Натяжні стелі в Івано-Франківську

Що ж може бути в ролі підсвічування для натяжної стелі? Тут можна зупинити свій вибір на лампах денного світла, світлодіодних стрічках і шнурах.

Натяжні стелі з ЛЕД підсвічуванням стають більш популярними завдяки своїм перевагам. Надаємо послугу - монтаж натяжних стель в місті Івано-Франківськ.

Натяжні стелі з підсвіткою фото

sp_01 sp_02 sp_03 sp_04 sp_05 sp_06 sp_07 sp_08 sp_09 sp_010 sp_011 sp_012
  • завдяки вбудованим світлодіодам, утворюється м'яке розсіювання світла, яке може служити додатковим джерелом світла;
  • натяжна стеля з підсвічуванням прослужить довгі роки завдяки своєму міцному полотну ПВХ і економічним светодиодам;
  • такий тип натяжних стель можна поєднувати з іншими типами, наприклад, з натяжними стелями з фотодруком, з багаторівневими стелями і ін.;
  • ці полотна створюються близько трьох днів індивідуально під клієнта, чим і визначається їх унікальність, міцність і надійність;
  • при бажанні натяжна стеля з підсвічуванням може бути сформована у вигляді фігур;
  • такі стелі активно встановлюються і в приміщеннях з великою вологістю, наприклад, в басейнах, СПА-зонах, душових і ванних кімнатах.

Яке ж натяжне полотно вибрати для натяжної стелі з підсвічуванням? Перш за все, необхідно віддати перевагу полотну, яке здатне пропускати світло. До такого типу полотна можна віднести напівпрозоре матове покриття. Варто враховувати, що монтаж натяжної стелі з підсвічуванням зсередини зажадає близько 15 см висоти стелі, що значно зменшить простір. Такий тип підсвічування рекомендується встановлювати в приміщеннях з високими стелями. Пропонуємо найбільш популярні варіанти використання підсвічування в натяжних стелях зсередини:

  • встановлення точкових світильників для певних зон при недостатньому основному світлі;
  • комбінований варіант, а саме в ролі основного освітлення - світиться поверхня, а додаткове освітлення з боків;
  • створення натяжної стелі «зоряне небо» у вигляді одиночних джерел світла.

Великим плюсом в установці натяжної стелі з підсвічуванням є те, що світіння можна підлаштувати під настрій. Така стеля може не тільки статично світитися, а й мерехтіти з самою різною частотою, змінюючи свої відтінки. Для більшої зручності рекомендується використовувати спеціальний пульт, яким можна користуватися з будь-якої точки в квартирі.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully