Двоярусні натяжні стелі в залі і їх варіанти. Натяжні матові стелі Калуш монтаж

Під час ремонту часто виникають питання щодо того, які ж матеріали використовувати. Вдалим рішенням стають покриття натяжного типу. Вони унікальні не тільки за кількістю фактур, а й за своїм поєднання з абсолютно будь-якими дизайнерськими стилями. Наприклад, для залу натяжні стелі двоярусні підійдуть якнайкраще. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Калуш.

Двоярусні натяжні стелі в зал підходять не тільки технічно, а й дозволяють з естетичної точки зору втілювати абсолютно оригінальні дизайнерські рішення. Вони мають масу позитивних якостей, повністю відповідаючи всім вимогам кімнати, мають багато варіантів.

Вимоги приміщення.

Всі ці та багато інших вимоги виконують натяжні двоярусні стелі. У залі вони стануть невід'ємною частиною загального декору, допоможуть захистити від затоплення, шуму або ж втрати тепла. Матеріал не стане притягувати пил, залишиться рівним, не провисне і не вигорить під дією ультрафіолету.

Варіанти конструкцій.

Створювати оздоблення з двома рівнями придумали не так давно. Даний процес відбувається наступним чином. По розмітці прикріплюються до стін профілі, формується каркас з металевих конструкцій, гіпсокартону або пластикових панелей. Кріпляться закладні під освітлення.

Натягується покриття. Спочатку це другий рівень, який ближче до підлоги. Потім перший. Вставляються освітлювальні прилади.

За зовнішнім виглядом виділяють кілька різновидів дворівневих полотен.

Рівні. В цьому випадку використовуються правильні звичні геометричні форми. Це може бути коло посередині кімнати, квадрат або прямокутник. Подібні підходи властиві строгим стилям і формальним інтер'єрам.

Криволінійні. Більш часто в віталень можна побачити незвичайні оформлення з рівнями у вигляді спіралі, декількох кіл, подоби хвиль, сонця, квітки і т.д. Вони виглядають більш оригінально і дозволяють передавати потрібний настрій, виділяють частину простору, наповнюють його емоцією.

З одною фактурою. Якщо є бажання сформувати непомітний стелю, яка стане тільки фоном для загальної задумки, то варто скористатися матовими полотнами на двох рівнях. Більш насичені і яскраві задумки доповняться глянцевими плівками по всій поверхні.

З різними фактурами. Але частіше двоярусні натяжні стелі в залі мають не одну, а кілька різних фактур. Вони відбивають світло, але при цьому підкреслюють легкість і затишок в кімнаті. У центрі найчастіше роблять глянець. Мат ж або сатин розташовують по краях. Не рідкість застосування напівпрозорих полотен. За ними кріплять підсвічування, що значно перетворює вітальню і дає більше світла.

З фотодруком. Красиво, коли частина поверхні має нанесені на неї малюнки. Тут найкраще підходять метелики, різні рослинні орнаменти. Зустрічаються великі пейзажі з полем, лісом або річкою. У класичних задумки створюють фотодрук з подобою фресок і вензелів.

Стилі і натяжні полотна

Вітальня передбачає застосування абсолютно будь-яких задумів, починаючи від старовинних і закінчуючи сучасними. Тут однаково вдало покажуть себе античний, східний, африканський стилі. Впишеться в оздоблення класицизм, бароко або ампір. Додасть витонченості Шеббі шик.

Привнесе нотку креативу мінімалізм, футуризм, авангард. Буде вражати уяву яскравий і незвичайний поп-арт. При бажанні вдасться поєднувати особливості декількох задумів. Головне робити це правильно.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully