Натяжні стелі Калуш

Натяжні стелі в стилі прованс вимагають оформлення особливого освітлення. Її головна мета - створити в приміщенні теплу і затишну атмосферу. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Калуш, ціна найнижча в регіоні.

Використання сучасних точкових світильників в даному випадку не зовсім доречно. Стелю можна прикрасити красивою звисаючою люстрою, виконаною з застосуванням кованих і дерев'яних елементів. Центральна люстра може являти собою світильник зі скляними або тканинними плафонами, прикрашеними квітковими візерунками.

Широка колірна гамма і різноманітність фактур полотен для натяжних стель дозволяє використовувати їх практично в будь-яких стилях інтер'єру. Не виключенням є також стиль прованс, що прийшов до нас з сонячної південній Франції. Інтер'єри, виконані в такому стилі, відрізняються самобутністю і використанням природних матеріалів. Незважаючи на тяжіння до всього натурального, натяжна стеля в стилі прованс виглядає вельми доречно, якщо правильно вибрати колірну гамму і фактуру полотна.

Характеристики стилю

Мода завжди мінлива, проте стиль прованс протягом багатьох років користується широкою популярністю. Він підкуповує своєю вишуканою простотою, яка властива сільським інтер'єрам минулих століть. Так як стиль спочатку використовувався для оздоблення скромних сільських будиночків, він відмінно підходить для оформлення невеликих за площею приміщень.

Для інтер'єру в стилі прованс характерно використання досить найрізноманітнішої кольорової палітри. Головне, щоб відтінки належали до пастельній гамі. Використання яскравих кольорів в даному випадку недоречно. Характерною рисою є достаток вінтажних предметів. У великій кількості використовуються натуральні тканини, меблі, виконана з дерева, а також штучно зістарені декоративні елементи.

Як оформити стелю в стилі прованс?

Традиційний стеля в даному стилі передбачає застосування штукатурки. Однак даний вид оздоблення досить складний і витратний, особливо якщо стельова основа занадто нерівна. В якості її заміни може служити натяжна стеля. У стилі прованс найкраще використовувати тканинні полотна білого, бежевого, персикового або іншого пастельного відтінку. Застосування такого матеріалу дозволяє створити на стелі імітацію ідеально рівної поштукатуреної поверхні. При цьому оздоблення стелі займе всього лише кілька годин, не приведе до утворення будівельного сміття і дозволить приховати всі недоліки в конструкції базової стелі.

Для цього стилю найкраще підходять матові полотна спокійних відтінків, проте, глянець в такому інтер'єрі також буде виглядати доречно. Полотно з відображаючою глянсовою поверхнею дозволить зробити приміщення візуально просторіше, а стелі - вище. Використання натяжних полотен - кращий спосіб оформлення стельового простору в невисоких приміщеннях, так як вони не крадуть простір і призводять до мінімальної втрати висоти кімнати.

Для стилю прованс характерні не тільки прості рівні стелі, а й конструкції в формі високих арок. Такий декор можна створити, натягнувши полотно на попередньо збудований арочний каркас.

Так як стиль тяжіє до використання елементів з натурального дерева, натяжну стелю можна декорувати дерев'яними балками. Створити імітацію дерев'яних стельових панелей також допоможе фотодрук на натяжних стелях. Взагалі, фотодрук - відмінний спосіб для прикраси приміщення в стилі прованс. Він дозволяє нанести на полотно відповідний для стилю візерунок, тим самим органічно вписавши штучну плівку в інтер'єр, що вимагає використання натуральних матеріалів.

Для фотодруку на натяжній стелі в стилі прованс можна використовувати такі зображення:

  • малюнки з квітковими мотивами;
  • пасторальні картинки, що зображують сільський побут;
  • рослинні орнаменти;
  • зображення неба;
  • імітації дерев'яних елементів.

Класичними для стелі в даному стилі є зображення ніжних троянд, гілочок лаванди, букетів з тюльпанів, нарцисів та бузку. Як правило, фотодруком прикрашають тільки частину натяжної стелі: малюнок може розташовуватися в кутах приміщення або навколо люстри. Колірна гамма фотодруку повинна бути досить стриманою і пастельною. Щоб малюнок гармонійно виглядав в інтер'єрі, слід підібрати кольори, що нагадують вицвілі або вигорілі від часу фарби.

Вибір освітлення

В якості декоративного підсвічування натяжної стелі допускається використання прихованої світлодіодної стрічки. Вона не видна на поверхні стелі, тому не буде вибиватися із загального стилю.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully