Глянцеві натяжні стелі Івано-Франківськ ціна виробника

Сучасні дизайнери руйнують стереотипи, створюючи елітні, практичні і затишні домашні інтер'єри, використовуючи для цього натяжні стелі і фарбування стін. Адже погодьтеся, цей дует викликає асоціації з комерційним чи громадським приміщенням, але ніяк не житловим. Можливість вибору будь-якої фактури, забарвлення, малюнка, візерунка, дизайну - ще один плюс за натяжні стелі.

Натяжні стелі і фарбування стін в першу чергу - це практичне і довговічне рішення для офісів, медичних та адміністративних установ, дитячих і шкільних приміщень, ресторанів і салонів, ігрових кімнат і бутиків, а також житлових будинків і квартир.

Давайте в цій статті розглянемо де можна застосовувати такі обробки разом, як вони поєднуються між собою, в чому їх переваги і можливості, для яких стилів підходять і які бувають.

Універсальне поєднання

Чому саме таке поєднання? Якщо це так зручно і практично, то може варто і потолок зробити пофарбованим або стіни натяжними? Щоб це зрозуміти, потрібно розглянути можливості і гідності кожного способу обробки, а також його недоліки.

Плюси і мінуси фарбування

Фарбування - одне з найдавніших оздоблень. Її популярність то зростає, то згасає. До нинішнього часу вона була популярна в 80-х роках в нашій країні. Тоді стіни фарбували з фарбопульта крейдяним або вапняним складом і прикрашали їх напиленням малюнків.

Або використовували емалі і накатки. Потім з'явилися нові матеріали і про фарбування, як про дизайнерське оздоблення, до останнього часу забули. Стали використовувати фарбування для дешевих і швидких ремонтів офісів, коридорів, холів, кабінетів і багатьох інших місць, не пов'язаних з затишком і особливою красою.

Але все змінюється і фарбування стін знову в тренді. Воно популярне своїми можливостями створювати нестандартний зовнішній вигляд стін. Величезний асортимент силіконових, латексних, водоемульсійних, полівінілацетатних та інших фарб на водній основі - це перший плюс фарбування.

Ці склади можуть створювати матову, напівматову і глянсову поверхню. Стіни на дотик стають бархатистими і шовковистим, вони можуть бути гладкими і текстурними. Пофарбована стіна стає монохромною, з розписом візерунками та малюнками або набуває вигляду цінного матеріалу (мармуру, граніту, перламутру) - можливості дизайну не обмежені.

Сучасне фарбування стін стійке до якісного миття. Багаторазові прибирання можна проводити не тільки миючими засобами, а й з використанням жорстких губок або щіток. Головне - правильно вибрати фарбу, наприклад, водостійку для ванної, і міцність з довговічністю покриття гарантовані.

Нанести фарбу на рівні стіни - робота абсолютно нескладна, з нею впорається навіть неспеціаліст в поодинці. Емульсії добре лягають на стіни, не течуть і майже не капають. Якщо порівняти з поклейкой шпалер, де потрібно працювати удвох і точно підганяти малюнок, то тут все дуже просто.

До речі, стики на шпалерах і обклеювання складних кутів - це ще один пункт за фарбування, адже ви отримуєте цільну однорідну поверхню, що не відклеюється і не відривається ручками допитливих діточок і кігтями тварин.

Заклеїти непомітно дефекти шпалер проблематично, а закласти і підфарбувати залишками фарби стіну - легко. І якщо спритні дітлахи розмалюють стіни фарбами або фломастерами, відмити навіть миючі шпалери через їх фактурності майже нереально, а пофарбовані стіни очищаються дуже добре.

Залишилося згадати тільки недолік фарбування - це необхідність ідеально підготовленої поверхні. Стіни потрібно вирівняти, прошпаклювати і прогрунтувати, щоб вони стали рівними і без тріщин.

Однак сьогодні і під шпалери також вирівнюють поверхню. До того ж, варто один раз це зробити і стіни вже завжди будуть рівними. А тепер розглянемо, чому це рішення - не найкращий для стель.

Зазвичай в квартирах і будинках в якості перекриття використовуються залізобетонні плити, відстань між якими закладається розчином. Досить складно вирівняти перепади між плитами, іноді вони досягають 10 см, а в разі затоплення вся робота буде зіпсована.

Стеля покриється іржавими плямами, штукатурка потріскається або відпаде, з'явиться вогкість і цвіль. Крім того, на пофарбованій стелі можна встановити тільки традиційну люстру, сучасні підсвічування і точкові світильники монтувати нікуди.

Переваги і недоліки натяжних стель

Все це і багато іншого можливо завдяки натяжним технологіям, тому найкраще поєднувати стелі і фарбування. Розглянемо, в чому ще полягають переваги вінілових і тканинних покриттів перед фарбуванням.

Натяжні вінілові полотна - водостійкий матеріал. У разі затоплення вони не тільки не зіпсуються самі, не пожовтіють, не відволожаться, не покриються цвіллю, а й утримають в собі воду, захистивши фарбування стін, меблі, килими та інше майно господарів.

Під натяжними конструкціями можна приховати будь-які перепади поверхні, тому не потрібно вирівнювання. Та й підготовка майже не потрібна, головне, щоб не було наскрізних тріщин і нічого не відпадало від стелі.

Монтаж вінілових і тканинних полотен займає всього пару годин. Після ремонту - чистота і порядок, не залишиться ні бруду, ні пилу. Освітлення з натяжними конструкціями можна робити будь-яке, навіть комбіноване: люстра, точкові світильники і світлодіодне підсвічування.

Особливий плюс натяжних систем - застельовий простір, повітря в ньому дає утеплення і звукоізоляцію, в ньому також можна приховати додаткові шари матеріалів, що поглинають шуми і утеплюють приміщення.

Під натяжними полотнами ховаються кабелі Інтернету і електропроводку, протипожежні сигналізації та вентиляцію. До цих комунікацій буде забезпечений вільний доступ, якщо вибрати гарпунний метод монтажу.

Можна підібрати зовнішній вигляд точно під стіни, або зробити традиційно потолок на пару тонів світліше пофарбованих стін.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully