Натяжна стеля ціна Івано-Франківськ ціна від 220 грн

Глянцеві натяжні стелі Ви можете вибрати собі в каталозі нашої компанії "LuxHome", вибрати і купити стелю з необхідним вам дизайном, кольором, конструкцією збірки, розмірами простору, що покривається (до 3.2 метра), з використанням технології безшовного виробництва! Надаємо послугу - монтаж натяжних стель в Івано-Франківську.

Натяжні потолки - це сучасні оздоблювальні матеріали для дому та офісу останнього покоління, які відрізняються високою якістю, довговічністю, умінням тривалий час зберігати привабливий зовнішній вигляд і швидко монтуватися. Компанія "LuxHome" пропонує вам купити глянцеві натяжні потолки, великий вибір яких компанія надає в Івано-Франківську за дуже привабливими цінами!

Характеристика натяжних стель глянцевих

Натяжні потолки в останнє десятиліття впевнено завойовують ринок стельових конструкцій в Україні. Особливо приваблює покупців в них те, що їх продаж сьогодні ведеться повсюдно, є великий вибір варіантів, порівняно невисока вартість, а установка і монтаж зазвичай проводиться від виробника з використанням безшовного виробництва. Привертає покупця також те, що навіть на рекламних фото натяжні потолки, особливо натяжні потолки глянцеві виглядають дуже привабливо, а відгуки тих, хто вже придбав таку стелю - виключно позитивні.

Глянцеві натяжні потолки

Натяжні потолки традиційно діляться на матові і глянцеві натяжні потолки. Глянцева стеля коштує трохи дорожче, зате виглядає набагато багатше і дає відмінний візуальний ефект розширення простору.

Натяжна глянцева стеля - дійсно дуже економічна і практична стеля, яка коштує недорого, монтується швидко і приховує дефекти базової потолки набагато швидше і якісніше, ніж інші види оздоблювальних матеріалів. Вона особливо логічна для установки в квартирах з низькими стелями і маленькими кімнатами: така стеля відбиває понад 60% сонячного і електричного світла, робить кімнату візуально "вище" і світліше.

Глянцеві або, як їх ще називають, потолки натяжні лакові прекрасно виглядатимуть і в квартирах з високими стелями - велика відображаюча поверхня потолки незвичайно перетворює інтер'єр в будинку. Подібного ефекту ви не зможете домогтися ні від одного оздоблювального матеріалу!

Всі моделі стель натяжних глянцевих, які ви побачите в нашому каталозі, є в наявності і мають дуже привабливу вартість для будівельного ринку Івано-Франківську!

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully