Перфорована стеля - оригінальна і стильна деталь інтер'єру

Натяжні полотна вже давно стали популярним способом оздоблення стельового простору, який користується широкою популярністю. Однак їх ідеально рівна і гладка поверхня сьогодні рідко викликає минулий захват. Для створення незвичайних і оригінальних натяжних конструкцій все частіше використовуються нові методи. У їх число входить перфорована стеля, що складається з двох полотен, розташованих одне над іншим.

В якості верхнього рівня використовується цілісне покриття. Нижній ярус конструкції являє собою полотно, прикрашене художніми вирізами. Щоб натяжна стеля виглядала красиво і доречно, дуже важливо правильно вибрати не тільки колір полотен, а й форму, кількість і розмір вирізів для нижнього рівня.

Вибір матеріалів

Стельові конструкції з перфорацією можуть складатися з покриттів різного кольору і фактури. Єдина умова - використання ПВХ-плівки. Справа в тому, що для установки такої стелі використовуються спеціальні профілі з гарпунною системою кріплення, яка може бути застосована виключно стель з полівінілхлориду. Крім того, лазерним плоттером зробити акуратні вирізи з міцними краями на тканинному полотні неможливо.

На щастя, вибір колірних і фактурних варіантів ПВХ-плівки на сучасному ринку достатньо широкий, тому ви обов'язково підберете поєднання покриттів, який найкраще підійде під загальний стиль інтер'єру. Перфорована натяжна стеля може складатися з плівок двох однакових фактур.

Також можна використовувати комбінацію глянсової плівки з матовою або сатиновою. Однак найчастіше для таких натяжних стель використовують дві лакові плівки. Їх поверхня, що відбиває дозволяє домогтися більш помітного ефекту, при якому різьблений малюнок виглядає об'ємним.

Щоб перфорація привертала увагу і здавалася більш об'ємною, найкраще використовувати полотна контрастних кольорів. Наприклад, це може бути поєднання чорного фонового полотна з білою різьбленою плівкою. Такий варіант відмінно підійде для оформлення інтер'єру в сучасному стилі (хай-тек, мінімалізм, ар-деко і т.д.). Також популярні конструкції, в яких поєднуються чорні, червоні, сірі помаранчеві, зелені та жовті ПВХ-плівки.

Якщо ви хочете зробити приміщення яскравим і незвичайним, варто вибрати нижню плівку насиченого кольору з невеликим перфорованим малюнком, крізь який буде видно фонове полотно нейтрального відтінку. Якщо ж ви прагнете створити на стелі невеликий яскравий колірний акцент, який буде перекликатися з іншою колірною гамою інтер'єру, для нижнього рівня краще вибрати білу, бежеву або іншу світлу плівку. В якості фону в цьому випадку можна використовувати яскраве полотно червоного, синього або будь-якого іншого насиченого кольору.

Вибір малюнка для перфорації

Якщо ви вирішили прикрасити свій інтер'єр перфорованою натяжною стелею, при виборі малюнка слід керуватися представленими нижче правилами.

Перфорований малюнок може бути складений з отворів різного діаметру. Вони можуть розташовуватися симетрично або в хаотичному порядку. Вибір малюнка залежить від ефекту, якого необхідно досягти. Головне - щоб при установці вирізи сильно не деформувалися. Якщо полотно буде нерівномірно прогріте або вимушено, різьблена стеля втратить свою красу.

Малюнок найкраще вибирати з каталогу готових варіантів для художніх вирізів. Якщо ви вирішили створити власний візерунок, слід пам'ятати, що його розробка - достатньо довгий і матеріально витратний процес.

Використання малюнка з каталогу гарантує, що він не розтягнеться і не порветься під час установки або експлуатації. Кожен варіант перфорації був перевірений фахівцями на реальних об'єктах.

Прикрасити художніми вирізами можна як весь потолок, так і певну його частину. Якщо ви вибрали останній варіант, слід подбати, щоб частина стелі з перфорацією розташовувалася над окремою функціональною зоною приміщення або над будь-яким предметом меблів. В цьому випадку різьблений малюнок буде акцентувати увагу на потрібній частині приміщення.

Важливо, щоб перфорований візерунок або малюнок однаково красиво виглядав з усіх точок огляду. При виборі конкретного малюнка, а не просто хаотично розташованих кіл, переконайтеся, що він не буде перевернутий, якщо дивитися на нього з боку входу.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully