Натяжна стеля ціна Долина

Інтер'єр сучасного дому або офісу має бути не тільки красивим і затишним, але і оригінальним. Кожен бажає зробити дизайн, що запам'ятовується і індивідуальним. Для цього важливо вибрати незвичайне оздоблення не тільки для стін і підлоги, але і для стелі. Стельовий простір може перетворитися в стильну деталь інтер'єру, якщо використовувати для його оформлення готові натяжні стелі з фотодруком. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Долина, ціна найнижча в регіоні.

Виготовлення стель з фотодруком

Широкоформатні принтери надали унікальну можливість прикрашати поверхню натяжних стель шириною до 5 метрів будь-якими зображеннями. Це можуть бути фотознімки, картини всесвітньо відомих майстрів, сюжети з книг, фільмів чи мультфільмів, зображення тварин, комах або птахів. Головне, щоб картинка була достатньо високої якості. Створення готового натяжної стелі з фотодруком вимагає виконання наступних етапів:

  • вимір приміщення і підбір матеріалу;
  • вибір зображення і його обробка в спеціальній програмі;
  • розробка та затвердження макета фотодруку;
  • створення креслення стелі і розкрій полотна;
  • нанесення малюнка за допомогою принтера.

Щоб стеля з фотодруком виглядала красиво, слід правильно вибрати колір полотна і колірне рішення для самого малюнка. Важливо, щоб контури малюнка виглядали чітко, а саме зображення виглядало вигідно з будь-якої точки огляду. Для нанесення фотодруку використовуються екосольвентні або УФ-чорнило.

Екосольвентні фарби - спеціальні чорнила, які дозволяють наносити малюнки з великою деталізацією і навіть домагатися об'ємного ефекту. УФ-чорнила достатньо щільні і яскраві, тому вони в основному використовуються для фотодруку на темних або кольорових полотнах. Всі види чорнил є абсолютно безпечними для здоров'я, стійкими до дії вологи, прямих сонячних променів і стирання. Нанесене зображення не втратить своєї краси навіть через кілька десятиліть.

Натяжні стелі, прикрашені фотодруком, можна використовувати в будь-яких приміщеннях, включаючи кухні і ванни кімнати. Зображення може займати всю площу стелі або певну його частину. За допомогою таких натяжних стель можна вигідно зонувати простір або створювати візуальні акценти на певних предметах меблів або декору. Що важливо, нанесення фотодруку ніяк не позначається на експлуатаційних характеристиках полотен і достоїнства натяжних стель.

Готова натяжна стеля з фотодруком може бути виконано з глянсовою, матовою або сатинової плівки, а також з тканини. Вибір залежить виключно від особистих переваг замовника. Найбільшою популярністю сьогодні користуються глянцеві натяжні стелі з фотодруком.

Де замовити натяжні стелі з фотодруком?

Нанесення зображень на натяжні стелі - достатньо поширена послуга, яку пропонують багато мануфактур. Однак до вибору компанії, в якій буде замовлена фотодрук, слід підходити дуже уважно. Справа в тому, що на сучасному ринку можна зустріти фірми, які економлять на матеріалах і фарбах. В результаті ви можете отримати низькоякісне полотно з неприємним запахом, вигоряючими фарбами або нечітким зображенням.

Щоб отримати насправді якісну, безпечну для здоров'я і красиву стелю з фотодруком, рекомендуємо оформити замовлення в компанії «LuxHome».

Ви можете вибрати картинку з власної галереї або з каталогу нашої компанії. Ми пропонуємо готові натяжні стелі з фотодруком з установкою, а також виготовляємо полотна під замовлення для сторонніх компаній, дилерів і приватних осіб. Оформивши замовлення у нас, ви отримаєте готову стелю вже через 1-3 дні.

Оформити замовлення на натяжну стелю з фотодруком в компанії «LuxHome» дуже просто. Вам необхідно лише виконати вимір приміщення, вибрати матеріал і зображення, яке буде нанесено на полотно. Всі ці дані ви вказуєте в бланку замовлення і передаєте його нашим фахівцям. Зверніть увагу: для дилерів компанії діють спеціальні ціни на фотодрук.

Замовляючи готову стелю з фотодруком на нашій мануфактурі, ви можете бути впевнені, що ми виконаємо роботу швидко, якісно і в строк.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully