Натяжні стелі Івано-Франківськ: каталог і колірний асортимент

У багатьох в пам'яті залишилися часи, коли натяжні стелі тільки почали з'являтися в оздобленні інтер'єрів і вважалися недоступною простим обивателям розкішшю. Поступово кількість заводів і фабрик з виробництва тканинних полотен і ПВХ-плівок почала стрімко збільшуватися, а підготовкою покриттів до установки стали займатися вітчизняні компанії.

Все це перетворило натяжні стелі в широко використовуваний і матеріально доступний вид оздоблення. Компаній, що пропонують натяжні стелі з установкою і без, на сьогоднішній день існує тисячі. Однак далеко не всі вони пропонують якісну фірмову продукцію. Крім того, стелі не кожної марки відрізняються екологічністю, тривалим терміном служби і безпекою для здоров'я. Щоб не помилитися з якістю, рекомендуємо звернути увагу на натяжні стелі Лакфоль, каталог яких представлений на нашому сайті.

Переваги стель марки Лакфоль

Натяжні стелі німецької марки Лакфоль - переважно глянцева ПВХ-плівка з високими відбиваючими характеристиками. Продукція, що випускається під цим брендом, вже багато років заслужено користується популярністю у всьому світі.

Каталог кольорів натяжних стель Лакфоль представлений найширшим вибором всіляких класичних і досить незвичайних відтінків, тому кожен замовник зможе підібрати для свого інтер'єру найбільш підходящий варіант. Про натяжні стелі, встановлених з використанням матеріалів цього бренду, можна зустріти величезну кількість позитивних відгуків. Вибір на користь матеріалів марки Лакфоль вже зробили сотні тисяч покупців.

Виняткова екологічність і безпека. При виробництві матеріалів Лакфоль особлива увага приділяється саме цим двом факторам. У складі плівок цієї марки не містяться токсичні речовини і шкідливі для здоров'я домішки, тому їх можна сміливо використовувати при оздобленні дитячих, спалень і навіть медичних установ. Полотна Лакфоль не виділяють неприємних запахів і не викликають алергічних реакцій.

Пожежна безпека. Плівки не горять і не підтримують горіння, тому є повністю безпечними.

Захист від затоплення. Натяжна стеля, виготовлена з полотна Лакфоль, здатна утримати великий обсяг води у разі затоплення сусідами зверху або протікання даху. Видаливши воду, потолок можна повернути в початковий стан.

Антистатичність. Полотна Лакфоль не схильні до накопичення статичної електрики, тому вони не притягують частинки пилу. Це забезпечує легкість догляду за стелею: досить протерти поверхню вологою ганчіркою.

Покращена звукоізоляція. Установка натяжних стель Лакфоль дозволяє поліпшити звуко- і теплоізоляційні характеристики приміщення.

Унікальні декоративні властивості. В каталозі Лакфоль представлений широкий вибір колірних рішень полотен для натяжних стель. У палітрі ви знайдете всі основні кольори і кілька варіантів їх відтінків. Більша за все представлені полотна синіх, жовтих і червоних відтінків.

У каталозі ви знайдете всі популярні кольори полотен, починаючи від світлих, закінчуючи насиченими темними. Завдяки цьому, а також дивовижній дзеркальній фактурі, такі покриття дозволяють вигідно доповнити інтер'єр і перетворити його до невпізнання. На поверхні глянсових плівок Лакфоль створюється красива гра світла.

Натяжні стелі Лакфоль - правильний вибір для будь-якого інтер'єру. Наявність в каталозі полотен незвичайних насичених і яскравих кольорів дозволяє вигідно доповнити сучасні стилі інтер'єрів, а також використовувати глянцеві плівки Лакфоль при оформленні ресторанів, дискотек і інших комерційних приміщень.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully