Дизайн натяжних стель з точковими світильниками

Оформлення стельової поверхні не менш важливо, ніж підлоги або стін. Найпопулярніші сьогодні натяжні стелі з точковими світильниками. У поєднанні з невисокою ціною цей варіант має ряд позитивних властивостей. Багатство фактур і забарвлень, необмежені можливості розташування освітлювальних приладів - все це здатне надати унікальності будь-якого пересічному приміщенню. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Коломия, ціна найнижча в регіоні.

На що звернути увагу

Щоб вміло розпланувати освітлення простору, треба пам'ятати про правила ергономіки приміщень.

  • Кімната повинна висвітлюватися рівномірно.
  • Щоб не дратувати зір, краще зупинитися на не надто потужних приладах.
  • Потрібно стежити за тим, щоб світло не змінювало кольори предметів.

Реалізуючи дизайн натяжних стель з точковими світильниками, варто враховувати, що ці елементи можуть концентрувати потік на певних ділянках, виділяючи функціональні зони.

Методи установки

Існує 3 основні методи установки освітлення.

Вище рівня полотна. Споти кріпляться за полотнищем, від чого створюється враження, ніби потоки світла виходять від всієї поверхні. Світло виходить кілька приглушеним. Можна використовувати світлодіодні і енергозберігаючі лампи.

На рівні полотна. Кронштейн встановлюється таким чином, що освітлювальний прилад виявляється врівень з мембраною. Світло вже не розсіюється, відповідно, ККД зростає. Максимально допустима потужність ламп - 35 Вт.

Нижче рівня полотна. Освітлювальні прилади виступають над площиною. Це найвигідніший підхід, тому що ККД найбільший, а світлові втрати мінімальні.

Щоб розподіляти світлові потоки так, як хочеться, дизайн стель з точковими світильниками буває втілений за допомогою поворотних або неповоротних ламп. Перші дозволяють зонувати ті чи інші частини, або окремі предмети інтер'єру. Другі націлені тільки в зону, розташовану під ними.

За типом лампи діляться на 4 різновиди:

  • Лампи розжарювання.
  • Галогенні.
  • Люмінесцентні.
  • Світлодіодні.

Всі вони володіють різними технічними характеристиками. Вибираючи тип приладів, варто пам'ятати, що при достатній потужності рівень нагрівання не має бути занадто великим.

Приклади оформлення

Поєднання точкових світильників з дизайном натяжних стель - відповідальне завдання. Потрібно не тільки надати самобутності, підкреслити смакові переваги господаря, але і дотримати експлуатаційні вимоги. Тому краще довірити справу майстрам.

Спальня

У місці, призначеному для відпочинку, споти не повинні бути надто яскравими і контрастувати з загальним фоном.

Найкраще розташувати точки освітлення по периметру або безпосередньо над ліжком. Так увагу буде сконцентровано над зоною відпочинку і відвернута від кутів.

Коридор

Перше враження про житло у гостей формується в передпокою. Тому тут потрібно створити відчуття стриманості, акуратності. У цьому допоможуть точкові прилади в формі овалу або по периметру. Якщо потрібно продемонструвати офіційність приміщення, то підійдуть квадратні електроприлади.

Люстра в центрі коридору ні до чого. А ось біля дзеркала додаткове світло дуже до речі, вона здатна розширити простір, надавши йому візуального простору.

Вітальня

Вітальня - це центральне приміщення в квартирі. Тут приймають і пригощають гостей, тут ведуться бесіди, і проходить дозвілля. У вітальні цінується презентабельність і гармонія.

Щоб зробити приміщення більш просторим, монтують освітлювальні елементи по периметру. Якщо ж господарі прагнуть підкреслити оригінальність і креативність, непогано виглядатимуть led-прилади на вигинах дворівневого покриття. І, звичайно, не можна залишати поза увагою традиційний варіант оформлення з люстрою в центрі залу.

Дитяча

У кімнаті для дітей живе позитив, активність, яскравість. Тому в дизайн впишуться різнокольорові led-лампи з різною потужністю.

Цікаво виглядають лампочки, згруповані над різними місцями: над ігровою частиною, над навчальної, над зоною для сну. Добре, якщо кожна група включається незалежно від інших.

Ванна

Ванна зазвичай - сама малогабаритна кімната в будинку. Але саме в ній потрібне яскраве світло. При цьому важливо забезпечити електроустаткування захист від вологи.

Якщо потрібно створити спрямовані промені, можна скористатися подвійними спотами.

Кухня

Те місце, яке найчастіше відвідується усіма членами сім'ї. На кухні дизайн має сприяти гарному апетиту і піднімати настрій.

Обідній стіл, як ключовий елемент на кухні, варто забезпечити більш яскравим світлом, ніж всі інші зони. Іншу ділянку, що вимагає підвищеної уваги - робоче місце.

Точкові світильники, як частина дизайну натяжних стель - це модне і в той же час практичне рішення. Завдяки йому вдається перетворити будь-який будинок без істотних витрат. Замовляйте подібне оформлення для себе і внесіть в житло затишок і самобутність.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully