Натяжні стелі в дитячу, дизайн, монтаж, замовити

Натяжні стелі в дитячу, дизайн, монтаж, замовити

Кімната дитини - це її особистий простір, його світ. Люблячі батьки завжди намагаються облаштувати дитячу найкращим способом, вибираючи красиві, якісні і корисні матеріали.

Ось чому ми рекомендуємо встановлювати натяжні стелі в дитячу кімнату. Вони дуже естетичні і володіють важливими для дитячого приміщення якостями. Всі текстильні і ПВХ матеріали сертифіковані і дозволені для використання в дитячих і медичних установах. Натяжні стелі в дитячу можна застосовувати не тільки як практичне і естетичне оздоблення, але і для розвитку дитини.

Які проблеми вирішують стелі натяжні в дитячій

Алергія. Стелі натяжні в дитячій не тільки не зашкодять, але можуть стати єдиним виходом, якщо дитина схильна до алергії. Вони не містять шкідливих речовин і, будучи антистатиком, не електризується і не притягають до себе пил.

Запахи. Завжди хочеться, щоб в кімнаті дитини пахло ніжним, ледь помітним запахом рідного чада. Натяжна стеля в дитячій не має запаху і, що важливо, вона їх не вбирає. Тому експерименти дочки з маминим лаком, спокійно вивітряться через кватирку.

Гігієна. Сирі запліснявілі кути під стелею - лихо багатьох квартир. Якщо ви встановите натяжну стелю в дитячу, можете забути про чорні плями і запах цвілі, а також бути впевненими що суперечки шкідливих грибків ніколи не поселяться в кімнаті.

Зміцнюють психологічне здоров'я

Веселі кольори. Психологи рекомендують оточувати дітей веселими, позитивними кольорами, використовувати фарби, які стимулюють, бадьорять, покращують настрій. У нас ви знайдете десятки різнокольорових полотен. Серед них ви можете вибрати разом з дитиною саме те, що сподобається вам всім.

Для дитячих підходять жовті, зелені, рожеві, блакитні, помаранчеві або пастельні кольори. Важливо вибрати такий відтінок, щоб не був занадто яскравим, і не стомлював малюка.

Для гіперактивних дітей. Якщо дитина галасливий непосида, дизайн кімнати повинен її умиротворяти, розслабляти і заспокоювати. Використовуйте в оздобленні стін, меблів і стелі більше білого і пастельні тони. Ми пропонуємо безліч відтінків білого кольору, світло-блакитного і рожевого, бежевого і кремового, персикового та блідо-жовтого.

Для апатичних дітей. Дуже спокійних діток завжди хочеться трохи розворушити. Яскраві натяжні глянцеві стелі в дитячій підійдуть їм ідеально.

Кімнатку такого малюка можна перетворити на веселу лісову галявинку. Над головою стеля - блакитне небо, навколо стіни - ліс і килим, всипаний різнокольоровими квітами. До речі, натяжну стелю в дитячу можна замовити з фотодруком. Тоді по небу серед хмарок літатимуть метелики і сяяти тепле сонечко.

Розвивають

І тут також допоможе фотодрук. Малюкові не дається англійська, французька алфавіт, прикрасьте кольоровими літерами стелю. Школяр ніяк не може вивчити табличку множення? Якщо він буде бачити її засинаючи і прокидаючись, то запам'ятає швидше і назавжди.

Але більш корисні різні візерунки, картинки, малюнки. Вони стимулюють уяву дітей, спонукають фантазувати і складати казки.

Допомагають заснути

Якщо малюк схильний до страхів, йому складно заснути в темній кімнаті, відмінним рішенням стане повітряна стеля або система «Зоряне небо». Мерехтлива натяжна стеля в дитячій позбавить дитину від нічних кошмарів.

Зонують простір

Коли одну кімнату між собою ділять різностатеві діти, приміщення дуже маленьке, варто зупинитися на нейтральному кольорі оздоблення. Але якщо хлопчик і дівчинка мають свої половинки, натяжна стеля в дитячій послужить замість перегородки.

Це може бути просто двокольорове полотно або дворівневе. Починаючи від стелі і повторюючи подібне забарвлення на стінах і меблів, ви візуально поділите кімнату між дітьми. Тоді в ній буде комфортно обом.

У нашій компанії ви знайдете вдале рішення для оздоблення стелі в дитячій кімнаті. Полотно з фотодруком або багаторівнева конструкція з підсвічуванням, або проста плоска стеля - фахівці LuxHome виконають установку в Івано-Франківську і області швидко, акуратно, надійно.