Монтаж натяжних стель - ціна від виробника

Щоб зробити цікаві натяжні стелі, необхідно просто уявити кілька варіантів в поєднанні з вашим інтер'єром, таким чином ви приблизно будете знати кінцеву мету. Монтаж натяжних стель в Івано-Франківську.

Як усі ми знаємо, популярність натяжних стель стрімко зростає, у цього варіанту обробки є великий ряд переваг, як і оригінальних варіантів конструкцій для будь-якого дизайну. Навіть якщо в голову не прийшло жодної думки - не біда, з оригінальними ідеями ви зможете ознайомитися нижче. Чому ж натяжні стелі так популярні?

В наявності дуже великий асортимент, починаючи від матеріалу полотна і закінчуючи варіантами конструкцій.

Безпека понад усе - ПВХ-полотно не горить, під впливом високих температур має властивість плавитися, а також витримує досить низькі температури до 0 градусів, далі матеріал стане крихким.

Матеріал виготовлення абсолютно екологічний і безпечний для здоров'я.

ПВХ-плівка подбає про ваш паркеті і меблі, і інші речі в разі затоплення сусідами. На 1 м2 може вміститися до 100л води.

Вибір настільки широкий, що можна підібрати для будь-якого дизайну, навіть самого незвичайного.

Замаскована світлодіодна стрічка.

Досить цікавою ідеєю натяжної стелі буде приховане підсвічування і часто люди задаються питанням: «Що це таке?», «Як воно робиться?», «Чи ефективно це?» І взагалі, а раптом такий вид освітлення був раніше вашими мріями і тепер ви сміливо зможете втілити його в реальність.

Приховане підсвічування почало набувати актуальності після можливості встановлювати багаторівневі конструкції, адже, завдяки їм, з'явилася можливість замаскувати світлодіодну стрічку, яка утворює ефект світіння полотна. Щоб втілити це в життя знадобиться світлодіодна стрічка складається з більшої кількості дрібних лампочок, які і дають той самий ефект розсіювання.

В основному, вони бувають білого, жовтого, синього, червоного і зеленого кольору. Коли ви визначилися з кольором, то можна приступити до монтажу, при якому кріпиться стрічка під потолок в спеціальну конструкцію або по периметру стелі так, щоб не було видно самої стрічки. Є можливість установки в ПВХ-плівці, а також в гіпсокартоні. При використанні глянсової плівки, світло відбивається і ефект посилюється.

В цілому ж така підсвічування прекрасно впишеться в будь-який дизайн, підкреслюючи потрібні вам елементи декору. Якісно виконана робота буде радувати вас довгі роки своїми насиченими, яскравими кольорами.

Оригінальні конструкції.

Однією з цікавих натяжних стель є нестандартна форма, вона може бути найрізноманітнішою, наприклад, форма хвилі або навіть декількох хвиль розділених між собою, які будуть відрізнятися своєю амплітудою і відтінком. Розмаїття хоча б цього варіанту вже має на увазі в собі безліч конструкцій. Тим більше, що установка такого роду стелі не сильно відрізняється складністю установки від звичайного і єдиною відмінністю при монтажі буде лише тривалість роботи.

Натяжна стеля з білого глянцю.

Також, цікаві стельові полотна складаються з білого глянцю чудово підійдуть для невеликих квартир, адже кімната, в якій потолок буде не просто дзеркальним, а ще й білим, часом може здатися скляною поверхнею, що і буде дивувати гостей. Крім цього, приміщення буде дуже яскравим і блискуче білим, особливо актуально таке рішення в маленьких кімнатах, за рахунок своєї яскравості візуальна площа збільшиться, створивши відчуття об'ємності і свободи.

Особливо, якщо в якійсь кімнаті дуже погана освітленість, біле глянцеве полотно стане відмінним варіантом і ми отримаємо гарну атмосферу, яка буде сприяти позитивному діалогу і емоційного настрою.

Нестандартні поєднання кольорів і відтінків.

Щоб зробити щось атмосферне, не обов'язково змінювати конструкцію до якихось форм (хвилі, конуси, кулі), можна просто взяти нестандартне поєднання кольорів і кімната вже придбає зовсім інший вигляд. Наприклад, виконання кімнати всього в двох основних кольорах виглядає, як мінімум, незвично, це можуть бути білий з червоний або коричневий з білим. Але, варто також враховувати, який матеріал і конструкція натяжної стелі буде саме у вас, адже колірна гамма може мати рамки, але, в той же час, залишатися великою.

Сяючі поверхні. Досить звичним варіантом є потолок зі зробленими вирізами під систему освітлення, проте часто ви бачили потолок, що повністю світиться? Звичайно, не мається на увазі, що 100% від площі стелі буде освітлено, але цілком можна сконструювати матові боки кімнати, а в центрі - фігура, повністю підсвічена потужними лампами, це може бути, як просто прямокутник, так і коло, трикутник і так далі . Даний варіант впишеться не в усі дизайни, однак буде дуже цікавим натяжною стелею.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully