Тканинна натяжна стеля під фарбування, фотодрук і розпис

Натяжні стелі з фотодруком на відміну від полотна ручної роботи, не можуть бути з помилками, браком або дефектами. Компанія LuxHome виготовляє і встановлює високоякісні художні стелі в Івано-Франківську.

Серед різних видів текстильних матеріалів для натяжних конструкцій, є ексклюзивні пропозиції - тканини ТМ Кліпсо і Дескор, що дозволяють монтувати натяжну стелю під фарбування, арт-друк і ручний розпис.

Крім текстильних мембран, спеціально призначених для фарбування або нанесення арт-друку, стандартні білі і кольорові текстильні стелі теж можна фарбувати. З важливим уточненням: використовувати для цих цілей дозволяється лише фарби на основі води.

Емалі, лаки і масляні фарби заб'ють отвори тканинних полотен, позбавивши їх багатьох достоїнств. Щоб акрилові, латексні, силіконові й водоемульсійні склади не зробили з тканиною аналогічний фокус, їх наносять не більше чим в 7 - 10 шарів.

Фарбувати натяжне полотно можна валиком, пензлем, фарбопультом або пульверизатором. Кожен шар фарби додає ваги кожному квадратному метру стелі 100 - 250г, це залежить від методу нанесення, виду фарби і його густини.

Навіть десять шарів фарби - незначна вага для стелі, яка може витримати 100 кг / м2. Тобто кілька кілограмів не грають ніякої ролі, тому забарвлені текстильні стелі не провисають.

Як фарбувати тканинну стелю

Якщо ви не знайшли тканину відповідного кольору або вирішили змінити дизайн приміщення, пофарбувавши стелю, варто скористатися фарбопультом. Цей інструмент витрачає мінімум фарби, наносячи тонкі, рівномірні шари.

Коли розраховуєте кількість матеріалу, враховуйте значний запас. У разі нестачі фарби підібрати точно відтінок майже нереально. Перед фарбуванням потрібно все ізолювати:

  • зняти світильники;
  • забрати килим і всі предмети, що легко переносяться;
  • накрити то, що не можна віднести;
  • стіни закрити газетами або плівкою, проклеївши стики з тканинним полотном малярським скотчем, так щоб виходила рівна лінія.

Забарвлення починають від вікна і виконують смужками уздовж всієї кімнати, кожна смужка наноситься внахлест, перекриваючи попередню, а кожний наступний шар кладуть перпендикулярно. Період висихання вказано на упаковці фарби.

Якщо забарвлення буде виконуватися валиком, вибирайте інструмент з «шубкою» без швів. Не можна брати поролоновий валик, він залишає на полотні бульбашки, і з нього тече фарба. З валика не повинен лізти ворс.

Для фарбування стелі вздовж стін, навколо труб та в інших вузьких місцях використовується неширока кисть, наприклад флейчік до 7 см, і обов'язково необхідний лоток, за допомогою якого ви будете наносити фарбу на валик і видаляти надлишки.

Переваги фарбування тканинних полотен

З одною боку використовувати тканинну натяжну стелю під фарбування начебто не раціонально. Подобається регулярно міняти колір перекриття? Залиште звичайний бетонний стелю і фарбуйте його хоч кожен рік.

З іншого боку у фарбування тканин є свої переваги. По-перше, натяжні конструкції - це ідеально рівна і гладка поверхня. І вишпаклевану навіть «під яєчко» і пофарбовану звичайну стелю не порівняти за якістю з текстильною.

По-друге, зовні тканина виглядає дуже стильно, має текстуру, як полотно художника, полотно просто хочеться покрити фарбою. По-третє, тканини матові, а за допомогою фарби їх можна зробити напівматовими або глянцевими.

По-четверте, фарбування дозволяє, не змінюючи основи, повністю змінювати зовнішній вигляд і колір стелі.

Художній розпис на тканині

Натяжну стелю під фарбування можна самостійно або за допомогою майстра прикрасити візерунком, орнаментом, невеликою картинкою або перетворити в масштабне художнє полотно, в залежності від стилю приміщення.

Наприклад, якщо по периметру натяжного полотна нанести у вигляді фриза відповідний узор, звичайна біла стеля гармонійно увіллється в інтер'єр в античному або етнічному (східному, індійському) стилі.

У дитячій можна намалювати на стелі зграйку метеликів або одного великого метелика, а в вітальні зобразити навколо люстри розетку. Для спальні підійде малюнок квітів в пастельній гамі, а для кухні - зображення соковитих фруктів.

На всю стелю або натяжну стіну малюють повномасштабні художні полотна: копії відомих шедеврів мистецтва, пейзажі та інші природні композиції, казкові сюжети. Розпис дозволяє зробити стелю на 100% унікальною.

Фотодрук на тканинному полотні

Аналогічні властивості має і фотодрук. Тільки він має великі можливості. Ви можете вибрати в Інтернеті будь-яке придатне зображення, і ми нанесемо його на вашу натяжну стелю.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully