Натяжні стелі золотого кольору: матеріали та використання в інтер'єрі

Золоті натяжні стелі в сучасних каталогах представлені переважно декоративними ПВХ-плівками. Такий матеріал може мати різний відтінок: від золотистого, наближеного до світло-жовтого, до насиченого золотого металіка. Компанія «LuxHome», що спеціалізується на виготовленні та встановленні натяжних стель, пропонує кілька варіантів декоративної плівки золотого кольору.

Сучасний ринок пропонує найширший вибір кольорів натяжних стель матеріали та. Завдяки цьому, кожен замовник може підібрати варіант, найбільш відповідний під загальний стиль інтер'єру і атмосферу, яку хочеться створити в приміщенні. Одні кольори приносять спокій і затишок, інші пробуджують активність і дарують гарний настрій. Колір стелі може багато що сказати про власників квартири, про їх характер і цінності.

Наприклад, щоб підкреслити свій високий статус, матеріальний достаток і багатство, можна встановити натяжні стелі золотого кольору. Вони обов'язково привернуть увагу гостей своїм неповторним блиском і ексклюзивністю.

Вибір матеріалу

p>Дзеркало золото. Дехто може подумати, що мова йде про звичайні глянцеві ПВХ-плівки, однак, це не так. Полотно має дзеркальну поверхню, яка володіє 100-процентною відображаючою здатністю. Натяжні стелі золотого кольору, виконані з цього матеріалу, виглядають насправді розкішно, однак, є у них кілька істотних недоліків.

Перший з них полягає в тому, що плівка сильно схильна до утворення заломів, які будуть дуже помітні на натяжній стелі. Тому матеріал потребує правильного пакування і транспортування.

Другий недолік - схильність поверхні до забруднень, усунути які дуже складно. Тому встановлювати стелю необхідно в рукавичках, щоб на ньому не залишилися помітні сліди від пальців. Також до мінусів цієї декоративної золотої плівки варто віднести невелику ширину і відсутність можливості зварювання декількох полотен. Тому даний матеріал можна використовувати тільки у вузьких приміщеннях або в якості елемента одного з рівнів конструкції.

Золота парча. Якщо ви хочете прикрасити свій інтер'єр золотою стелею з яскраво вираженою фактурою, цей вид декоративної плівки підійде як не можна краще. Матеріал нагадує традиційну парчеву тканину і відрізняється красивим золотим блиском. На відміну від плівок із дзеркальною фактурою, на поверхні стелі не будуть видні забруднення і навіть незначні заломи.

Золота мозаїка. Натяжна стеля золотого кольору, виконана з такої декоративної плівки, зовні нагадує поверхню, оздоблену дорогою блискучою тканиною. Фактура покриття складена з великої кількості дрібних багатогранників, які злегка відрізняються один від одного відтінком. Поверхня виглядає як дорога мозаїка, складена з різного за кольором золота. Завдяки ширині в 320 сантиметрів, плівка підходить для установки в досить великих за площею приміщеннях.

Використання в інтер'єрі

Натяжні стелі золотого кольору можна сміливо встановлювати в будь-яких приміщеннях. Вибравши такий варіант для передпокою, ви зможете з порога заявити гостям про свій статок і акцентувати увагу на ексклюзивності інтер'єру. Золота стеля відмінно виглядатиме в залі. Однак. якщо зал має велику площу, повністю обробляти стелю такою декоративною плівкою вкрай не рекомендується. Краще використовувати невеликі вкраплення золота в одному з рівнів конструкції, поєднуючи його з білими, червоними, чорними або іншими за кольором полотнами.

Використовувати золотий натяжний потолок можна також при оформленні кабінету. Така обробка справить враження на ділових партнерів і додасть приміщенню атмосферу солідності і впевненості. У ванних кімнатах і кухнях стелі золотого кольору використовуються досить рідко, проте, в багаторівневих конструкціях вони все ж зустрічаються. Головне, щоб золота стеля гармоніювала з іншим інтер'єром і не вибивалась із загального ансамблю.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully