Натяжні стелі для ванної

Натяжні стелі для ванної

Замовити натяжні стелі у ванній в Івано-Франківську в компанії LuxHome - це правильне рішення і найвдаліший вибір для ванних кімнат, душових, санвузлів і басейнів!

Ванні і душові - приміщення з контрастним температурним режимом і постійною вологістю. У такі кімнати потрібні водостійкі оздоблювальні матеріали, в тому числі стелі.

Фарбовані, вибілені і гіпсокартонні перекриття абсолютно не витримують екстремальних умов ванної. Вони покриваються пліснявою, тріскаються, обсипаються і регулярно потребують ремонту. Модульні стелі роблять ванну схожою на технічне приміщення.

І тільки натяжні полотна для ванної підходять найкращим чином, як і для вбиралень, суміщених санвузлів і басейнів. Багато проблем, пов'язаних з обробкою цих приміщень, допомагає вирішити натяжна стеля.

ПВХ полотно і вода

Потоп. Тонка вінілова плівка дуже еластична і водонепроникна. Це має величезне значення в разі підтоплення. Як ви знаєте, у ванній ця неприємність відбувається найчастіше.

Глянцева натяжна стеля у ванній

Але тільки уявіть собі, 1 квадратний метр полотна ПВХ витримує 100 літрів води! Якщо натяжну стелю ви купуєте через сусідів, замовляйте в нашій компанії гарпунний монтаж і вбудовану пробку.

Ці прості хитрощі будуть виручати при потопі. Якщо води зовсім трошки, її можна самостійно злити, відкрутивши пробку.

Наші фахівці демонтують частину стелі, зіллють через шланг воду, просушать перекриття і плівку, оброблять плити перекриття антибактеріальним просоченням і заново змонтують натяжну стелю.

Конденсат. Як відомо, конденсат випадає при перепаді температур в приміщенні, коли оздоблювальний матеріал ще не встиг зігрітися. За рахунок того, що товщина ПВХ плівки менше міліметра, він блискавично охолоджується або нагрівається, тому конденсату на ній не буває.

Немає сирості та грибків. Вініл не схильний до гниття і утворення цвілі. І що найприємніше, всі перераховані вище якості зберігаються десятиліттями.

Якщо ви для стін і підлоги вибрали керамічну плитку, для стелі у ванній встановіть натяжну стелю. При такій обробці ремонт навряд чи коли-небудь знадобиться.

Глянцева натяжна стеля для ванної

З усього асортименту ПВХ плівок ми рекомендуємо зупинитися на глянсовій фактурі при виборі полотна для ванної кімнати. Глянець за зовнішнім виглядом ідеально поєднується з глазур'ю кахлю, фаянсом сантехніки і металевим блиском змішувачів.

Найчастіше душові та ванна - це невеликі кімнатки без вікон. Глянцеве полотно, за рахунок відбиваючих можливостей і лакової поверхні, зробить приміщення об'ємнішим і світліше.

Матове або сатинове полотно підходить для великих суміщених санвузлів. У таких випадках варто навіть зробити дво- або трирівневу стелю, щоб зонувати приміщення. Можна комбінувати мат і глянець, причому лакове полотно розміщувати над ванною або джакузі.

У лакової фактурі втілюється головна ідея ванної: іскриста свіжість і струмлива чистота прозорої води. До того ж глянсова натяжна стеля стає головним акцентом, центром всього дизайну, якщо обраний яскравий колір.