Глянцеві, матові, сатинові, Зоряне небо

У сучасному світі натяжні полотна є досить поширеним видом обробки стельового простору. Кожна людина, в залежності від своїх фінансових можливостей, намагається внести в оформлення будинку або квартири якусь родзинку. Одним з незвичайних дизайнерських рішень є натяжні стелі з метеликами. Існує думка, що такого роду дизайн є гарантом щасливого сімейного життя і благополучно на неї впливає.

Метелики також є символом довговічних щасливих стосунків, тому більшість подружніх пар хочуть встановити саме такі стелі. Подібний стиль оформлення натяжних полотен робить позитивний вплив на людей, стан яких залежить від погодних умов. Наприклад, якщо за вікном дощ, милуючись даними малюнком, ви не будете впадати в стан депресії і апатії.

Натяжні стелі з метеликами можуть стати окрасою будь-якого інтер'єру. Ідеальним варіантом буде оформлення приміщень, які і до цього були влаштовані на романтичний лад. Позолочені метелики прекрасно впишуться в інтер'єр кімнати, яка кишить багатством. Таке дизайнерське рішення ідеально підійде не тільки для натяжних стель, а також і для прикраси стін у вашому домі. Багато дизайнерів радять не розташовувати метеликів по одному, а краще за все робити це парами, що буде виглядати більш природно.

Як можна прикрасити кімнату за допомогою метеликів?

Серед способів, якими можна прикрасити ваш будинок або квартиру, варто виділити найпростіший - вінілові наклейки із зображенням метеликів, які можуть використовувати навіть діти. Вибираючи даний тип, ви можете дозволити дитині самостійно приклеїти їх там, де їй подобається. Ці наклейки можна клеїти де завгодно: на стінах, стелях, дверях і т.д.

Другим способом прикрас і, відповідно, більш складним, є фотодрук метеликів. Його виконують шляхом нанесення малюнка на стелю за допомогою спеціального широкоформатного принтера. Фотодрук можна зробити як на тканинних, так і на ПВХ полотнах. Наноситься він екологічними водостійкими екосольвентними або УФ чорнилами. Однак більш ефективно буде виглядати 3D фотодрук метеликів на натяжному полотні.

Ще одним способом прикраси стельового простору є різьблені стелі. Вони являють собою комбінування двох полотен, найчастіше контрастних кольорів: цільної основи і зовнішньої плівки з вирізами. Саме отвори з окремих кіл і складатимуть великих красивих метеликів.

Які способи очищення матеріалу існують?

Незважаючи на те, що натяжні стелі з метеликами можуть бути виконані з полотен різного матеріалу, вони також вимагають чищення. Одним із способів є звичайне миття водою, іноді із застосуванням мильного розчину або спеціальних засобів для чищення. Це доречно тільки для тих випадків, якщо малюнок нанесений на ПВХ полотно. Якщо ж він виконаний на тканини, то для очищення можна використовувати звичайний пилосос. Натяжні стелі з метеликами є не тільки чудовою прикрасою інтер'єру, але і прослужать вам довгий час.

Як правильно поєднувати натяжні стелі з метеликами в інтер'єрі?

Бажаючи зробити монтаж таких натяжних стель, ви можете прикрасити метеликами не тільки стелі, але також стіни і меблі. Однак не варто розміщувати подібну прикрасу декору всюди. Адже він гарний тільки тоді, коли гармонійно поєднується з інтер'єром кімнати. В першу чергу, метелики є всього лише одним із способів прикраси натяжних стель. Таке дизайнерське рішення буде добре виглядати як в дитячих кімнатах, так і в спальні батьків. Але не варто думати, що метелики повинні бути скрізь і всюди.

Надто багате наповнення метеликами буде виглядати не дуже затишно і принесе зайві витрати. При установці натяжних стель з метеликами потрібно також уміти правильно вибрати підсвічування, яка буде підкреслювати індивідуальне дизайнерське рішення. Особливо комфортно такі метелики будуть виглядати в квартирах, які оформлені в сучасному стилі. Що ж стосується прикраси меблів або стін, то прекрасно виглядає, коли пурхають метелики плавно переходять з стелі на стіни або ж ви можете придбати годинник з метеликами.

Оформлення натяжних стель метеликами є не тільки прекрасним дизайнерським рішенням, але також і способом зберегти свіжість стель якомога довше. При використанні фотодруку не варто вибирати занадто велике зображення, адже якщо метелик буде займати абсолютно всю площу полотна, то це буде виглядати не дуже красиво.

Також велике значення має вибір колірної гами, яка на сьогоднішній день представлена у величезному асортименті. Стеля повинна добре поєднуватися з іншим інтер'єром. Якщо ви сумніваєтеся в правильності свого рішення, завжди можна звернутися до дизайнера, який допоможе вам зробити правильний вибір.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully