Варіанти і фото натяжних стель з метеликами

Сучасні рішення по оздобленні житла мають велику різноманітність варіантів. З їх допомогою можна створити як яскравий або похмурий інтер'єр, так і ніжний, романтичний. Нерідко для формування витонченого декору застосовують натяжні стелі з метеликами, фото яких часто зустрічаються в різних каталогах. Дані малюнки самі по собі різноманітні і можуть ставати елементом абсолютно несхожих рішень і задумів.

Використання малюнка в інтер'єрі

Метелики застосовувалися в кімнатах ще багато років тому. Вони завжди символізували гармонію, благополуччя і достаток. Дане зображення ставало частиною покриттів стін, оббивок диванів, візерунків на фіранках. Нерідко поєднували комах з рослинними орнаментами.

У класичних рішеннях популярними були варіанти розташування на стінах як картини засушених метеликів в рамці. Вони могли бути дуже великими, яскравими і екзотичними.

Також не виняток подібні мотиви і в етнічних оформленнях. Наприклад, зверталися до ідеї гармонії і рівноваги на Сході. Тут же, поряд з природними пейзажами зображували і комах.

Сьогодні такі мотиви дуже поширені. Найбільш часто їх можна зустріти на стінах у вигляді плоскої картинки, об'ємних паперових варіантів, що створюють малюнок. Також вони застосовуються при декорі люстри, ширм, годин, рамок для фото. Натяжні стелі з метеликами не менше популярні в наші дні. Вони відкривають широкі перспективи для фантазії, допомагають наповнити будинок ніжністю і легкістю.

Дизайнерські задуми та стилі

Багато, дивлячись на фото натяжних стель з метеликами, задаються питанням, де ж їх найкраще використовувати? Насправді варіантів просто величезна кількість.

Наприклад, вдало покажуть себе ці мотиви в класичних стилях. У вітальні на матовій тканинній або плівковій поверхні, виконані позолоченими контурами, вони стануть гармоніювати з бароко або ампіром.

У Шеббі шик прекрасно будуть виглядати дрібні метелики на квітах, яких тут багато не тільки на стелі, але і на стінах, меблях або прикрасах декору. Цілком вдало виглядають в поп-арті або авангарді малюнки, зроблені абстрактними плямами, у вигляді вітража або окантовані підсвічуванням. Іноді створюють такі фігури точковими світильниками.

Якщо говорити про місце використання, то рішень маса. Нерідко роблять їх в дитячій кімнаті дівчинки, спальні або вітальні, так як ці приміщення в більшій мірі призначені для відпочинку. У кімнаті для дитини краще зупинитися на спокійних мотивах, а у вітальні - на більш креативних.

Вдало виглядають комахи на кухні. Вони додадуть затишку і легкості. Навіть у ванній кімнаті, в поєднанні зі світлими пастельними тонами на стелі, такий фотодрук значно урізноманітнює інтер'єр.

Як бачимо, можливостей щодо застосування метеликів при оформленні житла просто маса. На натяжному покритті вони не тільки робляться методом фотодруку, але і декількома рівнями, підсвічуванням або різьбленими полотнами. Як реалістичні, так і декоративні моделі додадуть затишку і легкості будь-якому приміщенню.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully