Натяжні стелі для залу Івано-Франківськ: дизайн, фото

Для бажаючих підібрати дизайн натяжних стель в залі, який відрізнявся б своєю неординарністю, відмінно підійдуть натяжні стелі Зоряне небо. Цей вид стелі виділений в особливу категорію, завдяки своїй унікальній технології освітлення, яка і створює неповторний ефект. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Калуш, ціна найнижча в регіоні.

Існує чотири способи, за допомогою яких можна реалізувати ідею "зоряного" дизайну натяжної стелі в залі:

Натяжна стеля ціна від 220 грн за квадратний метр.

У першому випадку до основного джерела освітлення приєднуються оптоволоконні нитки. Ефект «зоряного неба» являє собою хаотичне мерехтіння цих волокон. Для того, щоб правильно встановити такі натяжні стелі для залу, до них впритул проводиться оптоволокно. При бажанні можна також проколоти стелю в залі в декількох місцях і вивести мерехтливі нитки назовні на 1 міліметр. На кожен квадратний метр площі стелі - сто ниток.

Другий спосіб схожий на перший, відрізняється він лише тим, що в натяжних стелях для залу оптоволоконні нитки виводяться не точково, а по довжині (20-100 сантиметрів в залежності від бажаного ефекту) і нагадують падіння комет.

У третьому випадку оптоволокно доповнюється кришталевими розсіювачами, що дозволяє акцентувати увагу на окремих, найбільш яскравих "зірках", блискучих в натяжній стелі залу квартири.

Четвертий спосіб установки є найбільш простим. В цьому випадку натяжні стелі в залі квартири встановлюються з уже готовим панно, з нанесеним на нього зображенням зоряного неба, на який заздалегідь проводяться оптоволоконні нитки або світлодіодні джерела світла. Завдяки технології "зоряного неба" можна не обмежувати свою фантазію. І, наприклад, можна доповнити таку стелю в залі зображеннями, нанесеними за допомогою фотодруку.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully