Фотодрук з метеликом на натяжній стелі

В наші дні немає обмежень для фантазії при виборі варіанту оформлення своєї квартири. Можна робити і старовинні сюжети, і сучасні модні обробки. Не рідкість і натяжні покриття. Досить часто зустрічаються натяжні стелі з фотодруком метеликів. Надаємо послугу - монтаж натяжних стель в місті Івано-Франківськ.

Використання природних мотивів в декорі

Застосування натуральних матеріалів і різних виробів у вигляді тварин, рослин залишалося популярним протягом всієї історії дизайну. Спочатку первісні люди малювали на стінах картинки, прикрашали житло квітами і листям. Потім декор стали оформляти більш витончено. Але при цьому природні мотиви не зникли.

Один тільки факт, що сьогодні до сих пір залишаються затребуваними стилі африканський, сільський, етно, кантрі, античний - говорить про великий попит на різні рослинні або сюжети з тваринами.

Не виняток подібні зображення і на натяжній поверхні. Тут вони робляться переважно за допомогою фотодруку. Але є й інші, не менш красиві і стильні варіанти.

Сюжети з метеликами.

Фотодрук метелик на натяжній стелі. Найпростішою у виконанні і універсальною буде картинка, нанесена на полотно спеціальним принтером. Вона не стане зменшувати кімнату, може бути різною за кольором, насиченістю, розміром і розташуванням.

При цьому зображення робляться не тільки реалістичні, але і декоративні, що складаються тільки з розлучень або окремих ліній. Вони допомагають надавати візуальні ефекти, виділяють частину приміщення, додають романтичності і легкості.

Багаторівневі конструкції. Більш складними у виконанні будуть конструкції в два або більше рівня. При цьому їх криволінійні форми стануть нагадувати крила метеликів. Тут можна поєднувати не тільки різні тони, але і фактури плівкових покриттів. В даному випадку фотодрук використовується рідко, зате дуже виручає контрастне комбінування відтінків. За рахунок нього ділять кімнату на зони. Вдало доповнює багаторівневі конструкції підсвічування.

Різьблені стелі. Останнім часом увага покупців концентрується на нових і креативних підходах. Такими є різьблені покриття. Вони дають можливість поєднувати кілька кольорів, картинки і форми, але при цьому зберігають простір приміщення. Перший шар робиться яскравим і гладким, в той час як другий має отвори. Вони з окремих кіл складатимуть великі красиві метелики або ж самі отвори стануть виглядати як невеликі летючі комахи.

Використання в різних кімнатах

Метелики просто перетворюють кімнату. Навіть одна відразу робить простір легше, більш насиченим і затишніше. Комахи поєднуються з витонченими і романтичними стилями, допомагають візуально виділити певну зону в кімнаті, притягують увагу.

Найчастіше їх розташовують в дитячій кімнаті для дівчинки. Новонародженим підійдуть ніжні і спокійні мотиви. Метеликів може бути кілька на блакитному або рожевому тлі. Дошкільнята воліють яскраві картинки. Для них роблять в кутку приміщення 3D фотодрук метелики. Здається, що комаха зараз зірветься і полетить.

Підлітки люблять стилізовані і креативні рішення. Тут малюнки краще створювати чорно-білими, з ліній, крапель, смужок, мозаїки, в стилі графіті і т.д.

Не менш поширені метелики і в спальні. Красиво виглядають вони разом з квітами або на тлі природного пейзажу. Добре вписуються в рослинні орнаменти, розташовані уздовж стелі або навколо люстри. У кухні фотодрук з метеликами на натяжній стелі може гармоніювати з такими ж мотивами на шафках, ставати частиною цілісного малюнка, плавно переходить на стіну.

Додадуть ніжності метелики і у ванній. Вони доповнять образ купальні з плавними лініями, позолоченими елементами і розкішними аксесуарами. Ті ж комахи красиво покажуть себе в дзеркальній рамі або на кахельної плитці.

Не рідкісні ці мотиви в вітальні. Фотодрук допоможе зробити цілісний образ як класичного залу, так і ультрасучасного.

Природні мотиви в дизайні інтер'єрів не втрачають своєї привабливості з роками. Метелики на натяжній стелі бувають у вигляді фотодруку, багаторівневих конструкцій або ж різьблення. Вони стануть відмінним доповненням для оформлення приміщення в будь-якому стилі.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully