Натяжні стелі в Івано-Франківську

Вся наша продукція - натяжні стелі перевірені на якість і мають відповідні сертифікати. Сертифікована плівка після монтажу може залишати невеликий запах (запах нової речі), проте він повинен вивітритися протягом декількох днів і більше не спостерігатися. Важливо щоб запах в приміщенні не ставав нормою. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Івано-Франківськ, ціна найнижча в регіоні.

Міф 1: У ванній кімнаті волога збирається на натяжні стелі, в результаті чого утворюється грибок

Натяжна стеля не пропускає через себе вологу, а сам грибок на плівці натяжної стелі не утворюється - плівка з ПВХ не є комфортною зоною для життя бактерій або грибків, тому плівка завжди залишається чистою.

Міф 2: Якщо затопили сусіди зверху, стелю приходить в непридатність, і його потрібно міняти

Натяжна стеля витримує до 100 літрів води без прориву - це досить великий обсяг води. Як правило, від сусідів зверху стікає від 20 до 50 літрів, після чого надходження води встигають перекрити. Оскільки плівка натяжної стелі не пропускає вологу, вся вода залишається на стелі у вигляді «бульбашки». У таких випадках можна запросити монтажну бригаду, яка зіллє всю воду, просушити застельовий простір і встановить стеля назад. У більшості випадків натяжні стелі приймають стару форму. Винятком можуть бути два випадки:

  • Якщо замовнику встановили неякісну плівку. Такі плівки погано тримають форму, тому після затоплення і повторного монтажу не приймають старе положення.
  • У разі якщо сусіди залили кип'ятком, стеля дійсно погано відновлює форму. Однак немає 100% гарантії, що після затоплення гарячою водою, стеля прийде в непридатність.

Міф 3: Стелі мають гарну шумоізоляцією

Насправді натяжна плівка не ізолює від шуму. Якщо вас дратують сусіди, то перед установкою натяжної стелі необхідно вжити додаткових заходів щодо поліпшення шумоізоляції вашого приміщення.

Натяжна стеля ціна від 220 грн за квадратний метр.

Міф 4: Стелі дають огидний запах і шкідливі для здоров'я

Цей міф безпідставний - багато недобросовісних виробників натяжних стель використовують неякісну плівку, яка взагалі не призначена для установки в приміщеннях і не має відповідних сертифікатів. Таку плівку зазвичай використовують на вулиці для рекламних вивісок та іншого інвентарю. Така плівка може бути отруйною, містить формальдегіди та інші шкідливі речовини, які при тривалій дії можуть завдати непоправної шкоди людині. Тому важливо з увагою ставитися до вибору компанії, де ви будете замовляти установку натяжної стелі.

Міф 5: Дихаючі стелі

Не існує ніяких спеціальних «дихаючих» стель. Будь-яка плівка сама по собі завжди трохи пропускає повітря. Якщо ж ви бачите, що стеля у вас розгойдується або його «втягує» вгору, це не означає, що він дихає - швидше за все у вас звичайний підсмоктування повітря через систему вентиляції або міжстельовому щілини в плитах. Щоб такого не було, необхідна недовга і нескладна підготовка стелі у вигляді герметизації всіх щілин звичайної монтажною піною - це позбавить від подальшого «гуляння» стелі при експлуатації.

Міф 6: Натяжна стеля - це дорого.

Якщо порівнювати разові витрати на натяжні стелі і, скажімо звичайну штукатурку і побілку стелі, то різниця йде не на користь натяжних плівкових стель. Але це тільки на перший погляд: варто врахувати, що термін експлуатації натяжної стелі - 15 років мінімум. При цьому плівка не "старіє» і має всю ту ж ідеально гладку і чисту поверхню, як і в перший день після її установки, в той час, як звичайний стелю потрібно щорічно підфарбовувати, що з часом перекриє всі «зекономлені» гроші.

Міф 7: Ні в якому разі не можна встановлювати стелі зі швом

Для виготовлення натяжних стель плівка поставляється в рулонах певної ширини. Якщо ваша стеля має ширину більше ніж ширина плівки в рулоні, застосовується так звана спайка полотен по шву. Товщина шва - менше 1 мм. На те, що шов не розійдеться при експлуатації стелі, ми даємо гарантію в 15 років. Виготовлення шовних стель - це не безвихідна необхідність, і не кустарна робота. Всі шви виготовляються на професійному обладнанні. На готовому стелі в приміщенні зазвичай шви практично не помітно. Зазвичай якщо людині не говорити про існування швів на натяжні стелі, він їх не помічає. Наші менеджери допоможуть вам підібрати підходяще за розміром полотно щоб виключити або мінімізувати кількість швів а як і розмістити полотно так, щоб шви були мінімально помітними (приховати від джерел прямого світла).

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully