Натяжні стелі в котеджі, асортимент, установка

Натяжні стелі в котеджі, асортимент, установка

Потрібно зробити заміський будинок респектабельним, красивим, затишним і круглий рік комфортним? Тоді в оздобленні його інтер'єру необхідно використовувати натяжні стелі в котеджі. Бездоганно гладкі полотна від нашої компанії допоможуть гармонійно оформити будинок і створять по-домашньому затишну атмосферу. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Івано-Франківськ.

Натяжна стеля в котеджі - це рішення багатьох проблем.

Тихо і тепло. Самі по собі вони мають тепло і звукоізоляційні властивості, а в просторі між базовою стелею і каркасом можна укласти додаткові шари утеплювача і звукоизолятора.

При усадці. Якщо будинок недавно побудований, він з роками дасть усадку. Будь-які стелі зіпсуються від цього процесу, але тільки не еластичне вінілове полотно. Натяжна стеля в котеджі не зміниться під час усадки. Його первинний вигляд збережеться на десятиліття.

При протіканнях. Якщо будинок старий, дах в ньому час від часу протікає, то, щоб стеля не зволожувалася і не пліснявала, встановіть в котеджі натяжну стелю. ПВХ плівка не пропускає вологу, не пліснявіє від вогкості і не схильна до гниття.

Глянцева натяжна стеля в котеджі

Скупчення води можна виливати з натяжного полотна через отвори для світильників або, що набагато практичніше, через демонтований край полотна. Щоб це було можливо, замовляйте стельові полотна в котедж, змонтовані на гарпун, в нашій компанії.

Плюси натяжних стель в котеджі

Вінілові мембрани мають масу переваг. З роками вони не провисають і не втрачають колір навіть в разі прямих сонячних променів. ПВХ полотна екологічні і пожежобезпечні, що підтверджують сертифікати. Натяжна стеля в котеджі не виділяє і не вбирає запахи, не викликає алергії.

Плівкові перекриття антистатичні, тобто не збирають на себе пил, що дуже зручно за містом. Їх дуже просто мити: для прибирання досить теплою мильною водою і м'якою тканиною.

Дерев'яний будинок, чи потрібен вініл?

Чи потрібна штучна натяжна стеля для котеджу з дерева? Звісно так. У деревини один недолік - гігроскопічність, вона псується від вологи. Вінілові мембрани краще будь-якого іншого матеріалу захистять дерев'яне перекриття від контакту з водою. Ось чому стельові полотна в дерев'яному будинку - оптимальне рішення для приміщень з вологим режимом.

При зведенні дерев'яного зрубу практичніше поєднувати традиційні, натуральні матеріали та нові сучасні технології. Так, стелі в дерев'яному котеджі стануть сполучною ланкою між природною деревиною та авангардною технікою.

Дизайн стелі в котеджі. Натяжна стеля в котеджі

Стельові полотна чудово гармонують з натуральним деревом, особливо, плівки в ідентичному тоні або замшевої фактури. Фотодрук на полотні допоможе створити в будинку гармонійний з натуральною обробкою стиль.

Візерунки під хохлому, гжель чудово поєднуватимуться з рубленими стінами. Можна створити і багаторівневу конструкцію, під якою сховаються виступаючі балки, електропроводка та інші комунікації.

Дуже цікава не просто плоска натяжна стеля в дерев'яному будинку, а розділена за допомогою бруса на відсіки, між якими натягнуто полотно одного кольору і фактури або двох різних.

Натяжна стеля в котеджах - кращий спосіб стельового оздоблення і декору. З нашими стелями в вашому домі буде сухо, тепло, затишно.