Натяжні стелі в спальні Івано-Франківськ, колір, дизайн, фото

Натяжні стелі в спальні Івано-Франківськ, колір, дизайн, фото

Якщо Ви замовите натяжні стелі в спальню, то, засинаючи, ви будете думати про що-небудь набагато приємніше, а не про перекриття. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Івано-Франківськ. Позитивні емоції перед сном забезпечать вам хороший відпочинок, а при пробудженні - відмінний настрій на весь день. Розглянемо і інші факти, які доводять, що натяжна стеля для спальні - оптимальний варіант.

Спальня - це місце, де ми проводимо значну частину свого часу. І не важливо, що більшу частину уві сні, головне, що закриваючи і відкриваючи очі, ми бачимо перед собою стелю.

Натяжна стеля в спальні

Чому краще вибирати натяжні стелі для спалень?
  • Рівні. Забудьте про тріщини, кривизни і перепади! Натяжне полотно робить перекриття абсолютно гладким і рівним.
  • Без запаху. Оздоблювальні матеріали з часом вбирають навколишні запахи, усунути які можна тільки зміною оздоблення. Але це не відноситься до натяжних стель. Полотна не вбирають навколишні запахи.
  • Не сипляться. Від усадки будівлі і з плином часу тканинні і ПВХ стелі не рвуться, не тріскаються, не обсипаються. До речі, вони не вигоряють на сонці і не жовтіють з роками.
  • Антистатичні. Пил - це лихо житлових приміщень, а в спальні він взагалі шкідливий. Радісна новина: натяжні мембрани не електризується, тому і не збирають на своїй поверхні пил.
  • Гіпоалергенні. Наша компанія працює з сертифікованими матеріалами. Вони не містять токсини, алергени, а також гігієнічні, екологічні і безпечні для здоров'я. Тому полотна рекомендовані для дитячих, медичних установ і, звичайно ж, спалень.
  • Прості в догляді. Для самих домовитих господинь, які люблять змахнути невидиму оку порошинку, повідомляємо, помити натяжну стелю в спальні можна губкою, теплою водою і будь-яким мильним розчином.
  • Довговічні. Спальня - це те місце, де зміни не вітаються. Зробивши ремонт, ми звикаємо засипати саме в такій обстановці. З натяжною стелею в спальні можете відпочивати спокійно - ремонт не знадобиться протягом кількох десятків років.

Про фактуру, колір, дизайні стель в спальні

Фактура. У нашій компанії можна вибрати різні фактури ПВХ плівки і тканинні полотна для обробки стелі. Для спалень ми рекомендуємо тканинні вироби Дескор і Кліпсо, а також вінілові матової і сатинової текстури. Ці матеріали об'єднує відсутність відблисків і віддзеркалення на поверхні полотна, що важливо для замовників, які віддають перевагу класиці.

Встановивши в спальні таку натяжну стелю, ви створите спокійну, заспокійливу атмосферу в кімнаті. У ній буде комфортно відпочивати.

Для тих, кому подобаються яскраві експерименти, ми пропонуємо глянцеві полотна, напівпрозорі або багаторівневі конструкції. Такий дизайн стелі завжди індивідуальний. Вони перетворять вашу спальню і зроблять її незвичайною і привабливою.

Колір. Вибір кольору стелі - це дуже індивідуально. Але широка палітра відтінків натяжних полотен дозволить абсолютно кожному створити свою колірну гамму в спальні (близько 200 відтінків плівки різних фактур).

Біла натяжна стеля, в пастельних тонах підійде для маленьких кімнат, оскільки зробить їх трохи просторіше візуально. Блакитні, жовті, зелені кольори допомагають розслабитися, зміцнюють сон.

Якщо вам подобаються яскраві та насичені відтінки, не переживайте, темні натяжні стелі теж доречні в спальні. У цій ситуації потрібно тільки приділити увагу правильному підбору і поєднанню кольорів в оздобленні стін, підлоги і кольору меблів.

Дизайн. Якщо хочеться дизайнерську, оригінальну стелю, то краще, ніж натяжна, і не придумаєш. Будь-які зображення, візерунки і картини можна розмістити над головою за допомогою послуги фотодруку.

А найефектніші для спальні натяжні стелі - це конструкції «зоряне небо». Сучасні технології дозволяють встановити будь-яку систему освітлення, статичну або динамічну, яка в поєднанні з натяжним полотном створить реальну ілюзію нічного небосхилу у вашій кімнаті.

Можливостей для обробки стелі в спальні дуже багато. Звертайтеся в нашу компанію, і ми підберемо рішення під ваші побажання, бюджет і особливості кімнати.