Вибір світла для натяжних стель. Натяжні стелі Калуш під ключ.

Ми живемо в світі, де штучне світло не вимикається з ранку і до пізньої ночі, а іноді горить без перерв. Замовляючи натяжні стелі під ключ в нашій компанії, клієнти ретельно вибирають світло для натяжних стель. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Калуш, ціна найнижча в регіоні.

Неправильно вибраний відтінок освітлення не зіпсує зір, проте він спотворить сприйняття колірної гами приміщення. А ось грамотне використання світла робить кімнати більш затишними, комфортними і функціональними.

Як колір світла впливає на людей

Більшість людей в темряві, напівтемряві, в дощові періоди року, коли довго немає сонячного світла, стають смутними, млявими, сонливими, дратівливими. І, навпаки, в весняні сонячні дні навколо багато усміхнених, радісних облич, у людей відчувається емоційний підйом і з'являється енергія.

Штучне освітлення також впливає на настрій і психоемоційний стан людини. Світло теплого спектру допомагає розслабитися, а ось світлові відтінки холодного кольору бадьорять і тонізують. Тому при виборі світла і його джерел для натяжних стель потрібно орієнтуватися на призначення приміщення.

Температура кольору світла

Довідка: електротехнічні компанії, вчені і винахідники вже багато десятиліть безрезультатно б'ються над розробкою штучного світла - повного аналога сонячного освітлення.

При виборі енергозберігаючої, діодної або будь-якої іншої лампи для світильників під натяжні стелі обов'язково потрібно брати до уваги колірну температуру сяйва. Вона вимірюється в Кельвіна (К), чим менше значення, тим жовтіше вийде світло і, навпаки, його максимальні показники говорять про блакитне світіння.

Розрізняють три типи кольору світла:

  • теплий - 2700 - 3500 К;
  • нейтральний - 3500 - 5000 К;
  • холодний - 5000-6000 К.

А тепер розглянемо, яке світло вибрати для натяжних стель в різних житлових кімнатах.

Тепле освітлення

Світло теплого спектру найбільш звичне для людського ока. Воно нагадує нам ранкове і вечірнє жовте сонечко.

У їдальнях і залах тепле освітлення створює атмосферу домашнього затишку і тепла. У кухні тепле світло обов'язково мусить бути над обіднім столом. Воно забезпечує природні апетитні кольору продуктів і страв.

У душових і ванних теж найбільш оптимальним є тепле освітлення, так як воно сприяє розслабленню. Ця його властивість затребувана і в спальнях, особливо зі світильниками, що забезпечують м'яке розсіяне світло.

Ще одна якість жовтого світла, важлива для натяжних стель - вплив на сприйняття кольору. Воно підсилює насиченість і глибину полотен теплих відтінків. А ось холодні тони натяжних покриттів будуть спотворені при жовтому освітленні. Вони зміняться наступним чином:

  • блакитне натяжне полотно під впливом жовтих променів стане бірюзовим;
  • насичене синє - значно зблідне;
  • синє покриття темного відтінку здасться чорним;
  • бузкове перетвориться в бордово-червоне.

Тому при виборі світла для натяжних стель проконсультуйтеся з менеджером компанії "LuxHome" або дизайнером, щоб стельова конструкція в результаті вас не розчарувала, а виглядала так, як заплановано.

Нейтральне освітлення

Найбільш природне світло дають світлодіодні і енергозберігаючі лампи. Це світло за своїм впливом нейтральне, воно не спотворює відтінки оздоблень і рекомендовано для дитячих кімнат, коридорів, кухонь (зони приготування їжі) і куточків для читання (в вітальні біля крісла або дивана, в спальні над ліжком).

Порада. Крім правильного світла, для натяжних стель потрібно грамотно вибрати і розташувати світильники, особливо це відноситься до лакових полотен. Світло не повинно засліплювати, його відображення потрібно зробити розсіяним і м'яким. Тому люстри вибираються з плафонами, «що дивляться» в перекриття і / або сторони.

Холодне освітлення

Світіння ламп холодного спектра подібно променям сонця взимку. Таке світло бадьорить і допомагає сконцентруватися. Тому лампи холодного освітлення рекомендуються для натяжних стель офісів, робочих кабінетів, навчальних класів.

Людський зір сприймає холодне світло найбільш інтенсивним. У житлових приміщеннях таке освітлення доречно в кухні (над робочою зоною), у ванній над умивальником (це допоможе підбадьоритися вранці).

У вітальнях і спальнях холодне освітлення використовують, тільки якщо приміщення дуже великі і оформлені в сучасних стилях, таких як лофт або хай-тек. Таке світло спотворює теплі відтінки натяжних стель: червоний, морквяний і сонячний стануть ліловим, шоколадним і лимонним.

Порада. При виборі освітлення звертайте увагу не тільки на лампи, але і на забарвлення абажура або плафонів, вони можуть точно так же спотворювати сприйняття світла і кольору.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully