Особливості глянцевої натяжної стелі з підсвічуванням

Красива стеля є невід'ємною частиною загального оформлення кімнати. Вона надає різні візуальні ефекти, допомагає зробити приміщення більш сучасним, оригінальним і затишним. Останнім часом все частіше стали використовувати глянцеві, матові, сатинові натяжні стелі в комбінації з різним підсвічуванням. Немає нічого дивного, адже саме за допомогою таких матеріалів вдасться значно перетворити кімнату, надати їй неймовірні ефекти. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Надвірна, ціна найнижча в регіоні.

Характеристики глянцевого полотна

Дана поверхня створюється за допомогою матеріалу ПВХ. Вона розплавляється і розкочується спеціальними пресами. У підсумку виходить тонке, але еластичне полотно однакової товщини і великої ширини (до п'яти метрів). Основними його особливостями є те, що воно може відображати не тільки освітлення (як сатин), але і предмети в кімнаті. Виходить практично справжнє кольорове дзеркало.

Крім цього, покриття володіє всіма сильними сторонами матеріалу, з якого робиться.

Не доставляє складнощів у догляді. Пил або розводи можна прибрати за допомогою звичайної води і м'якої тканини. Більш складні забруднення (наприклад, жир) усувають мильним розчином.

Матеріал поглинає гучні звуки, створює додаткову теплоізоляцію. Воно може утримувати воду, не даючи їй проникнути в кімнату. Після зливу рідини полотно вдасться просушити і повернути на колишнє місце.

Має гладку фактуру. Візуально робить стелю рівною і красивою. Приховує різні тріщини, перепади висоти, щілини між панелями. За покриттям часто ховають дроти, систему сигналізації, витяжки, заставні для кріплення освітлювальних приладів.

Глянець прекрасно показує себе у вологих приміщеннях (ванної, басейні), не псується від попадання води, не накопичує конденсат.

Покриття виходить довговічним. Виробники дають гарантію близько п'ятнадцяти років. Але при гарному догляді воно прослужить набагато довше і не завдасть проблем. З роками полотно не провисає, не вигоряє.

Особливості використання

Так як глянцева натяжна стеля не тільки просто красиво виглядає, але ще і відображає освітлення, то її потрібно застосовувати досить обережно, особливо комбінуючи з різним підсвічуванням.

Не варто використовувати люстру з прихованими на внутрішній стороні проводами, не потрібно ховати на високих шафах старі речі. Все це буде відбиватися на полотні і виглядати абсолютно негарно.

Подібний матеріал відображає не тільки штучне, але і природне світло. Він надає приміщенню насиченості, робить її візуально більше. Це добре у випадку з оригінальними стилями або невеликими просторами, які потрібно збільшити. Однак для створення спокійних оформлень краще використовувати матові або сатинові фактури.

Не потрібно робити надмір глянцю. Іноді краще віддати перевагу однорівневим полотнам з підсвічуванням по периметру, а не дворівневим різнобарвним глянцям, які стануть виглядати досить помітно.

Поєднання з інтер'єром

Найчастіше глянцеві натяжні стелі з оригінальним підсвічуванням дизайнерами застосовуються в сучасних стилях. Це хай-тек, поп-арт, футуризм, авангард і багато інших. Тут вони гармоніюють з пластиковими або металевими блискучими поверхнями.

Щодо приміщень немає особливих рекомендацій. Подібні покриття використовуються однаково активно і у ванній, і в кухні, і в дитячій або вітальні. Також вони популярні при оформленні офісів, магазинів, ресторанів, навіть шкільних класів. Чудово гармонують з точковими світильниками, люстрами, настінними лампами і світлодіодними стрічками. У багаторівневих декорах поєднуються з матовими, сатиновими, напівпрозорими плівками.

Підсвічування світлодіодними стрічками

Останнім часом стали популярними в якості освітлювальних приладів діоди. Вони розташовуються на стрічці і дають насичене світло. Їх зазвичай монтують по периметру глянцевої натяжної стелі з підсвічуванням, створюючи ефект ширяючих конструкцій.

Не завжди вибирають тільки білі стрічки. Іноді, в поєднанні з яскравими тонами покриттів, зелене, синє або рожеве підсвічування виглядає набагато більш доречно і оригінально.

Світлодіодні стрічки використовують не дарма. Вони можуть приймати будь-яку форму конструкції, не псуються від вологи, довговічні, не складні в монтажі. Вони візуально розмивають краї стелі, що виглядає просто приголомшливо.

Отже, глянцеві натяжні полотна відмінно поєднуються з різним підсвічуванням. Широкий асортимент матеріалів, а також видів освітлювальних приладів допоможе вам вибрати натяжний потолок під будь-який стиль і дизайн інтер'єру.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully