Особливості точкового підсвічування натяжної стелі

Натяжні стелі можуть створюватися за допомогою різних матеріалів. Це і плівка ПВХ, і спеціальна штучна тканина. Стелі можуть бути як прості однорівневі, так і складні, оригінальні дво- і багаторівневі конструкції. Здійснюємо монтаж натяжних стель в місті Калуш, ціна найнижча в регіоні.

У наш час великий вибір освітлювальних приладів дає можливість зробити найбільш зручні і нестандартні рішення для будь-якого житла. Однією з поширених в поєднанні з натяжними стелями є точкове підсвічування. Воно дозволить не тільки візуально перетворити простір, але і буде виконувати інші, не менш важливі функції. Вдасться підібрати оптимальний варіант для будь-якого приміщення, стилю або складності оздоблення.

Особливості конструкції

Тож не дивно, що саме натяжні покриття так популярні сьогодні. Разом з ними найбільш просто організувати даний тип освітлення. Точкові споти прекрасно стануть гармоніювати між собою як з технічної, так і з естетичної точки зору.

Натяжні полотна доповнені освітленням користуються попитом, завдяки наступним перевагам.

Натяжні стелі дають можливість декорувати нерівності і тріщини на базовій поверхні, прекрасно вирівнюють її. За полотном ховають дроти або різні комунікації.

Процес монтажу не є складним і тривалим. Після нього не залишається будівельне сміття і пил.

З натяжною стелею буде поєднуватися абсолютно різне точкове підсвічування. Вдасться використовувати саме ті моделі приладів, які виглядають найбільш доречно і доповнюють загальний інтер'єр.

Полотна з підсвічуванням роблять візуальні ефекти збільшення простору. Вони додадуть кімнаті затишок або, навпаки, зроблять її строгою і офіціозною.

Параметри лампочок

Точкові споти не дарма використовуються сьогодні так активно. Вони також володіють певними плюсами в порівнянні з іншими освітлювальними приладами. Вони дають можливість візуально зонувати приміщення, достатньо висвітлюють кімнату, можуть ставати не тільки декоративним елементом, але й основним джерелом світла. З їх допомогою роблять конструкції, в яких споти висвітлюють тільки частину простору за вашим бажанням.

Зовні споти виглядають як круглі плоскі лампочки. Ободок може виконувати декоративну функцію і мати подобу металевій, дерев'яній, пластиковій поверхні різного кольору. Ви зможете підібрати варіанти для різних стилів.

Щодо особливостей самої лампочки, є галогенні, світлодіодні і лампи розжарювання. Найкраще в поєднанні з натяжними полотнами застосовувати саме світлодіодні технології. Вони не нагрівають матеріал, довговічні, не приходять в непридатність від вологи, морозу.

Відрізняються прилади й по діаметру. Є невеликі моделі близько 106 міліметрів. Але зустрічаються достатньо габаритні, до 20 см. Ці та інші характеристики будуть позначатися на вартості спотів.

Розташування світильників

Перед тим, як приступити до установки, важливо продумати поєднання приладів з матеріалом полотна і їх розташування. Точкове підсвічування може бути рівномірним по всій площі натяжної стелі. Цей підхід характерний для однорівневих конструкцій в невисоких кімнатах.

Також є варіанти створення груп приладів. Вони будуть висвітлювати тільки частину простору, виділяючи його. В даному випадку не обов'язково споти кріпляться в один ряд. Є приклади установки у вигляді спіралі, хвилі, кількох напівкіл. Часто світильники стають елементом певного рівня.

Установка

Точкове підсвічування монтується разом з плівковими або тканинними полотнами натяжної стелі. Для початку відбувається підготовка кімнати. Підводиться проводка до місць розташування приладів. Робиться розмітка. Кріпляться закладні. Вони складаються з платформи і регульованих металевих стійок (підвісів). Після натягування покриття до нього приклеюються термокольца (для плівки ПВХ). Усередині них вирізається канцелярським ножем отвір, куди і кріпляться світильники. Пружина замикається, і прилади займають своє місце в загальній конструкції.

Натяжні стелі з точковим підсвічуванням - це писк сезону. Вони виглядають найбільш стильно і дозволяють створювати в кімнаті оригінальний і красивий декор. Споти різноманітні за кількістю видів і можливостям розташування. Тому ви зможете підібрати найбільш відповідний варіант для вашого інтер'єру.

Каталог

Застосування

Контакти

(099) 314-49-44
stelilux.com@gmail.com

Please Enter Your Name

Please Enter Your Valid Email

Please Write Message

Email was not sent.

Email Sent Successfully