Натяжні стелі Зоряне небо

Натяжні стелі Зоряне небо

Натяжні стелі Зоряне небо точно так само, як і будь-який інший тип натяжної стелі, приховає всі недоліки поверхні, але в той же час подарує красу нічного неба.

Міріади зірок, галактика що обертається, спалахи метеоритів, північне сяйво - з настанням сутінків вас очікує диво. Зоряне небо натяжні стелі ціна безпосередньо залежить від типу установки, який замовник може вибрати.

Натяжна стеля ціна невисока, ця стеля вже давно перестала бути дивиною, але через дорожнечу не кожен міг собі це дозволити. Ми пропонуємо вам влаштування стелі за демократичними цінами.

Шматочок нічного неба в подарунок

Сучасний споживач дуже досвідчений, і його не так-то просто здивувати. Але чому ж змогли зачепити стелі натяжні нічне небо, або їх ще називають «галактика»? вони:

  • Реалістично імітують небо з зірками;
  • Комбінація різноманітних прийомів дозволяє створити єдину у своєму роді стелю;
  • Виглядають розкішно, стильно, екстравагантно;
  • Встановлюються де завгодно: в житлових приміщеннях, офісах, саунах, басейнах, ресторанах, клубах, магазинах.

Зоряне небо стелі натяжні фото

Натяжна стеля ціна за квадратний метр найнижча в регіоні.

Можливість вибору відтінків сяйва крихітних світильників і використання прихованих багатобарвних світлодіодних стрічок дозволить вам розфарбувати стелю в будь-які кольори. Використання кристалів Swarovski додасть стелі справді шикарний вид.

Зоряні стелі натяжні ціну мають прийнятну, і виконуються у всіляких варіаціях, від простих до найскладніших. Ви можете насолоджуватися нічним небом, повним мерехтливих зірок з різною яскравістю світіння, картинами сузір'їв, знаків зодіаку, літаючими метеоритами і кометами, скупченням галактик або красою Чумацького Шляху. Ми можемо навіть влаштувати зорепад.

Стелі натяжні Зоряне небо

В першу чергу розробляється дизайн-проект, за яким професійні монтажники створюють каркас майбутньої стелі. Проектування проводять за допомогою сучасних комп'ютерних програм, в яких можна прорахувати всі деталі майбутньої роботи. Перший варіант монтажу - з використанням оптоволокна. Дорога робота, але результат перевершує всі очікування. Цей матеріал простий в роботі, має масу позитивних якостей, таких як:

  • зносостійкість, довговічність (волокно прослужить від 20 років);
  • безпека (волокна виготовлені зі скловолокна або акрилату, відсутній прямий контакт з електромережею, виключено коротке замикання);
  • вологостійкість;
  • немає нагріву елементів волокна (низька теплопровідність);
  • безшумна робота.

При створенні стелі в цьому виді монтажу, використовують спеціальну технологію, яка в свою чергу має два способи виконання.

Спосіб 1.

Полотно стелі прорізають в заздалегідь розмічених місцях, протягуючи оптоволокно. З виворітного боку волокно приклеюється, а з лицьової врівень підрізається. Максимальний відступ волокна в натяжній стелі Зоряне небо 1-2 мм. Часто використовуються наконечники - розсіювачі Сваровскі, для створення неповторного світіння на стелі. Рекомендується використовувати щільне полотно натяжної стелі.

Спосіб 2.

Більш трудомісткий вид монтажу, і під силу тільки фахівцям. Створюється фальш-стеля з легкого матеріалу, наприклад, фанери, в нього вбудовуються пучки оптоволокна по заданій розмітці. Потім натягується чистовий варіант полотна, до якого кріпляться пучки з виворітного боку. Зазвичай така складна конструкція створюється для стель, для яких використовують фотодрук на полотні. Це може бути чорна глянсова поверхня або матова синя, фото галактик, будь-які космічні тематики. На всіх них світлодіодні вогники будуть виглядати дуже видовищно. Рекомендується використовувати тонке полотно натяжної стелі.

Варто пам'ятати, що для такого виду конструкції потрібно світлогенератор, який і буде подавати електрику для натяжної стелі Зоряне небо.

Ще одним варіантом створення дивовижної натяжної стелі з Зоряним небом є монтаж з використанням галогенного проектора. Така технологія дозволить значно заощадити на створенні 3D натяжної стелі Зоряне небо. Але ефект буде трохи менше, ніж при використанні світлодіодного проектора, принцип роботи якого описаний вище. Галогенний проектор проектує світлові точки на внутрішню поверхню натяжної стелі, вдень «зірок» не видно. Зате при включенні на стелі оживає цілий Всесвіт.

Який би варіант здійснення мрії про Зоряне небо над головою ви не вибрали, довірте всі монтажні роботи професіоналам. Вони проведуть ваш проект від зародження ідеї до фінальної точки.