Персикова натяжна стеля

Поєднання персикового і деяких інших кольорів дуже часто використовується в дизайнерському оформленні інтер'єру. Його вибирають тому, що даний колір є розслаблюючим і позитивно впливає на нервову систему. Персикова натяжна стеля в поєднанні із зеленим кольором можна комбінувати з дерев'яними меблями, що додасть шикарного вигляду вашій кімнаті. Завдяки таким властивостям, цей відтінок застосовують в спальні, адже саме там потрібні більш спокійні кольори. Незважаючи на те, що персикову натяжну стелю стали використовувати в більшості оформлень приміщень, дизайнери все-таки рекомендують поєднувати її з іншими відтінками, які допоможуть створити приголомшливий інтер'єр.

З якими кольорами добре буде поєднуватися персиковий колір?

Персиковий і білий колір. Якщо розглядати варіанти, куди ж підійде дана комбінація, в першу чергу, це буде спальня. Тут подібні заспокійливі відтінки будуть дуже доречними. Доречним такий варіант буде для дитячої кімнати, де теж варто використовувати спокійні пастельні тони.

Персиковий і жовтий колір. Незважаючи на те, що разом вони створюють досить оригінальну гаму, таке поєднання дуже затребуване. Дана комбінація відтінків ідеально підійде для оформлення натяжної стелі на кухні, оскільки жовтий колір сам по собі пробуджує апетит.

Поєднання персикового і зеленого кольору. Застосовуючи зелений колір, краще всього використовувати більш яскравий, оскільки він буде поєднуватися з персиковим досить гармонійно. Зелений колір допомагає розслабитися після важкого робочого дня, а також зняти напругу. Використовують дані поєднання як для вітальні, так і для прихожей або коридору.

Поради дизайнерів при використанні персикового кольору в натяжних стелях.

У наш час існує великий достаток різних стилів оформлення приміщень. Розглянемо ті, в яких персикова стеля, на думку дизайнерів, найбільш затребувана.

Якщо ми будемо розглядати мексиканський стиль, то персикову натяжну стелю краще використовувати в спальні, кухні або ж у ванній кімнаті, яка чудово поєднується з кахельною плиткою, виконаної в синіх або зелених тонах. Також меблі можуть бути оббиті яскраво-червоним матеріалом.

Не відстає від моди і японський стиль оформлення кімнат. Персиковий колір тут можна використовувати виключно як фрагмент малюнка на натяжному полотні, або ж поєднувати її з меблями в чорно-білих тонах. Також, в такому стилі досить поширений фотодрук на натяжному полотні. Є варіанти, коли малюнки переходять зі стелі на стіни, а можливо і на меблі.

Ще існує еклектичний стиль дизайну, в якому також доречно застосовувати персикову натяжну стелю. Він буде служити в якості заспокійливого кольору і надавати почуття умиротворення. Якщо приміщення виконано в такому дизайні, доречні шовкова оббивка меблів і кришталеві люстри, за допомогою яких приміщення буде виглядати комфортніше.

Що потрібно врахувати при виборі персикового натяжної стелі?

Для того, щоб вибрати потрібне забарвлення натяжної стелі, ви повинні враховувати те, в якій кольоровій гамі оформлені підлога і стіни. Наприклад, якщо вони виконані в дуже яскравих відтінках, персиковий колір для такого приміщення буде не зовсім доречним. Якщо ви сумніваєтеся в правильності обраного забарвлення полотна, то варто звернутися до дизайнерів, які підберуть натяжну стелю під ваш стиль інтер'єру.

Пам'ятайте, що правильно підібраний персиковий колір в оформленні приміщення забезпечить вам душевний і моральний спокій, розслаблення після важкого трудового дня. Якщо ви шукайте натяжні стелі, які не будуть дратувати, то персиковий колір саме для вас.

Чому персиковий колір такий затребуваний?

Підводячи підсумки, ми бачимо, що персиковий колір на даний момент є дуже затребуваним і це не просто так. Якщо ще недавно дизайнери оформляли приміщення за допомогою яскравих кольорів, то в цьому році залишаються модними матові натяжні полотна в пастельних тонах. Так як персикова натяжна стеля не дратує нервову систему, а навпаки впливає на стан людини заспокійливо, то такого виду оформлення завжди буде затребуваним.

Використовуючи правильні поєднання кольорів, можна перетворити звичайну кімнату в щось оригінальне. Завдяки тому, що персикова натяжна стеля підходить під безліч дизайнів, вона є одним з теплих кольорів, які створюють додатковий затишок у вашій оселі. Вибираючи таке оформлення стелі, ви не тільки не прогадаєте, але і наповните свою квартиру затишною атмосферою. Вона не залишить байдужою навіть найвимогливіших дизайнерів, чиєю перевагою зараз і є персиковий колір.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully