Натяжні стелі для ресторанів, кафе, клубів Івано-Франківська, монтаж

Натяжні стелі для ресторанів, кафе, клубів Івано-Франківська, монтаж

Натяжні стелі є модною обробкою інтер'єру елітних ресторанів, кафе, пабів, клубів, фітнес-центрів. Це показник відмінного смаку власників і індивідуального стилю закладу.

Вибрати натяжні стелі в Івано-Франківську в ресторан варто з багатьох причин, про які ми і розповімо.

Діапазон можливостей технології. Дизайн натяжної стелі

Почнемо з того, що відмінна кухня і уважне обслуговування повинні мати стильне і індивідуальне оформлення - унікальний дизайн. Тільки тоді з банальної столової заклад перетворюється в ресторан або кафе.

Натяжна стеля в кафе

Вибір дизайну, головна ідея - та фішка, яка приваблює відвідувачів. Якщо приміщення під самим дахом, це не недолік - гідність, перетворюємо його в забавне горище. А якщо воно в підвальному приміщенні біля басейну, оформляємо в морському стилі - ми на дні.

Ось тут натяжні стелі в ресторані незамінні. Дана технологія дозволяє створити стельову конструкцію будь-якої форми, розміру, кольору.

Ми можемо встановити багатоярусну стелю або об'ємну 3D систему - місячні кратери або бурхливі хвилі. Наші фахівці можуть створити королівську розкішну атмосферу за допомогою арок і колон або будь-який інший стиль інтер'єру підкреслити відповідним дизайном стелі.

Для нічних розважальних закладів та ресторанів в космічному стилі є особлива пропозиція - натяжні стелі зоряне небо. Ми монтуємо натяжну конструкцію зі спеціальним освітленням для створення ілюзії, наприклад, мерехтіння далеких планет, зірок. Завдяки такій неповторній натяжній стелі в ресторані, і сам заклад стає неповторним.

Величезна палітра кольорів ПВХ полотен і численність їх фактур дозволить підібрати саме той відтінок, який вам потрібен. Важливо, що стелі навіть через десятиліття не поміняють свій колір.

Проблеми, які вирішує натяжна стеля в ресторанах

Якщо у вас вже є свій дизайн і стиль приміщення і пора оновити застарілу стелю, не переживайте про нескінченний ремонт, бруд і сміття. Майстри LuxHome в лічені години натягнуть гладу, рівну натяжну стелю в кафе або іншому закладі, залишивши після себе чисте приміщення.

Натяжна стеля в ресторані

Ми рекомендуємо натяжні полотна для ресторанів, тому що вони відповідають вимогам санепідемстанції та пожежної безпеки. Їх можна піддавати антибактеріальній обробці, вони не схильні до цвілі, грибку і не горять.

Під натяжними конструкціями вільно розташовуються системи вентиляції, кондиціонування, пожежогасіння і електрики. І, що дуже важливо, всі комунікації знаходяться у вільному доступі, якщо замовлений гарпунний монтаж натяжної стелі.

Надійна міцність. Нехай, на перший погляд, вінілове полотно здається тонким і крихким, натяжна стеля в ресторані не підведе і з гіперактивними відвідувачами. Якщо у невмілого клієнта пробка шампанського полетить прямо в стелю, еластичне і міцне полотно легко і без шкоди для себе відобразить удар. На його бездоганної гладі не залишиться ні зморшки, ні подряпини.

Простий догляд. Натяжне полотно не вбирає запахи кухні і сигаретний дим, не жовтіє з роками, не вицвітає і не тріскається, що дуже важливо для залів ресторанів і барів. При забрудненні воно вимивається теплою водою, мильним складом і губкою і знову знаходить первозданну чистоту і красу.

Не знаєте, яку вибрати обробку стелі для закладу? Телефонуйте в LuxHome! Наші консультанти із задоволенням допоможуть підібрати покриття, ідеальне по дизайну і якості.