимося детальніше на основних етапах створення світлодіодного підсвічування на натяжній стелі.

Попередньо відбувається підготовка базового покриття. Створюються рівні або спеціальна ніша, в якій буде розташовуватися підсвічування і напівпрозора плівка поверх неї. Підводиться проводка для точкових світильників або люстри.

Обов'язково потрібно зробити мембрану, яка не дасть дрібному сміттю потрапляти за покриття і псувати її зовнішній вигляд. Є два варіанта. У першому на пластикову панель кріпляться світлодіодні стрічки. Потім вона прикручується до бетонної основи. У другому - по периметру базового стелі кріплять стрічки. Тільки потім натягують прозоре покриття.

Кріпиться профіль для напівпрозорої поверхні. Для цього по розмітці її шурупами прикручують до стін або краях ніші.

Якщо робити підсвічування з панеллю, то попередньо на неї приклеюються стрічки на однаковій відстані одна від одної. Найкраще додатково скористатися клеєм, не спираючись повністю на спеціальний заводський шар на самій стрічці. По краях відбувається спайка проводів. Тут важливо пам'ятати про полярності. Після цього панель шурупами кріпиться до основної стелі.

Якщо ж робити стрічку по периметру простору, то варто скористатися іншим підходом. Так як стрічка не завжди має необхідну довжину (продається в котушках по п'ять метрів), то іноді дві її частини потрібно з'єднати. Для цього скористайтеся з'єднаннями. До вхідного кабелю стрічку можна припаяти. Клейким шаром вона прикріплюється до внутрішнього краю спеціального профілю по периметру приміщення. Після установки полотна вийде гарне ніжне підсвічування.

Вибір стрічки

Щоб зробити гарний декор разом зі світлодіодним підсвічуванням для натяжної стелі, важливо заздалегідь з'ясувати її параметри і підібрати модель щодо їх поєднання з характеристиками кімнати, створюваної конструкції і т.д.

Виділяють наступні параметри світлодіодної стрічки: потужність, кількість діодів на один метр, наявність декількох кольорів, захищеність від вологи, спосіб монтажу (кутова, торцева і т.д.).

Найкраще віддавати перевагу не китайським моделям, так як вони не завжди створюються з сертифікованих матеріалів і можуть прийти в непридатність досить швидко з найрізноманітніших причин.

Яскравість стрічки буде варіюватися в залежності від кількості діодів на один метр. Зазвичай це п'ятнадцять, тридцять, шістдесят і так до двохсот сорока. Якщо потрібно зробити підсвічування на натяжній стелі дуже яскравим, то скористайтеся парочкою найпотужніших стрічок.

Світлодіодне підсвічування натяжної стелі має велику кількість позитивних сторін. Воно допомагає виділити певні частини конструкції. Вибирати модель слід, грунтуючись на її основні параметри.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully