Натяжні стелі в зал Івано-Франківськ, монтаж, установка, освітлення

Натяжні стелі в зал Івано-Франківськ, монтаж, установка, освітлення

Для того щоб атмосфера вийшла затишною, ми рекомендуємо встановлювати в залі натяжні стелі. Розкриємо деякі секрети, щоб Ви переконалися, що технологія може змінити не тільки його дизайн, але і дух. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Івано-Франківськ.

Вітальня або зал - головна кімната квартири, над дизайном якої думають найбільше і прагнуть, щоб вона виглядала найбільш презентабельно. В однокімнатних квартирах - це взагалі єдина кімната, яка виконує функції всіх відсутніх приміщень.

Пропонуємо кілька варіантів, як збільшити зал: Зоровий. Поєднання натяжного полотна глянсової фактури, яке має майже дзеркальну здатність відбивати світло, і численних світильників дає дивовижний ефект - вітальня, здається набагато вище і ширше.

Подібне враження справляють натяжні полотна в залі, що парять. Їх технологія полягає в застосуванні спеціального профілю та прихованої світлодіодної стрічки. Цей дует сяючим ореолом «відриває» стелю від стіни, і вітальня «росте» вгору.

Без люстри. Стандартна висота квартир не велика. Якщо господарі високі, їм не тільки замала стеля, але і заважає люстра, за яку вони весь час чіпляються то руками, то головою. Використання натяжних стель у вітальні дозволяє обійтися без люстр, замінивши їх великою кількістю світлодіодних або звичайних точкових світильників.

Перепад висоти. Ще один незвичайний спосіб можна застосувати, якщо в передпокої дуже великий перепад плит, необхідно приховати що стирчить арматуру або ще якийсь великий дефект, а в залі стеля практично рівна.

У такій ситуації натяжна стеля натягується в коридорі, а в залі залишається плоскою. Виходить перепад висот: з більш низького передпокою ми заходимо в високий зал.

Робимо темне світлим

Якщо вітальня велика, але розташована з північної неосвітленої сторони, за вікном густі зарослі дерев, в ній невеликі вікна, є два способи використовувати натяжні полотна в залі так, щоб він став світлим і затишним.

Світлий глянець. Як і у випадку з малогабаритними кімнатами, використовуємо лакове полотно. У центрі залу маємо люстру з численними ріжками, направленими в сторони і вниз. По периметру кімнати поміщаємо світлодіодне підсвічування і / або точкові світильники. Посилити ефект допоможуть настінні і підлогові бра, торшери. Світло, відбите в лаковому полотні, наповнить кімнату світлим сяйвом.

Стеля - світильник. Якщо кімната дуже висока, дозволяє «забрати» на пристрій стелі 30 см, тоді є можливість всю стелю зробити що світиться. Для цього натяжну стелю в зал замовляємо з напівпрозорого полотна.

Натяжна стеля в спальні

Ця фактура пропускає світло і в комплекті з системою світильників, які монтуються між базовим перекриттям і натяжним полотном, створює враження величезного матового світильника.

Якщо використовувати фотодрук, напівпрозора натяжна стеля перетвориться в покрівлю з горищним вікном, відкрите небо або скляний дах за якою видніються гілки квітучих дерев або літають літаки.

Ділимо зал на кабінет, спальню і ...

Ви вирішуєте, яким буде ваш зал, а наша компанія за допомогою натяжних стель допоможе вам досягти поставленої мети!