Натяжні стелі в басейн, дизайн, монтаж в Івано-Франківську

Натяжні стелі в басейн, дизайн, монтаж в Івано-Франківську

Замовити натяжні стелі в Івано-Франківську з установкою в басейні громадському або приватному вигідно в нашій компанії. Ми пропонуємо широкий вибір полотен, якісний монтаж натяжних стель в Івано-Франківську, акції та знижки, які допоможуть вам заощадити!

Дизайн. Натяжні технології розкривають необмежені можливості в дизайні. У нашій компанії ви можете замовити натяжні стелі в Івано-Франківську з фотодруком, багаторівневі системи і ширяючі стелі. Але найефектніше в басейні виглядають конструкції «Зоряне небо». Вони створюють унікальну атмосферу, враження, що над головою відкрите небо, а басейн набагато глибше.

Сучасний басейн - це вже не просто приміщення з величезним резервуаром води, це красиве і стильне місце для відпочинку і оздоровлення. Приміщення часто прикрашають водоспадами і світломузикою, живими і штучними рослинами і камінням.

Оздоблення басейну стає важливим способом залучення клієнтів або комфортного облаштування свого особистого місця для релаксації. І якщо плитка вже давно і міцно зайняла перші місця в обробці підлоги і стін, то натяжним стелям в басейні ще потрібно доводити свою першість.

Яка натяжна стеля в басейн підійде оптимально

Від того, як організовано простір басейну, з чого виконане його оздоблення, буде залежати, наскільки комфортним буде в ньому відпочинок.

Якщо поруч парна, в басейні кімнатна температура, а в душі холодна вода для обливання - утворення вологої пари в приміщенні неминуче. Та й в звичайному закритому місці для плавання, над водою не утворюється легкий туман, поки не почне плавати з десяток чоловік.

Ці умови вимагають витривалості стельового покриття. Фарба, навіть вологостійка, від перепаду температур швидко потріскається. Рейковий пластик і модульний метал зроблять приміщення технічним, холодним. Тому вінілові стельовістелі натяжні в басейні - найкраще рішення.

Варто виділити глянсову і сатинову фактури. Якщо поверхня стін і підлоги покрита керамічною плиткою, лакова поверхня блискучого полотна гармонійно впишеться в такий дизайн. Що дуже зручно, ми пропонуємо величезний асортимент вінілової плівки. З десятків відтінків можна запросто підібрати плівку, ідентичну або контрастну до забарвлення декору стін, басейну і підлоги.

Чому саме вінілові стелі в басейні

Без конденсату. ПВХ плівка водостійка. Але цією перевагою також володіють і підвісні стелі, наприклад, пластикові та металеві. Головна відмінність - на ПВХ стелях не утворюється конденсат!

Натяжне полотно настільки тонке, що моментально приймає температуру приміщення, а конденсат - це результат різниці холодної поверхні оздоблення і гарячого повітря.

Якщо в басейні ви заощадите на стельовому оздобленні, то не дивуйтеся, що зі стелі будуть падати дратівливі холодні краплі.

Натяжна стеля з фотодруком в басейні

Без цвілі. Натяжна стеля в басейні не боїться постійної вологості і вогкості. Вона антибактеріальна, тому на ній не з'являються грибкові нальоти.

Не потребує догляду. Якщо на стелі постійно збирається конденсат, то з часом поверхня покривається білими або жовтуватими розводами. А чи легко вимити стелю в басейні? З натяжними полотнами таких проблем не виникає. Його антистатичності покриття навіть пил до себе не притягує. Максимум, який може знадобитися догляд, так це змахнути раз на рік павутинку.

Доступ до комунікацій. Технологія встановлення натяжних стель дозволяє приховати електропроводку, систему вентиляції, а може і опалення. Якщо вам необхідний вільний доступ до технічних мереж, необхідно замовити гарпунний монтаж стелі. Тоді можна буде з будь-якого боку швидко демонтувати частину стелі і після ремонтних робіт легко повернути на місце.

Освітлення. Стельові полотна поєднуються з будь-якими типами світильників або їх комбінаціями. Наприклад, це може бути система точкових світильників і світлодіодне або неонове підсвічування.