Стелі натяжні для офісу, дизайн, монтаж, освітлення

Стелі натяжні для офісу, дизайн, монтаж, освітлення

Натяжні стелі для офісу від компанії LuxHome - дуже вдале рішення. І ви зможете в цьому переконатися самі. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Івано-Франківськ, ціна найнижча в регіоні.

Дизайн офісу - обличчя компанії

Є різні стелі. Дешеві - це хороший вихід, якщо не важливо, як виглядає офіс. Якщо ж вам потрібно здійснювати на клієнтів і партнерів респектабельне враження, цього мало.

Натяжна стеля в офісі

Щоб люди бачили, що прийшли в серйозну, надійну компанію, інтер'єр повинен відповідати її іміджу, підтримувати авторитет. Дизайн офісу - обличчя підприємства. У простому приміщенні навряд чи варто розраховувати на великі контракти.

Наш пріоритет - стеля, тому будемо виходити з того, які вимоги висувають до бездоганної офісної стелі.

Перш за все, вона повинна бути абсолютно гладкою і рівною, без труб, стирчать, або звисаючих проводів. Досягти такого результату допоможуть натяжні вінілові полотна.

Натяжна стеля в офісі може призвести кардинальні зміни зовнішнього вигляду, наприклад, істотно знизити висоту, приховати перепади плит перекриття, розділити простір, але про все по порядку.

Приховує комунікації

Багато офісів - це переобладнані технічні приміщення, наприклад горищні або підвальні. В такому випадку технологія установки натяжних полотен дозволяє заховати вентиляційні шахти, опалювальні труби, системи кондиціонування і опустити стелю до потрібної висоти.

В офісних будівлях інша ситуація. Для роботи фірми необхідно безліч техніки факсової, копіювальної, комп'ютерної, електропроводки до неї, а також кабелю Інтернету. Всі технічні мережі відмінно декорують стелі натяжні в офісах.

Якщо часом необхідний доступ до цих комунікацій, необхідно замовляти конструкції на гарпунному кріпленні. Такий спосіб монтажу дозволяє багаторазово знімати частину або навіть всю стелю і встановлювати її на місце.

Спеціальне освітлення для офісу

Великою перевагою натяжних стель в офісах є їх універсальність по відношенню до систем освітлення. Всі світильники кріпляться на базовій стелі, а в натяжному полотні тільки прорізаються і армуються отвори.

Це дозволяє розмістити з натяжною стелею будь-яку кількість люстр, точкових світильників, світлодіодних і неонових підсвічувань, облаштувавши місце кожного працівника.

Зонування за допомогою натяжних стель

Для багатьох виробничих процесів не зручні перегородки. Із завданням зонування прекрасно впораються в такій ситуації багаторівневі, а також різнокольорові натяжні стелі для офісу. Сходинкою на стелі можна виділити зону ресепшн або стіл керівника.

Фірмовий стиль в дизайні натяжної стелі

Для багатьох корпорацій дуже важливо використання фірмових кольорів і корпоративного стилю. І тут натяжним стелям немає рівних. З величезного асортименту плівок різних фактур ви напевно знайдете потрібні відтінки ПВХ полотна.

Логотип або слоган можна нанести на натяжну стелю для офісу за допомогою фотодруку. Екосольвентні фарби, які ми використовуємо для друку, проникають в полотно на молекулярному рівні. Тому малюнок не вигорає і не тьмяніє з часом. З фотодруком натяжна стеля прослужить десятиліття, точно так же, як і звичайне вінілове полотно.

Залишається тільки додати, що натяжні полотна не виділяють і не вбирають запахи, служать в якості тепло- і звукоізоляції, не пропускають воду і не горять, не збирають пил і легко миються.

В особі нашої компанії Ви знайдете відповідального і вигідного виконавця. Ми створимо індивідуальний дизайн натяжної стелі для вашої компанії, підготуємо план освітлення і все це якісно реалізуємо. Замовити натяжну стелю для офісу в Івано-Франківську можна як дорогу, так і бюджетну або середньої цінової категорії.