Натяжні стелі в залі квартири - просто і оригінально

Натяжні стелі в залі квартири стануть відмінним рішенням для тих, хто бажає отримати сучасне оформлення стелі з ідеально рівною поверхнею. Надаємо послугу - монтаж натяжних стель в місті Калуш.

Роблячи ремонт у квартирі, багато хто задається питанням: як же оформити кожну з кімнат, а в особливості зал, адже він є візитною карткою господаря і стоїть на другому місці, куди потрапляють гості, після коридору. Так все ж як здивувати гостей, щоб вони залишилися після відвідин вашої квартири під враженням, давайте розберемося докладніше.

Погодьтеся, що стеля є найпросторішою частиною кімнати, адже вона не перевантажена ні меблями, ні іншими елементами декору, і дозволяє втілити будь-які фантазії і бажання господаря.

Як правильно підібрати натяжні стелі для залу квартири

У разі, якщо ви вирішили встановити в залі квартири натяжні полотна, потрібно визначитися з фактурою полотна:

 • глянець;
 • мат;
 • сатин.

Кожна з них має різну ширину, так ПВХ стелі досягають 5 м, а тканинні - 5,1 м. Такі розміри полотен дозволяють в більшості випадків встановлювати натяжні полотна без швів. Якщо ж ширина залу буде перевищувати стандартні розміри полотна, можна скористатися послугами по спайці полотен. В такому випадку полотна при установці потрібно розмістити так, щоб шов знаходився уздовж вікна. Це дозволить його візуально приховати, а функціональні можливості полотна при цьому зберігаються (міцність не втрачається).

На вибір фактури натяжної стелі для залу квартири, в першу чергу, впливає розмір приміщення, як правило:

 • маленька кімната вимагає збільшення простору, нехай навіть і візуального; тут доречна буде глянцева натяжна стеля, так як вона має відображаючі властивості, за рахунок цього працює як дзеркало;
 • при великій площі залу краще використовувати матові або тканинні полотна, також можна застосувати фотодрук, багаторівневу конструкцію або зонувати кімнату за допомогою полотен різного кольору.

Виграшно в залі квартири буде виглядати поєднання натяжної стелі і правильно підібраного освітлення:

 • світлодіодні лампи або стрічки;
 • точечні ліхтарики;
 • "зоряне небо";
 • закарнизне підсвічування і т.д.

Вибір освітлення для залу

Безперечно, натяжні полотна в залі квартири виглядають безпрограшно, а також мають ряд переваг для господарів.

 • Роблять стелю ідеально рівною.
 • Приховують всі недоліки базового перекриття.
 • Служать десятиліттями, чим особливо радують власників.
 • Не вимагають особливих зусиль і витрат по догляду.

Додати залу квартири загадковості і оригінальності можна за допомогою спеціального освітлення, яке гармонійно поєднується з конструкцією натяжних стель.

Закарнизне підсвічування. Дозволяє використовувати комбіноване освітлення: люстру і світлодіодну стрічку, приховану за карнизом, їх можна включати як порізно, так і разом. Таке освітлення виглядає дуже красиво і додає таємничості кімнаті.

"Зоряне небо". Світлодіодні світильники дозволяють створити ефект зоряного неба, яке стає все популярнішим серед власників пластикових вікон.

Також за допомогою освітлення можна зонувати простір залу, якщо вона виконує кілька функцій одночасно.

Підбір кольору для натяжної стелі в вітальню

Зробити атмосферу залу в квартирі затишною і гармонійною допоможуть декілька порад по колірному оформленню стелі.

Слід пам'ятати про те, що стеля повинна бути на кілька тонів світліше стін. Таким чином, в кімнаті буде присутнє відчуття легкості і на голову не буде нічого "тиснути".

Домогтися пропорційності можна, використовуючи світлі кольори натяжних покриттів в приміщеннях з низькими стелями і, навпаки, темні відтінки полотен в кімнатах з високими стелями.

 • Кольорові рішення з холодними відтінками більше гармоніюють в залі, де вікна виходять до сонячній стороні світла. Більш теплі відтінки підійдуть кімнаті на тіньовій стороні.
 • Якщо ви бажаєте бачити стіни і стелю в одному кольорі, то потрібно все одно виділити стелю, наприклад, використовуючи глянсове або рельєфне покриття.

У разі, коли зал виконує роль вітальні та спальні одночасно, краще зупинитися на світлих тонах натяжної стелі, щоб під час відпочинку вас нічого не дратувало і не напружувало.

Натяжні полотна в залі квартири можна встановлювати при різній площі кімнати - це є великим плюсом такого роду оформлення стель. Сучасні полотна не тільки якісні та міцні, вони ще мають великий асортимент як фактури, так і колірної гами, що дозволяє скоротити час на пошуки оригінального матеріалу для оформлення стелі в будь-якому приміщенні.

Якщо ви вирішили оформити стелю за допомогою натяжних полотен, звертайтеся до менеджерів компанії "LuxHome". Вони з задоволенням вас проконсультують і докладно розкажуть про послуги, які надає наша компанія, а саме: виїзд замірника, установка натяжної стелі, нанесення на полотно фотодруку, ремонт стелі і багато іншого.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully