Розміщення точкових світильників на натяжній стелі

Якщо Ви вибрали натяжні стелі для свого інтер'єру, щоб отримати насправді гарне покриття, важливо продумати кожен його елемент. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Івано-Франківськ. Навіть один неправильно встановлений світильник може привести до зниження естетичних якостей всієї конструкції. Розміщення точкових світильників в натяжній стелі слід продумати ще до установки конструкції.

Справа в тому, що всі освітлювальні прилади кріпляться не до самого полотна, а до закладних, розташованим в застельовому просторі. Тому після того, як полотно буде натягнуто, ніяких змін внести не вдасться. Винятком є монтаж стелі з використанням гарпунною кріпильної системи, що дозволяє демонтувати і повторно встановлювати ПВХ-плівку.

Правила розміщення світильників

Розміщення точкових світильників на натяжній стелі вимагає чіткого дотримання ряду правил. Щоб домогтися якісного та ефективного освітлення, рекомендуємо створювати схему розстановки з урахуванням наступних принципів:

  • від краю стіни до точкового світильника потрібно дотримувати мінімальну відстань, що становить 20 сантиметрів;
  • у великих за площею приміщеннях з центральною люстрою світильники слід встановити в кутах і найменш освітлених ділянках стелі;
  • якщо стеля складається з декількох зварених ТВЧ-верстатом полотен, точкові світильники повинні розташовуватися як мінімум в 15 сантиметрах від шва;
  • слід правильно розрахувати кількість світильників (один спот може якісно висвітлювати близько 2 квадратних метрів приміщення);
  • якщо планується симетричне розташування світильників, слід подбати про однаковій відстані між спотами;
  • при створенні схеми розташування важливо враховувати функціональне призначення кімнати і кожної окремої зони.

Вибираємо схему розміщення

Розміщення точкових світильників на натяжній стелі може бути абсолютно будь-яким. Вони можуть розташовуватися навіть в хаотичному порядку, однак, найчастіше замовники розміщують їх відповідно до визначеної схемою. Пропонуємо розглянути найпопулярніші з них.

В цілому, розміщувати точкові світильники за певною схемою немає необхідності. Замість цього можна створити на стелі авторський малюнок. Світильники можуть повторювати будь-яку геометричну фігуру, розташовуватися рядами або по кривій. Ніяких обмежень, крім вашої фантазії, в даному випадку немає.

Головне, щоб обраний вами принцип установки забезпечив рівномірне освітлення в приміщенні з урахуванням його функціональності. Так, якщо це кухня, то світильники краще встановити над робочою поверхнею. У спальні дуже яскраве світло не потрібно, тому можна обійтися центральної люстрою і декількома світильниками в кутах приміщення. Слід правильно підібрати лампи в точкові світильники, адже натяжні стелі не терплять сильного нагріву.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully