Ціни натяжних стель в Івано-Франківську

Компанія Lux Home встановлює натяжні стелі в Івано-Франківську та області. Натяжні полотна неодмінно допоможуть Вам втілити в реальність будь-яку мрію про стильний і затишний інтер'єр. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Івано-Франківськ, ціна за квадратний метр найнижча в регіоні.

Стеля з гіпсокартону вже в минулому, їй на зміну прийшов набагато більш ліквідний, що перевершує за вартістю, красі і терміну служби. Все це - натяжна стеля, яка буквально увірвалась на український ринок і дуже успішно завойовує позиції на ринку ремонту і будівництва.

Поява плівки ПВХ поклало початок сучасним натяжним стелям, які здатні заховати кривизну існуючого, перетворити інтер'єр, зробити його багатшим і навіть візуально збільшити простір приміщення за рахунок віддзеркалювання.

Натяжна стеля ціна від 220 грн за квадратний метр.

Для цінителів краси і бажаючих перетворити інтер'єр передбачені полотна в різному виконанні: лакові, ситцеві, матові, глянцеві, сатинові, вінілові, замшеві, тканинні з металу з можливістю нанести будь-який бажаний малюнок. Реалізувати таке, використовуючи гіпсокартон, буде не тільки затратніше і довше, але і набагато проблематичніше.

Вибір за Вами - можна замовити стельові полотна і забути про це на 20-25 років або ж зробити стелю з гіпсокартону і очікувати появу тріщин або потопу від недбайливого сусіда зверху.

Полотна отримали широке поширення. І це не спроста, адже за ними стоять дуже серйозні аргументи.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully