Установка натяжних стель в Івано-Франківську

Кожен з нас бував в гостях у своїх друзів, колег по роботі, звертаючи увагу на меблі, паркет або, можливо, красиві шпалери. Але хтось із вас звертав увагу на систему освітлення в кімнатах? Саме звичне, що можна побачити - це просто люстра, що висить в центрі кімнати. Але, якщо Ви читаєте цю статтю, то явно хочете чогось більшого, ніж банальне рішення, чогось оригінального, красивого, що запам'ятовується, ефектного, одним словом - Вам потрібні варіанти освітлення кімнати щоб були натяжні стелі. Надаємо послугу - монтаж натяжних стель в Івано-Франківську.

Основи побудови освітлення.

  • Кріплення люстри.
  • Як безпечно використовувати освітлення в парі з натяжними стелями.
  • Що дає хороше освітлення, поєднавши його з натяжною стелею.
  • Варіації систем освітлення.

Кріплення люстри

Варіанти освітлення кімнати з натяжними стелями починаються з того, що існує два способи кріплення люстри: за допомогою гачка, що додасть ефектність люстрі, а також за допомогою кріплення безпосередньо до стелі. Якщо вас зачепив перший варіант, то тут потрібно врахувати, що така конструкція рекомендується в будинках, де стелі досить високі, від 3 метрів і більше. Інакше люстра буде доставляти дискомфорт, адже вона не повинна бути на рівні людського зросту. Другий метод кріплення досить простий і є стандартний, так як використовується найчастіше. Кріплення ховається під полотно, тим самим створюючи досить красиву стелю з люстрою.

Безпека використання освітлення з натяжними стелями

Варто звернути увагу при виборі варіантів освітлення кімнати з натяжними стелями на те, що лампочка має властивість нагріватися і через це може пошкодити натяжне полотно, а значить використовувати високоватні лампи не рекомендується. Звідси випливає висновок, що люстра повинна мати багато ламп, наприклад, від 5 і більше. Також при виборі люстри варто звернути увагу на те, щоб лампа не «дивилася» вгору, тим самим віддаючи тепло прямо в стелю. Нехай краще вона буде спрямована убік чи вниз. Але одна люстра, навіть якщо вона буде оснащена не одною лампочкою, не зможе висвітлити більшу кімнату. При недостатньому освітленні в кутах може бути темно, з чого робимо висновок, що одного освітлювального приладу не вистачить для великої кімнати. У таких випадках потрібно додати більше джерел освітлення.

Варіанти розташування і кількість джерел світла

Точкове освітлення - в цьому варіанті освітлення кімнати з натяжною стелею розміщується досить багато ламп в певних місцях, за рахунок чого досягається безліч красивих і оригінальних світлових рішень. Фантазія в освітленні дає практично безмежні можливості. Можна зробити планування освітлення, спираючись на модні дизайнерські рішення чи на свою оригінальну фантазію, можна підкреслити якусь певні меблі чи місце, на яке всі звернуть увагу або ж виділити картини і робоче місце.

З натяжними полотнами краще використовувати галогенні або світлодіодні лампи. Найбільш часто в кімнаті з натяжною стелею можна зустріти світлодіодні лампи. Вони заслужили свою популярність завдяки малій кількості тепла, яке виділяють під час роботи.

Контурне освітлення, його переваги та мінуси

Напевно, всі зрозуміли чому воно називається контурним, адже виготовляється за допомогою світлодіодної стрічки і утворює контур по кімнаті. Світлодіодна стрічка виглядає досить благородно і вишукано в співвідношенні з низькою ціною. Це освітлення дуже слабо гріється, що добре для натяжної стелі, і одночасно мало споживає електроенергії, має дуже великий термін роботи - в середньому 50 000 годин або 6 років.

Створення оригінального світлового «малюнка»

Вся суть в тому, що якщо поєднати світлодіодну стрічку і люстри, світильники, лампи, то можна отримати світловий малюнок, за допомогою якого кімната перетвориться і буде дивувати гостей. Наприклад, можна відтворити зоряне небо на стелі і таке рішення навряд чи здасться комусь банальним.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully