Особливості глянцевої натяжної стелі з підсвічуванням

Красива стеля є невід'ємною частиною загального оформлення кімнати. Вона надає різні візуальні ефекти, допомагає зробити приміщення більш сучасним, оригінальним і затишним. Останнім часом все частіше стали використовувати глянцеві, матові, сатинові натяжні стелі в комбінації з різним підсвічуванням. Немає нічого дивного, адже саме за допомогою таких матеріалів вдасться значно перетворити кімнату, надати їй неймовірні ефекти. Зупинимося детальніше на глянцевому покритті.

Характеристики глянцевого полотна

Дана поверхня створюється за допомогою матеріалу ПВХ. Вона розплавляється і розкочується спеціальними пресами. У підсумку виходить тонке, але еластичне полотно однакової товщини і великої ширини (до п'яти метрів). Основними його особливостями є те, що воно може відображати не тільки освітлення (як сатин), але і предмети в кімнаті. Виходить практично справжнє кольорове дзеркало.

Крім цього, покриття володіє всіма сильними сторонами матеріалу, з якого робиться.

Не доставляє складнощів у догляді. Пил або розводи можна прибрати за допомогою звичайної води і м'якої тканини. Більш складні забруднення (наприклад, жир) усувають мильним розчином.

Матеріал поглинає гучні звуки, створює додаткову теплоізоляцію. Воно може утримувати воду, не даючи їй проникнути в кімнату. Після зливу рідини полотно вдасться просушити і повернути на колишнє місце.

Має гладку фактуру. Візуально робить стелю рівною і красивою. Приховує різні тріщини, перепади висоти, щілини між панелями. За покриттям часто ховають дроти, систему сигналізації, витяжки, заставні для кріплення освітлювальних приладів.

Глянець прекрасно показує себе у вологих приміщеннях (ванної, басейні), не псується від попадання води, не накопичує конденсат.

Покриття виходить довговічним. Виробники дають гарантію близько п'ятнадцяти років. Але при гарному догляді воно прослужить набагато довше і не завдасть проблем. З роками полотно не провисає, не вигоряє.

Особливості використання

Так як глянцева натяжна стеля не тільки просто красиво виглядає, але ще і відображає освітлення, то її потрібно застосовувати досить обережно, особливо комбінуючи з різним підсвічуванням.

Не варто використовувати люстру з прихованими на внутрішній стороні проводами, не потрібно ховати на високих шафах старі речі. Все це буде відбиватися на полотні і виглядати абсолютно негарно.

Подібний матеріал відображає не тільки штучне, але і природне світло. Він надає приміщенню насиченості, робить її візуально більше. Це добре у випадку з оригінальними стилями або невеликими просторами, які потрібно збільшити. Однак для створення спокійних оформлень краще використовувати матові або сатинові фактури.

Не потрібно робити надмір глянцю. Іноді краще віддати перевагу однорівневим полотнам з підсвічуванням по периметру, а не дворівневим різнобарвним глянцям, які стануть виглядати досить помітно.

Поєднання з інтер'єром

Найчастіше глянцеві натяжні стелі з оригінальним підсвічуванням дизайнерами застосовуються в сучасних стилях. Це хай-тек, поп-арт, футуризм, авангард і багато інших. Тут вони гармоніюють з пластиковими або металевими блискучими поверхнями.

Щодо приміщень немає особливих рекомендацій. Подібні покриття використовуються однаково активно і у ванній, і в кухні, і в дитячій або вітальні. Також вони популярні при оформленні офісів, магазинів, ресторанів, навіть шкільних класів. Чудово гармонують з точковими світильниками, люстрами, настінними лампами і світлодіодними стрічками. У багаторівневих декорах поєднуються з матовими, сатиновими, напівпрозорими плівками.

Підсвічування світлодіодними стрічками

Останнім часом стали популярними в якості освітлювальних приладів діоди. Вони розташовуються на стрічці і дають насичене світло. Їх зазвичай монтують по периметру глянцевої натяжної стелі з підсвічуванням, створюючи ефект ширяючих конструкцій.

Не завжди вибирають тільки білі стрічки. Іноді, в поєднанні з яскравими тонами покриттів, зелене, синє або рожеве підсвічування виглядає набагато більш доречно і оригінально.

Світлодіодні стрічки використовують не дарма. Вони можуть приймати будь-яку форму конструкції, не псуються від вологи, довговічні, не складні в монтажі. Вони візуально розмивають краї стелі, що виглядає просто приголомшливо.

Отже, глянцеві натяжні полотна відмінно поєднуються з різним підсвічуванням. Широкий асортимент матеріалів, а також видів освітлювальних приладів допоможе вам вибрати натяжний потолок під будь-який стиль і дизайн інтер'єру.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully