Натяжні стелі - ціна найнижча в регіоні

Натяжні стелі - ціна найнижча в регіоні

Передпокій в більшості випадків настільки невелике приміщення, що і кімнатою називати її язик не повернеться. Це щось вузьке, темне, але тільки до тих пір, поки там не з'явиться натяжна стеля. Він здатний перетворити те місце, яке відокремлює наш домашній світ від навколишнього. Натяжні стелі в передпокої допомагають вирішити багато проблем. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Калуш.

Антистатик. Почнемо з того, що в коридор або передпокій з вулиці лине пил і бруд. Завдяки тому, що плівка ПВХ не електризується, на вініловій стелі не збирається пил. Він роками чистий і практично не потребує догляду.

Біла глянцева стеля в передпокої

Світло і напівтемрява. Найчастіше передпокої позбавлені природного освітлення. Заощадити на світильниках і електриці дозволяють глянсові натяжні стелі в коридорі. За рахунок світловідбиваючої здатності лакової поверхні відбите світло багаторазово посилюється, приміщення стає яскраво освітленим.

Одного точкового світильника досить, щоб освітити 1,5 м2 передпокою. При використанні світлодіодного підсвічування освітлення стає яскравим і маловитратними. Люстри «з'їдають» висоту приміщення, тому їх можна використовувати тільки в просторих і високих коридорах.

Малогабаритність. Якщо коридор дуже вузький або передпокій крихітний, глянцева натяжна стеля і правильно підібране освітлення оптично зроблять їх вище і ширше.

Колір стелі в передпокої

Найдоступніший спосіб зробити коридор світліше і просторіше - білий натяжна стеля. Дзеркальні властивості ПВХ полотен коливаються від 70 до 93%. Максимальним відображенням володіють європейські плівки.

З огляду на, що площа натяжної стелі передпокою мінімальна, не варто скупитися. Замовляйте натяжні полотна, які в нашому асортименті представлені в багатій колірній гамі. Вони вийдуть без швів і зовсім не дорого.

Чорна стеля. Чорне вінілове полотно глянсової фактури може стати прекрасним рішенням для стелі передпокою. Чим темніше глянець, тим інтенсивніше її відображає здатність.

Якщо вартість натяжної стелі не найважливіший фактор вибору, встановіть в передпокої покриття з імітацією нічного небосхилу. У поєднанні з оптоволоконною системою «зоряне небо» шоколадна або темно фіолетова стеля здається безмежною, бездонною, багаторазово «піднімаючи» висоту коридору. Але при цьому стіни і підлогу приміщення повинні бути світлими, щоб не вийшов похмурий ефект.

Якщо висота передпокою до 2,5 метрів, а господарям дістався ріст баскетболістів і вони досить енергійні люди, можуть, наприклад, в коридорі відкрити для просушування гостроконечний зонт з гострим наконечником, натяжні стелі в передпокій варто купувати з текстилю.

Міцна плівка ПВХ не встоїть перед гострими або ріжучими краями карнизів, лижних палиць або парасольок. А ось тканинним стелям Дескор і Кліпсо дана ситуація не страшна. Вони міцніші.

Експлуатація та освітлення коридору

Багатофункціональність. Дзвінок і система сигналізації, електропроводка і кабель Інтернету, шари тепло- і звукоізоляції, а також будь-які дефекти чорнового перекриття приховує натяжна стеля в передпокою.

Стеля-світильник. Для високих, але темних холів є ідеальною напівпрозора стеля, що створює ілюзію скляного даху або вікна над головою. Технологія її створення вимагає 30 см висоти, тому можливі такі натяжні стелі в прихожих від 3 м.

Спеціальна система освітлення зробить все перекриття величезним світильником, а використання фотодруку дозволить перетворити її, наприклад, в сонячне небо з хмарами.

Ми перерахували тільки основні докази того, що натяжне полотно - найвдаліше рішення для будь-яких прихожих і коридорів! Замовляйте установку натяжної стелі в в нашій компанії і насолоджуйтеся красивими і світлими кімнатами довгі роки.